Widok

Najlepsza pizza Gdańsk

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Będziemy na miejscu kilka dni - z dziećmi. Wiem, że powinniśmy zaserwować coś innego, ale po prostu poza jedzeniem, które przygotuje mama, dzieci nie chcą ruszyć niczego. Na wyjazdach jak się skuszą na kawałek pizzy to już super. Sugerujecie jakieś fajne miejscówki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lubie pizzę typową włoską i często testuję nowe lokale. Polecam "Sempre" - dwie lokalizacje w Gdansku Głównym i jedna w Sopocie i "Włoszczyznę" na Morenie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Przymorzu polecam Rogatą(na miejscu i dowóz w okolicy) http://rogata.gda.pl

oraz Dragon Pizza(dowóz bo lokal maleńki).
http://www.dragonpizza.pl/przymorze/

Ja i Syn akurat wolimy grube ciasto - to tylko w Dragonie :) nawet wielka pizza może być na grubym cieście ;)

W Rogatej nie ma grubego ciasta ale pizze pyszne :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pizza Marco we Wrzeszczu jest najlepsza ciasto przepyszne ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie konkretnie we Wrzeszczu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wielkie dzięki za konkretne namiary - jeśli macie jeszcze jakieś pewne miejsca, to śmiało je wskazujcie. Na pewno coś z tego się wybierze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wrzeszcz ul. Żywiecka 5D boczna od ul. Gen.J.Hallera
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
w rogatej maja pizze bialą czyli samo ciasto z oliwa sola i ziolami za 5 zl - moje dzieciaki jak i wiele innych które uwielbiają "brzegi [pizzy" jest zachwycone bo to same "brzegi"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam również Rogatą na Przymorzu. Jest pyszna :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze w Dominum mają spoko pizzę na cienkim cieście - do jedzenia bez sosów. Ale to też jedliśmy będąc na miejscu turystycznie. Po prostu znamy ich od siebie, a chcieliśmy iść do pewniaka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gusto Dominium też znam od siebie. A w miejscowościach turystycznych są te same promocje co w miastach? Bo u mnie to np. w tygodniu do 13 pizza jest za pół ceny. W Gdańsku też?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Krokodyl na Zaspie i sieć pizzeri Da Grasso, La Bocca też na Zaspie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Też gorąco polecam pizzę z Dragon Pizza na Przymorzu.
To blisko parku Oliwskiego z katedrą, która warto odwiedzić (po sąsiedzku jest ZOO i wzgórze Pachołek z wieżą widokową (jak na dłoni cały Gdańsk i okolice)).
Jest też kilka barów mlecznych wartych polecenia, na Przymorzu przy Jagiellońskiej (na początku i na końcu, tu jest też pizzeria u Skrzypka, też dobra) i Opolskiej (ten drugi lubiany przez pracowników pogotowia i policji). Na przeciwko od "U skrzypka", między dmuchaną halą sportową z kortem tenisowym a Biedronką też jest bar. Polecam go choć nigdy nie jadłam bo jest blisko placu zabaw Kraina Zabawy.
Na mapie Google wszystko widać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak chcesz zjeść naprawdę dobra włoską pizze ze składnikami dobrej jakości a dodatkowo niedroga to zrob sobie wycieczkę do Gdyni na ul Starowiejska pizzeria Czerwony Piec. Pizze są od 13-20zl (jedna za 24).To jest jedyna pizzeria w której moje dzieci jedzą nie tylko brzegi ale i resztę ;-) .Jak lubisz gruba pizze to Gdynianka na Swietojanskiej w Gdyni .W Sopocie polecam ci pizze w Amici a w Gdańsku ewentualnie Pomodoro.
A jakbyście szli na lody do Bacio di caffe w Sopocie wg mnie najlepsze naturalne w Trójmieście. W Gdyni możecie odwiedzić muzeum Emigracji ,fajnie pod dzieci zrobione albo centrum eksperyment.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam się, na najlepszą pizze trzeba wybrać się do Gdyni, Czerwony piec albo obok Serio (ja osobiście wole te drugie miejsce), polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepsza pizza to I Pazzi w Gdańsku prowadzona przez dwóch Włochów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dominos
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepszą opcją jest sprawdzić sobie na pizza portal dobre pizzerie. Ja polecam Pepe https://pizzaportal.pl/gdansk/pepe-pizza-lostowice/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kiedyś często zamawiałam pizzę ale zanim przyszła to była już zimna :/ zainwestowałam jakiś czas temu w ten piec https://domowypiecdopizzy.pl/nasz-produkt/ i robię pyszną pizzę w swojej kuchni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pizzeria 105. Polecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Która pizza jest wg Ciebie najlepsza u nich?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pizzerii jest bardzo wiele, jeśli chodzi o mnie to stawiałbym na telepizzę:
http://www.telepizza.pl
Po pierwsze pizzeria ma najlepsze promocje jeśli chodzi o zamawianie pizzy na imprezy, kiedy potrzeba nam dwóch czy trzech pizzy.
Po drugie ekspresowy dojazd.
Po trzecie co miesiąc oferują nowe pizze w ofercie, a nie tak jak w niektórych innych pizzeriach ciągle jedno i to samo. Można liczyc w menu na naprawdę oryginalne propozycje jak na przykład pizza włoska czy pizza góralska.

Poza tym plusem jest to, że mają lokale nie tylko w Gdańsku, ale również i w innych miastach, tak więc jeśli nie chce się ryzykować szukania miejsca na jedzonko, można wybrać się do sprawdzonego lokalu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Nie polecam telepizzy zawyżają koszt dostawy dają większy niż podany pierwotnie na stronie , dzwonią w momencie gdy powinna być już dostawą że się spóźnia i informują wtedy i droższej dostawie oraz mówią że będą za półtorej godziny do tego pizza przyjeżdża chłodna i przez to strasznie tłusta kilka razy zamawiałam i za każdym razem było to samo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sprawdzona przez nas i znajomych i godna polecenia pizzeria jest w Tutti Santi we Wrzeszczu, kolejna sporo dalej, bo okolice lotniska, to Magnifico w Klukowie.
Dużo słyszałam o jakimś Bistro przy Wajdeloty we Wrzeszczu- też podobno bardzo smaczna.
Odradzam Telepizze i inne "sieciowki".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Pełnoletnia córka -mój osobisty koszmar (129 odpowiedzi)

Moja córka m-c temu miała 18 urodziny . i tyle ja widziałam...... Do 18 tez rzadko bywała w...

Zwiotczała skóra po porodzie:( (36 odpowiedzi)

Dziewczyny, urodziłam prawie 5 lat temu, jestem szczuplejsza niż przed zajściem w ciążę (jakoś...

Spodziectwo, jest ktoś w temacie? (97 odpowiedzi)

Szukam mam synków ze spodziectwem, są tu takie?

do góry