Muzeum II Wojny Światowej

Muzea Strefy VR

Gdańsk, Władysława Bartoszewskiego 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
antyfaszysta - opinia wątek zamknięty Miejsce bez ducha. Nieprzyjazne otwartości. Zginęła gdzieś opowieść o...
~antyfaszysta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2020

Zenon Miller - opinia wątek zamknięty Odpowiada mi ten klimat. Jest gdzie wypić kawę. Można kupić książkę. Posiedzieć.
~Zenon Miller
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 kwietnia 2020

Wystrój i pomysł super, treść poniżej krytyki wątek zamknięty Młodzi ludzi idąc do muzeum praktycznie żadnej wiedzy nie wyniosą. Informacje...
~danziger
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2019

Wspaniała podróż do przeszłości . wątek zamknięty Bardzo dokładne , prawdziwe i przemyślane wiadomości historyczne . Prawda to...
~SOPOSKi
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 lipca 2018

MUZEUM II wojny światowej wątek zamknięty Wspaniałe muzeum. W wyważony sposób pokazuje kolejne zdarzenia podczas wojny....
~AGNIESZKA
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 maja 2018

Szkoda czasu chyba że ktoś ma blade pojęcie o 2wś to wtedy tak wątek zamknięty Ocena punktowa lekko bez sensu bo 3 z 4 kategorii (Inicjatywy?/Lokalizacja...
~tomek
3

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2017

Zwiedzanie wątek zamknięty Muzeum 2 wijny światowej to piekny obiekt z wieloma salami gdzie sa...
~Aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 marca 2018

Polecam wątek zamknięty Warto tam być i zobaczyć!ale brakuje jezyka hiszpańskiego szkoda bo przecież...
~Elka
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2017

Zawiedziona wystawą wątek zamknięty Byłam na wystawie w sierpniu i wtedy bardzo mi się podobała,tak bardzo ze...
~Hanna Duterloo
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 grudnia 2017

wystawa wątek zamknięty warta polecenia. jedyny mankament to brak możliwości skorzystania z punktu...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 grudnia 2017

Wystawa piękna, zakończenie już nie wątek zamknięty Jestem pod ogromnym wrażeniem wystawy (z dnia 5.11.2017). Jest mądra, piękna...
~Paula
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 listopada 2017

Kiepska organizacja pozostawia niesmak wątek zamknięty Wystawa bardzo ciekawa, jest kilka interesujących eksponatów. Jednak niemiła...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 października 2017

Mocno rozczarowana wątek zamknięty Dużo szumu medialnego wokół Muzeum IIWŚ sprawiło, że nie mogłam doczekać się,...
~Ania NM
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 października 2017

Wystawa wątek zamknięty Każdy Europejczyk powinien zobaczyć tę wystawę. Płakałam. Dla elit władzy...
~Jolanta mokosa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2017

Polecam,ale... wątek zamknięty Muzeum ciekawe. Na początku rozczarowałam się małą ilością informacji, trzy...
~netelie
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lipca 2017

Bardzo polecam wątek zamknięty Wystawa bardzo poruszająca, merytorycznie mocna, bardzo dużo eksponatów. Na...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 czerwca 2017

Poruszająca wystawa wątek zamknięty Bardzo poruszająca wystawa, bogata, mertyroczyna opowieść o wojnie na...
~Olga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 czerwca 2017

Bilety wątek zamknięty Chciałbym się dowiedzieć o cenę biletów
~Robert
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 czerwca 2017

Terror wojny wątek zamknięty Wystawa jest według mnie bardzo dobrze zorganizowana, stopniowo czytamy o...
~ELŻBIETA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2017

Przerost formy nad treścią wątek zamknięty Nic odkrywczego, dużo zmarnowanej przestrzeni, braki w opisach. Bardzo...
~BD
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry