Widok

NP. AREOBIK W SZKOLE

Wiecie może czy gdzieś we Wrzeszczu lub w okolicy, odbywają się zajęcia areobiku w jakieś szkole? Lub inne zajęcia typu stretching itp?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie w szkole ale wiem ze na Wajdeloty jest mały klubik :)
`Pamiętaj, że to, co słuszne, nie zawsze jest popularne, a to, co popularne, nie zawsze jest słuszne.(...)Rób to, co należy, niezależnie od tego, co pomyślą inni.`
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pisałam juz w dziale sport

http://www.fitness-activity.pl

al. Legionów 11 we Wrzeszczu

poniedziałki, srody, piątki godz. 18.45

karnet 12 wejść 100zł.
wejscie jednorazowe 10zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O areobiku nie słyszałam. Aerobic co najwyżej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oo ! Chętnie bym poszła :)) Ktoś chętny ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tam chodzę dlatego polecam. Jest bardzo miła atmosfera wiek różny. 20-30-40-50 miło i sympatycznie na prawdę :) Prowadząca jest przemiłą osobą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Tkaniny, materiały gdzie kupię? (28 odpowiedzi)

Gdzie jest duzy wybor materiałow , tkanin do szycia na terenie Rumi, Gdyni??

Sprawa karna dobry polecany adwokat Gdańsk (61 odpowiedzi)

Witam pisze z naglącą sprawą... mojego partnera czeka postępowanie karne -sprawa karna do 8 lat...

do góry