Widok

Mydelniczka

Tak się zastanawiam dlaczego jeszcze nikt nie poruszył kwestii kwiecistego trabanta. Skoro tak niektórym przeszkadzały Minionki i choinki na byłej pętli autobusowej. A na ten temat cisza. Ciekawe jestem czy wywołam kolejną g.wno burzę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Wszyscy już się przyzwyczaili do bylejakości w Baninie, syf stał się widokiem powszechnym i akceptowanym, rozjeżdżone trawniki to norma. Przy tym wszystkim ten trabant w kwiatach wydaje się nawet ładny ;)
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0

mi tez sie podoba :)
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mydelniczka mi się nie podoba. Z drugiej strony pasuje do wiejsko banińskiej bylejakości. Natomiast bardziej niż trabant przeszkadzają mi banery po przekątnej na skrzyżowaniu.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Trabi jest super. Nie zabierajcie nam go. Ładniejsze to od opon na pętli czy choinki z butelek pet. Nawet ma styl ten trabi. A opony jako doniczki to totalne bezguście.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

do góry