Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewa - opinia Panie w rejestracji niezwykle uprzejme i pomocne, dostałam wizytę praktycznie...
~Ewa
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 3 czerwca 2023

Jadzia - ocena Pani z rejestracji (czarne włosy z grzywką) niezwykle nieuprzejma. Lekceważy...
~Jadzia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 7 marca 2024

Jacek Kwiatkowski - opinia Panie z laboratorium są super. Bardzo profesjonalne i sympatyczne. Jestem jak...
~Jacek Kwiatkowski
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 31 maja 2023

Marta - opinia Chory system przychodni, by nie móc zarejestrować chorej osoby do internisty...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 września 2022

Pacjent. - opinia wątek zamknięty Osoby pracujące tam są bardzo niepomocne i opryskliwe, mam wrażenie jakby...
~Pacjent.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 września 2021

Olga - opinia wątek zamknięty Ogólnie spoko tylko szkoda że przez roszczeniowych pacjentów pozbyli się...
~Olga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2021

AgK - opinia wątek zamknięty Nie sposób się tam dodzwonić, pół dnia przy telefonie i nikt nie raczy...
~AgK
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 lipca 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty Serdeczne dziękuję p. Beatce K. za pomoc w rejestracji do internisty, za chęć...
~Ewa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 stycznia 2020

Cudowna Pani Basia wątek zamknięty Bardzo dziękuję Pani Basi,przemiłej blondynce z rejestracji za pomoc,...
~Mila
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 października 2019

Najgorsza przychodnia wątek zamknięty Nie ma możliwości rejestracji. Stanie w kolejce od 6, żeby przy otwarciu...
~M
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 października 2018

Najlepsza Neurolog wątek zamknięty Pani Doktor Małgorzata Cybulska jest cudownym, empatycznym człowiekiem,...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 marca 2018

Wieczny problem!!!!!! wątek zamknięty Dzisiaj jedna z pań w laboratorium odmówiła przyjęcia zrobienia prywatnie...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lutego 2018

Najlepsza poradnia ginekologiczna wątek zamknięty Jestem pacjentką tej poradni juz 5 lat. Dr Błędzka jest świetnym lekarzem....
~Oddana pacjentka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 stycznia 2018

Świetna przychodnia wątek zamknięty Potrzebowałam szybkiej wizyty i zwolnienia z powodu nie pójścia na zajęcia...
~Michalina
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 lutego 2017

Beznadziejna przychodnia wątek zamknięty Chciałem się w weekend dowiedzieć w jakich godzinach w poniedziałek przyjmuje...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 października 2017

Nieprofesjonalna obsługa recepcji i Pań na infolinii wątek zamknięty Jesteśmy pacjentami (nasza 3-osoba rodzina) przychodni Dom Medyczny...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

SZUKASZ POMOCY LEKARSKIEJ???? NIE LICZ NA PANIA dr MAŁGORZATĘ ZAJĄC!!!! wątek zamknięty NIE WIERZE ZE TA KOBIETA JEST LEKARZEM Z POWOLANIA!!!! BYLAM 1 RAZ U PANI...
~ROZCZAROWANA PACJENTKA
15

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 marca 2011

Oczekiwanie na zewnątrz na rejestrację wątek zamknięty Przychodnia Kołobrzeska znajduje się na osiedlu zamieszkałym przez ludzi...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lutego 2017

Przyjazna przychodnia wątek zamknięty W końcu przychodnia gdzie nie czeka się godzinami i Panie w rejestracji są...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 listopada 2016

Rehabilitacja wątek zamknięty Jestem po alloplastyce stawu biodrowego. Bardzo miła wręcz domowa atmosfera...
~krzysztof
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
102

postów

48

wątków

do góry