Widok

NNT mocne podrażnienie oczu henną

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
ratujcie, jutro rano obrona a ja zrobiłam sobie henne i wyjątkowo kiepsko na nią zareagowały mi gały dzisiaj.

wyglądam jak królik :) i oczy podpuchnięte, lekko czerwone i mega drapią
macie jakieś sprawdzone krople albo coś? bo herbatkę na gałki i leki antyalergiczne połknęłam od razu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chaberku i jak Twoje oczęta?
Trzymam kciuki za Twoją obronę :)
___________________________________________________

"A gdyby tak świat leżał u Twych stóp...?"

''Nie odkładać marzeń, bo nie zmieszczą się na półce"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spróbuj okładów z rumianku, łagodzi podrażnienia i zmniejsza opuchliznę. Mam nadzieję, że pomoże i trzymam kciuki za obronę:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki, oczy cudem uratowane, ze nawet soczewy założyłam

a już myślałam ze skończy się na pogotowiu :) zawsze robię hennę sama, i robiłam już henną z tego opakowania, nie mam pojęcia skąd taka reakcja nagła. Ale wyglądało dramatycznie, sine powieki, jakieś mikro bąble pod powieką, sama gała czerwona. Ale zeszło


obrona na 5,0 :)))
dzięki za kciuki, przydały się
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gratulacje:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gratuluje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja na takie problemy z oczami stosuje kople nawilzajace hialeye, ten sposob podpatrzylam u mojej kosmetyczki ktora twierdzi ze to najlepszy sposob gdy ktoras klientke podrazni henna i naprawde sie z nia zgadzam, gdy tylko oczy sie lekko podrazniam to zakraplam je wtedy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

do góry