Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fajny serwis wątek zamknięty Polecam, bez zarzutu, rozsądna ekipa :-)
~Janek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 grudnia 2018

Polecam, bo warto! wątek zamknięty Serwis za każdym razem wzorowo wywiązywał się z prac. Usterki były usuwane w...
~Jacek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 września 2018

Polecam , obsługa na medal wątek zamknięty Jestem Bardzo zadowolona z obsługi , byłam na wymianie oleju i wszystkich...
~Stefania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2018

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Zdiagnozowali i naprawili coś czego inni nie dali rady. Miło, sprawnie i...
~henryk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2018

Moja przygoda z serwisem. wątek zamknięty Zacznę może na wstępie od ogólnej oceny serwisu, która jest pozytywna, gdyby...
~Mariola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 maja 2018

Zenada wątek zamknięty Mialem o tym warsztacie dobra opinie. Niestety mialem. Mechanicy nieslowni i...
~mirek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 maja 2018

Super warsztat wątek zamknięty Wlaśnie odebralem mojego opelka astre z warsztatu. Skrzynia wymieniona biegi...
~Mirek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2017

Naprawa bez naprawy. wątek zamknięty Oddałem do naprawy samochód, przedstawiłem jakie są objawy do naprawy....
~Dashofer
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 lipca 2016

Naprawde warto! wątek zamknięty Lakier mam jak nowy a był naprawdę w kiepskim stanie, może nie jest tanio ale...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 września 2016

Polecam Serwis wątek zamknięty Polecam serwis Motostrefa. Usługi na bardzo wysokim poziomie. Pracownicy jak...
~Marika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 września 2016

polecam serwis! wątek zamknięty Poziom wykonywanych przez warsztat usług oceniam na bardzo wysoki. Mechanik...
~klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2016

Polecam Serwis Motostrefa wątek zamknięty Bardzo dobra obsługa. Godni zaufania. Szybko i w przystępnych cenach.
~Marika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 maja 2016

Super wątek zamknięty Szybka i dobra obsługa i do tego dobre ceny ,polecam;)
~Maniek -Bruno Tassi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 maja 2016

naprawa auta wątek zamknięty Trzy dni temu pojechałem do Motostrefy na wymianę opon.Pierwszą rzeczą którą...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 listopada 2015

Profesjonaliści pierwsza klasa! wątek zamknięty Jest to już druga moja wizyta. Kierownik serwisu podchodzi do klienta...
~Bogdan
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2015

Profesjonalisci!! wątek zamknięty W drodze do pracy padlo zawieszenie i auto nie nadawalo sie do jazdy......
~sebastian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 listopada 2014

serwis, stacja, pizza wątek zamknięty Super serwis, mila obsluga. Pizza powalajaca !!!! Goraco polecam
~Tomek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 listopada 2014

Polecam serwis samochodowy wątek zamknięty Serwis naprawde w porzadku, mozna pogadać, zadac pytania. Auto zrobione w...
~andrzej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 października 2014

przyczepy ok wątek zamknięty porzyczałam przyczepę, nie było problemu
~ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2014

Super Serwis :) wątek zamknięty Szybko, profesjonalnie, na temat.
~Robik
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry