Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aleksandra - ocena Szkoda,że nie można dodać opinii na minusie. Najgorszemu wrogowi nie...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 30 stycznia 2024

Krzysztof Dymicki - ocena Poszukuję osób, które (tak jak ja) musiały zapłacić gotówką dodatkową opłatę...
~Krzysztof Dymicki
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 30 września 2023

Rfx - ocena Ich biura to jest totalna kpina i kompletny żart. Osoby co tam pracują nie...
~Rfx
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 20 września 2023

Oleg - opinia Nie polecam współpracy z tą agencją. Pobierają zadatek za rezerwację pod...
~Oleg
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 17 sierpnia 2023

Zawiedziony - opinia Zakończyłem ponad dwuletnią współpracę z Mzuri i jestem pod fatalnym...
~Zawiedziony
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 11 sierpnia 2023

Mateusz - opinia Słaby kontakt z opiekunem. Musieliśmy kilkukrotnie przypominać o przesłaniu...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 28 lipca 2023

MP - opinia Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Niedawno podpisałam umowę o wynajem w...
~MP
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 kwietnia 2023

Unhappy tenant - opinia They just don't respond. They hire kids to manage the properties and they...
~Unhappy tenant
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 marca 2023

Rozczarowany Właściciel - opinia wątek zamknięty Absolutny brak kontroli w wynajmowanych lokalach ( po wyprowadzce lokal...
~Rozczarowany Właściciel
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 listopada 2021

kassan - opinia wątek zamknięty Odradzam jakiegokolwiek kontaktu z ta firma. Traktuja swoich klientow...
~kassan
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 września 2021

Tragedia! wątek zamknięty Tragedia nad tragedie. Firma obiecuje złote góry, w umowie zapis o...
~NigdyWięcej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry