Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Radiolog USG - Katarzyna Korendo wątek zamknięty zgadzam sie z powyższą opinią - pani doktor jest bardzo niemiła, moje bad...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2013

ktoś powinien się tym zainteresować wątek zamknięty Mąż jest po udarze mózgu, ma 43 lata, a ja mogłam go zarejestrować do...
~gość
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 czerwca 2013

Desperaci z trojmiasto.pl wątek zamknięty Prosze sie nie sugerowac komentarzami i ocenami zamieszczonymi w tym...
~Mariusz Kuskowski
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lutego 2013

Neurolog-masakra! wątek zamknięty nic dziwnego, że do wielu specjalistów na wizytę czeka się 3 miesiące. byłam...
ruda2
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 maja 2013

Panie w rejestracji nawet nie raczą odzwonić wątek zamknięty Była dziś umówiona do specjalisty z małym dzieckiem a co się okazało to pani...
~kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 czerwca 2013

Wizyta w gabinecie zabiegowym wątek zamknięty We wtorek byłam u lekarza i dostałam skierowana na badanie EKG. Czekałam pod...
~Lilka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 maja 2013

Badanie krwi wątek zamknięty Pierwszy raz w życiu (a do najmłodszych nie należę) zdarzyło mi się w tej...
~samar
13

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 stycznia 2013

Panie pielęgniarki i P.środowiskowa P. Beatka wątek zamknięty Dziękuję Wszystkim Paniom pielęgniarkom , za bezbolesne zastrzyki. Biorę...
~G.J.
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 listopada 2012

Masakra jak za KOMUNY wątek zamknięty To co sie dzieje w tej przychodni jest tragiczne jak za KOMUNY dość że trzeba...
~Tomasz
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 stycznia 2013

Pogotowie ,ale czy dla ludzi!!! wątek zamknięty Dziś zawitałam do przychodni,oczywiście chora i poczułam się jak w tramwaju w...
~Wiola
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 lutego 2013

zle traktowanie pacjentów wątek zamknięty notoryczny brak miejsc przy rejestracji oraz odmowy przyjęcia do lekarza bez...
~Dora
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 stycznia 2013

TOTALNA SAMOWOLKA WŚRÓD RECEPJONISTEK wątek zamknięty recepcja to porażka!!!!!!!!!!! jedna z pań bardzo miła rejestruje na wizyte...
~wkurzona
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 czerwca 2012

Dermatolog - polecam wątek zamknięty Byłam u dr Sobjanka w poradni dermatologicznej, kultura,profesjonalizm i...
~ela
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 lipca 2010

proszę o wymianę personelu w rejestracji głównej ! wątek zamknięty rejestracja godna pożałowania, zero szacunku do człowieka, nie wymagam...
~pan
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lutego 2013

ortopeda Piotr Jaworski wątek zamknięty Jestem bardzo urażona wizytą u ortopedy Piotra Jaworskiego. Po pierwsze,...
~Pacjentka
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 września 2012

poradnia k położne wątek zamknięty Może i ta położna p.Ewa jest wykształcona. Jeśli chodzi o to, że jest zawsze...
~ola
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2010

Radiolog USG - Katarzyna Korendo wątek zamknięty Zachowanie tej pani "dr" względem pacjenta, łagodnie mówiąc, jest...
~pacjentka
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 stycznia 2012

Zapalenie płuc to nie choroba wątek zamknięty Kompetencja lekarzy - żadna. Jedna pani dała mi antybiotyk na 3 dni i...
~Majka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 stycznia 2013

Jest OK, moje dziecko jest tam zapisane. wątek zamknięty Jestem zadowolony z pracy przychodni, wkurzają mnie tylko babcie...
~kleszcz
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 listopada 2012

nie polecam wątek zamknięty Kiedy zapisaywalam sie jakies 5 lat temu -napotkalam mila obsluge, krotkie...
~Kaf
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 grudnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
455

postów

162

wątków

do góry