Widok

Msze dla dzieci

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Gdzie aktualnie odprawiane są ciekawe msze dla małych dzieci w Gdańsku - gdzie warto pójść z 2,5 latkiem?

Znalazłam dobre opinie o św. Mikołaju, o kościele przy SKM we Wrzeszczu i o mszy dla dzieci w Brzeźnie, ale wszystkie przedawnione - może któraś z Was chodzi gdzieś ze swoim maluchem i może polecić fajne i aktualne miejsce?

Podpowiedzcie, bo zaczyna mi brakować inwencji i cierpliwości podczas mszy w naszym kościele. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W tym Kościele były zawsze msze dla małych dzieci o 11.

Nie mieszkam w tamtych okolicach już kilka lat więc nie wiem jak jest teraz ale pewnie się nie zmieniło.
http://www.diecezja.gda.pl/modules.php?name=Kuria&op=Parafia&par=346
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kościół przy Akademii Medycznej w Gdańsku Pallotyni, godzina 11.00 naprawdę fajna msza dla dzieciaków, sprawdzone, polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Jakubku w Oliwie koło Katedry o 12 stej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rzadko chodzę do Kościoła, z Mlodą byłam może z 5 razy. Podobały mi się Msze w Oliwie w tym małym kościele obok katedry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
nowe

kościół przy Akademii Medycznej w Gdańsku Pallotyni, godzina 11.00 naprawdę fajna msza dla dzieciaków, sprawdzone, polecam

Czyli nadal aktualne.
Super,może sama się tam wybiorę z córeczką...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Asiula ja mam kosiol bardzo blisko ale chodze na msze wlasnie do Pallotynow przy Akademi M. bo msze sa po prostu rewelacyjne, typowe dla takich malych dzieciaczkow, krotkie 30 min , ksiadz fantastyczny , dzieciaczki biegaja wokol ołtarza, itp moja corcia uwielbia tam chodzic :) polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem jak to wygląda bo jeszcze jak byłam panną to mieszkałam tam w okolicy i chodziłam do tego kościoła.Raz przez przypadek trafiłam na taką mszę nie wiedząc,że jest dla dzieci:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi sie podobaja u Nas w Porcie na 12:20 sa dzieci od takich w wozku do duzo,duzo starszych.Ksiadz prwadzi ciekawie,dzieci fakt czasem robia co chca ale jak to dzieci,msza jest krotka.30min z kazaniem:)
image.
[url=http://www.suwaczek.pl/][img]
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
to tam jest bez kazania :)

a tu link do 3 minutowego fragmentu z tej mszy :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
link

http://www.youtube.com/watch?v=9ngwHYCvsKg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
My jeździmy do Jakubka koło katedry. Jest super. Tylko ludzi sporo. Nie wiecie czy w SOpocie w Michale jeszcze sa takie msze? Bo kiedyś podobno były.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeju, Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję, jesteście kochane - na pewno skorzystamy i zdam relację po. :)))
A link fantastyczny. :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.nsjwrzeszcz.pl/msze.html

na "czarnej" nadal są, bylismy z pol roku temu to dzieciaki we wszystko bebnily tylko ze nie w duzym kosciele a w kaplicuy, plus taki ze zima cieplutko minus tloczno ale bez przesady
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo polecam mszę dla dzieci w kościele pw. Św. Judy Tadeusza Apostoła na Gdańskich Łostowicach przy ul. świętokrzyskiej. start godz. 11.00 :) Msza rewelacyjna !! :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Sopocie w Michale na 12 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadza się :) w Sopocie w św. Michale na 12 w dolnym kościele.

Msza bardzo fajna :) 45 min z kazaniem. Nasz mały uwielbia tam chodzić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja mogę naprawdę polecić Msze dla dzieci w kościele oo.Jezuitów w Gdańsku Wrzeszczu na ul.Mickiewicza w tzw.Małym Kościele na godzinę 12 ,a teraz w Niedzielę Palmową mają tam na 10.30 mszę na placu z inscenizacją..wjazd na osiołku i takie tam :D
image

Fotografia okolicznościowa, sesje dziecięce, portretowe itd.
www.ans-photo.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jezuici we Wrzeszczu to wlasnie moja parafia, msze w malym kosciolku sa fajne, jednakze msza dla dzieci o 12 to msza dla dzieci a nie dla przedszkolakow i jeszzcze mlodszych ktorzy biegaja sobie za oltarzem u pallotynow i robia co chca :) mojej kilkulatce trudno sie skupic ta godzinke gdzie duzo czytan modlitw itp a u pallotynow nie ma kazania, wyznania wiary, modlitwy wiernych ...i dzieci caly czas spiewaja i sa wlaczane w msze dlatego moja tak lubi tam chodzic :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
polećcie coś w gdynii :-)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Posłuchaj jestem autorem tego filmu .TEN FILM jest nagrany w kosciele Pallotynów we wrzeszczu.Wiec nie zakłamuj i nie oszukuj ludzi !!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aty sie z choinki urwales czy co?? czy nie napisane bylo wyraznie ze to filmik z mszy u Pallotynow??? chyba cos ci sie poprzestawialo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Św Kazimierz Gdansk Zaspa - dolny kościół.
Na koniec mszy, księża oddzielnie błogosławią wszystkie dzieci po kolei.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w kosciele Judy Tadeusza msza o 11:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
godz 10.00 kościół sw teresy benedykty od krzyza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Up. Coś na teraz? Najlepiej w Gdyni. Dzieciaki mam ruchliwe, 2 i 3 lata
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

nietrzymanie moczu po ciąży (27 odpowiedzi)

Słuchajcie czy któraś z Was miała po porodzie problem z nietrzymaniem moczu?

Kasza manna do butelki (27 odpowiedzi)

hej Dziewczyny jakie proporcje dajecie tak żeby dziecko piło kaszę manne z butli. Cukier...

Choroba skóry - Twardzina... ktoś tez się leczy? (19 odpowiedzi)

Witam, u mojego męża prawdopodobnie wykryto twardzinę. Miał zmiany skórne " skóra jak u...

do góry