Widok

Na co oni liczą ?

Liczą na was oczywiście. Na waszą marność. Waszą marność mają w założeniach i to na nią postawili. To nie pisiory uznały was za marnych, lecz oni, ci na których głosujecie, uznali was za marnych, nadających się do obróbki mózgów. A w oparciu o jakie dane na was postawili ? Tak w ciemno postawili czy mieli jakieś konkretne dowody ?

No to jak jest z tą marnością, jesteście marni czy nie ? Macie okazję udowodnić.

Trzeba być wyjątkowo marnym by uczestniczyć w tym strzykaniem jademzburaka, tym bardziej, że uzbierało się nam mnóstwo danych czy to od r.1939 czy też 1989, które jednoznacznie pokazują who is who. Czasami wbrew intencjom inicjatorów, pojawiają się takie zabawne inicjatywy, jak publiczne obwieszczenie mieszkańców dzielnicy Chełm w Gdańsku, po wyborach samorządowych przed paru laty, dumnych z tego że głosowali "słusznie"w ponad 60%. Tak publicznie ogłaszać swoją marność to światowy ewenement.

Ale pytanie brzmiało: na co oni liczą ?

I o to właśnie chodzi.Tak naprawdę, to oni nie liczą na was, oni liczą na coś, a wy macie być tylko narzędziem do uzyskania tego coś. Nic tu się nowego nie dzieje, jak zwykle w historii motyw jest ten sam. Oni chcą wszystkich oszwabić, włącznie z wami, bo takie marne narzędzie nie jest nikomu potrzebne, zużyło się i można je wyrzucić.

I dlatego nie będą się z wami liczyli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ło bożeńku i ... grażyńku ;), posikałam w galoty na widok Autora :]]]]]]] (klaszcze w dłonie).
A nie. Zara...z. Jeszcze nie mam tych tam.
Pierwsza kawa w łóżku.
Ja to Proszę Pana Szanownego jestem taką marnością na marnościami, że powinnam mieć na imię Mar(y)na.
Ps
Mój Tata ma fajne powiedzenie "marna babo" :) ha ha
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

http://youtu.be/Im8t3VWdnpA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest kolejna ustawka z cyklu "kopiemy się po kostkach, ale nie wyżej". Kto ma odporny umysł i analizował ten najgorszy, najbardziej zarzygany i zaropiały ściek jakim jest twitter, to już dawno się zorientował że np. projekt sok z buraka i projekt donald tusk to jest jedna i ta sama osoba. Ale ustalenia są takie, ze wolno tylko mecenasa Giertycha nieco przeszurać. Koń sobie zresztą poradzi. Ani Donalda ani jego dawnego doradcy Mateusza ruszać nie wolno. W sprawach podstawowych jak pandemia, geopolityka, podatki i rzekomy kryzys klimatyczny jest pełna zgoda.

image

Memiczno-obrazkowa wspołnota plemienna żre się aktualnie o psychopatycznych rodziców jakiegoś chłopca i panią sędzie TK, która sprawia wrażenia, jakby czasami miała problemy z trzymaniem ciśnienia po alkoholu. I o dyplom dzielnego pacjenta Czakiego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

raven

Jesteś zainfekowany symetryzmem - to jest takie bezpieczne wyjście z sytuacji - moja chata z kraja. Symetryzm jest pierwszym krokiem, potem przychodzi czas na panświnizm.
Oni właśnie na to liczą. Marketerzy się na tym doskonale znają.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Z jednych rakiet mam się cieszyć... przeciw drugim protestować. A to wszystko jedno, czy spadnie z tej strony, czy z tej... Tak samo boli...Bomba jest bomba!"

https://youtu.be/QK0p72VB_SM

Jak sobie przez cmentarz idę do biedry, to jestem najbardziej symetrycznym z symetrystów. Liczbę zgonów przedwczesnych oceniam na około 100 tysięcy. A czy przewidywany przeze mnie nagły ich wzrost będzie spowodowany zwidem, czy narodową akcją (... autocenzura...) to już tam... Tak samo boli. Bomba jest bomba.
Chciałbym jeszcze doktorowi Bodnarowi podziękować, ale tutaj to bez sensu by było.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale ci co leżą na cmentarzu, zostali z symetryzmu z pewnością rozliczeni. Żadne tak, ale... Liczy się tak, tak i nie, nie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Doktor Bodnar chwalił się setką wyleczonych z Covida u siebie w przychodni wiosną zeszłego roku. Wtedy zachorowania liczyliśmy w setkach, ale chyba w skali kraju. Tajemniczy gościu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

co xd?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Rodzą się same dziewczynki (4 odpowiedzi)

W mojej dużej rodzinie zniknęło nazwisko.

Prezent dla kobiety (145 odpowiedzi)

Co można kupić kobiecie znając się od dwóch miesięcy. Zapraszam do dyskusji panie też mogą...

Feralne buty New Balance (85 odpowiedzi)

Czy ktoś mógł by mi doradzić, co zrobić w sytuacji, gdy sklep odrzucił moje odwołanie od...

do góry