Widok

Nadciśnienie

Dziewczyny jutro mam wizytę u ginekologa jestem 22\23 tc a na poprzednej wizycie dostalam Dopegyt bo podobniez mam nadcisnienie tetnicze mam brac 2 razy dziennie a dzisiaj pokazało mi sie 169\106 to jest ranne mierzenie cisnienia.Będęmierzyła po poludniu cisnienie teraz nie wiem co mam robić czy wziasc dopegyt 3 razy dziennie czy poczekac do jutrzejszej wizyty u ginekooga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym zadzwoniła do swojego lekarza i zapytała.
Tez bym poczekala ze zwiekszeniem dawki do wizyty u ginekologa. Jak wyjdzie za wysokie, to odczekaj z 15 min i zmierz jeszcze raz. Na pewno kontrola cisnienia 3xdziennie to minimum, zapisuj rowniez wyniki. Nadcisnienie w polaczeniu z innymi objawami moze wskazywac na zatrucie ciazowe. Wiec jezeli zauwazylas inne niepokojace rzeczy to ppwiedz o tym na wizycie.

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jaki materac do łóżka dla dziecka ? (17 odpowiedzi)

Wiecie co zbieram się do kupienia dla młodego łóżka ale zawsze coś staje mi na drodze. Teraz jest...

gastrolog dziecięcy (84 odpowiedzi)

Polećcie jakiegoś gastrologa dziecięcego ,oprócz dr Marka bo ten niestety nie potrafił nam pomóc...

Garnizon we Wrzeszczu jak się tam mieszka? (28 odpowiedzi)

Czy ktoś mieszka na tym osiedlu? Zastanawiam sie czy kupić tam mieszkanie wszak prawie wszędzie...

do góry