NOI pizza i wino

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 3C/U13-14

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paulina - opinia nowy temat Obsługa i lokal ok ale pizza dramat... ciasto jałowe i bez smaku a niestety...
~Paulina
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 30 kwietnia 2022

Wombat193 - opinia Rewelacja!!! Na mojej liście jest na drugim miejscu, pierwsze jest poza...
~Wombat193
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 28 listopada 2021

Ewa - opinia Najlepsza pizza jaką jadłam w życiu! Polecam każdemu. Czuć, że składniki są...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 13 października 2021

Teresa - opinia Super pizza. Fajny klimat. Wrócimy tu jeszcze. Mogłaby być taka w Łodzi, bo...
~Teresa
-

dodano: 8 października 2021

kasia - opinia Przepyszna pizza. Bardzo miła obsługa.
~kasia
1

dodano: 9 września 2021

m&m - opinia Przepyszna pizza, odkąd powstało to cudowne miejsce, na hasło pizza jest...
~m&m
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 marca 2021

Mary - opinia Szkoda, że tylko na wynos... czekamy na otwarcie, bo jesli tak smakuje z...
~Mary
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 lutego 2021

Aga - opinia Rozkosz dla podniebienia!!! Zamówiliśmy dwa burgery i dwie pizze. Burger...
~Aga
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 lutego 2021

Zaps - opinia Super pizza, widać, że ktoś ma pojęcie i używa produktów z najwyższej półki....
~Zaps
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 lutego 2021

Sad - opinia Na spróbowanie wzięliśmy burgera i pizze. Jedzenie dotarło o wyznaczonej...
~Sad
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 stycznia 2021

Miriam - opinia Niestety dostałem spalona pizzę. Czuć było tylko smak węgla :/
~Miriam
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 stycznia 2021

Karol - opinia Świetna pizza. To już nasze kolejne zamówienie i ponownie palce lizać....
~Karol
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 stycznia 2021

jUwU - opinia Pizza jest doskonała, jest po prostu wyborna! Rzadko coś oceniam, a...
~jUwU
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 stycznia 2021

Leo - opinia Pizza smaczna. Chociaż w opisie pizza Melanzane jest z rukolą a ja...
~Leo
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 listopada 2020

Somsiad i somsiadka - opinia Prawdziwa włoska pizza, taką samą jedliśmy w Rzymie. Czuć rzemiosło, te...
~Somsiad i somsiadka
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 listopada 2020

Piotrek - opinia Polecam ! Ciasto takie jak lubię- cienkie, kruche, mocno wypieczone brzegi....
~Piotrek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 listopada 2020

Marysia - opinia Uważam, że jedna z lepszych pizzy jakie jedliśmy. Cisto rewelacja! Czuć że...
~Marysia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 listopada 2020

Janek z Małgosią - opinia Zdążyliśmy byc jeszcze przed zamknięciem i tak sam lokal i wystrój super może...
~Janek z Małgosią
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 października 2020

Dawid - opinia Bardzo dobra pizza idealnie zbalansowana dodatkami i fajnie czuć smak...
~Dawid
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 października 2020

ŁYSY - opinia Najlepsza pizza jaka jadłem w ostatnim czasie, bardzo dobre produkty. Polecam
~ŁYSY
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 października 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry