Widok

NOC POŚLUBNA-GDZIE?

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Macie pomysły na hotel,pensjonat itd na noc poślubną w Gdyni,lub Sopocie i okolicach?I ze śniadaniem obowiązkowo!!Chciałabym,aby było inaczej-nie chce mi się wracać do mieszkania ,w ktorym przebywamy razem od kilku lat.Byloby fajnie z ogrodem lub tarasem na śniadanie,bo ślub w środku lata..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a my będziemy mieć noc poślubną w naszym mieszkanku, w którym zamieszkamy po ślubie. To będzie noc wyjątkowa pod każdym względem ;)
To jest duuuży plus czekania:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
my też chcieliśmy miec noc poślubną w innym miejscu niz nasze mieszkanko. Wkoncu zal nam było kasiorki. Wrócilismy do domu po weselu gdzieś po 5 i jedyne o czym myslałam to szybki prysznic i nasze wyrko. Noc poślubna mieliśmy dzien pózniej, tez w naszym domku i naprawde byłam z tego powodu szczęsliwa bo nie stresowałam sie że np o 14.00 konczy sie doba hotelowa , mogłam wylegiwać sie w wyrku ile tylko chciałam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sa tansze pokoje. apartament tyle kosztuje. jeszcze nie wiem czy sie tam zdecydujemy bo rano lecimy w podroz poslubna i wygodniej nam bedzie w heveliusu nocowac i troche taniej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze,troche dużo..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok 700zł ze sniadaniem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a po ile ten w Grandzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my chcemy wynajac apartament w heveliusu lub w grandzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry