Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka - ocena Mieliśmy przyjemność kupować mieszkanie za pośrednictwem biura Muskat &...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 13 października 2023

Simon Hammershoj - opinia Thanks to Agnieszka and her colleagues at Muskat & Witcher. They helped...
~Simon Hammershoj
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 grudnia 2022

Marta - opinia Wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Fachowa pomoc na każdym etapie...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 grudnia 2022

Jacek - opinia wątek zamknięty Z agencją Muskat & Wicher współpracowałem przez dłuższy czas i jestem z tej...
~Jacek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 października 2021

Danuta Matuszewska - opinia wątek zamknięty współpracę z biurem Muskat & Wicher, a konkretnie z jego przedstawicielką...
~Danuta Matuszewska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2021

Sprzedający - opinia wątek zamknięty brak profesjonalizmu i zaangażowania w sprzedaż mieszkania
~Sprzedający
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 grudnia 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Pani Ada bardzo sprawnie przeprowadzila nas przez cały proces zakupu naszego...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 kwietnia 2020

Jola - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z obslugi. Pełen profesjonalizm. Bardzo dobra opieka...
~Jola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 października 2019

Maciej - opinia wątek zamknięty Polecam, kontakt, elastyczność czasem w przypilnowaniu moich spraw przy mojej...
~Maciej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 października 2019

Prezentacja nieruchomości wątek zamknięty Przedstawiciel firmy P. Ada profesjonalnie przygotowała prezentację...
~Stanisława
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 września 2019

Barbara - opinia wątek zamknięty Z całą pewnością polecam to biuro nieruchomości!!! Pełen profesjonalizm i...
~Barbara
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 września 2019

Polecam wątek zamknięty Gorąco polecam biuro nieruchomosci Muskat & Wicher. Pełen profesjonalizm,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 września 2018

Polecam wątek zamknięty Bardzo polecam. Mimo iż kupowałam mieszkanie od klienta firmy Muskat &...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2018

nie radze wątek zamknięty Zenujace zachowanie Pani posrednik z biura prowadzi nie tylko do straty czasu...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 czerwca 2018

pełen profesjonalizm wątek zamknięty Również polecam Panią, o której była mowa w poprzednim komentarzu, miałem...
~wierny klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 listopada 2017

polecam firmę , warto z nimi współpracować wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam firmę a w szczególności Panią Katarzynę Knitter,...
~marek z
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lutego 2017

Polecam firmę wątek zamknięty Zdecydowanie polecam Firmę muskat a szczególnie Panią za pośrednictwem,...
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lutego 2017

Fajna firma wątek zamknięty Kupiłem z nimi mieszkanie .Faktycznie solidnie opiekują się klientami...
~piotr
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 maja 2007

Maja - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Bardzo fachowe biuro!!! Polecam wszystkim
~Maja
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 grudnia 2010

Polecam wątek zamknięty A ja wręcz przeciwnie ,miałam mieszkanie u konkurencji, fakt, że malutkie...
~krystyna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 lutego 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
24

postów

23

wątków

do góry