Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
D - opinia wątek zamknięty Jednym słowem masakra. Wstyd wydać auto tak poskladane i jeszcze odcień...
~D
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 maja 2021

Edward - opinia wątek zamknięty Profesjonalna i rzeczowa diagnoza usterki oraz szybka i skuteczna naprawa.
~Edward
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2020

Krystyna - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, terminowo.
~Krystyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2020

Marlena - opinia wątek zamknięty Sprawnie. Bez opóźnień. Profesjonalnie. Polecam!
~Marlena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 lutego 2020

Suzuki - opinia wątek zamknięty Polecam! Profesjonalna, sprawnie przeprowadzona naprawa.
~Suzuki
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 lutego 2020

Toyota - opinia wątek zamknięty Naprawiałem w MotoCave bok auta po większej stłuczce i jestem bardzo...
~Toyota
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 lutego 2020

Paweł - opinia wątek zamknięty Likwidacja szkody: bardzo profesjonalne podejście, naprawa bez zarzutu. Polecam!
~Paweł
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 lutego 2020

skuter - opinia wątek zamknięty Miła i profesjonalna obsługa , czas realizacji zgodny z umową . Ceny...
~skuter
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lutego 2020

Maciej - opinia wątek zamknięty Obsługa i jakość pierwsza klasa. Jeśli chodzi o poziom usług blacharsko...
~Maciej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lutego 2020

Anna - opinia wątek zamknięty Szybka, fachowa obsługa -zarówno w kwestii wymiany i naprawy opon, jak i...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lutego 2020

Waldemar Zientkowski - opinia wątek zamknięty Samochód naprawiony po stłuczce. Dziękuję za fachową pomoc i doradztwo....
~Waldemar Zientkowski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lutego 2020

Naprawili i pomogli. Polecam na kłopoty! wątek zamknięty Pozdrawiam Panów z MotoCave! Dwa tygodnie temu miałam stłuczkę i cały tył...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2018

polecam wątek zamknięty Polecam- wszystko tak jak powinno być - pełen profesjonalizm.
~Bogdan
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 maja 2018

Klasyk wątek zamknięty Świetna ekipa blacharska i lakiernicza, zrobili mi mustanga z66 roku w...
~Ramek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 maja 2018

Wygoda umawiania wątek zamknięty Szybki i łatwy system do umawiania wizyt na wymianę opon- przez stronę...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 marca 2017

Polecam bo sam jestem zadowolony wątek zamknięty Pojechałem do tej wulkanizacji na wymianę opon. Okazało się że mam po drodze...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 marca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry