Widok

Najlepsze lokalizacje/ulice w Trójmieście

Witajcie

Chciałbym rozpocząć wątek atrakcyjnych lokalizacji, które uważacie za najlepsze, które Wam się szczególnie podobają.
Zakładając,że nie ma żadnych ograniczeń jestem ciekaw Waszych typów lokalizacji, w których chcielibyście mieszkać w 3city.

Przyjmijmy, że cena nie ma kompletnie znaczenia, liczy się tylko najlepsza lokalizacja.
Nie sugerujemy się bliskością dojazdu do miejsca pracy :)
Chciałbym poznać propozycje miejsc do życia, które są dla Was najbardziej urokliwe.
Mogą tym być nazwy osiedli, a jeszcze lepiej konkretne ulice, które uważacie za atrakcyjne do życia z całego Trójmiasta.

Moje ulubione to:
Gdańsk -
Lubię spacerować po Starym Mieście, wokół Targu Rybnego i okolic. Budynkiem na który często zwracam uwagę jest inwestycja Symfonia Residence, przy Rybackim Pobrzeżu. Lubię to miejsce o każdej porze roku.

Gdynia-
Gdybym miał wybrać tylko jeden typ, to zdecydowanie nad Bulwarem, np. ul. Bolesława Prusa. Znajduje się tam m.in. nowoczesny dom, opisywany kiedyś na łamach trojmiasto.pl / ekstra położenie !

A jakie są Wasze propozycje ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zaspa :)
mieszkam tu i nie wyobrażam sobie gdzie indziej :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Na skrzyzowaniu piastowskiej i chlopskiej w strone szkoly, w tym kwadracie domkow, z jwkims wiekszym ogrodkiem,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
I jeszcze w parku oliwskim, ta niska nowa zabudowa kolo torow;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kilka lat temu kupiliśmy mieszkanie w Awiatorze na Zaspie, które w okresie wakacji jest przystanią praktycznie dla całej naszej rodziny . Mój wnuczek (8 lat), uwielbia przyjeżdżać z nami do Gdańska. Ostatnio mieszkał w Awiatorze tylko ze swoimi rodzicami i na temat Gdańska wyraził się w taki oto sposób: "Gdańsk bez babci Danusi, to zwykłe, zatłoczone miasto".
Chyba to jedno zdanie zawiera istotę rzeczy. Każda lokalizacja może być dzisiaj bardzo atrakcyjna, jutro niekoniecznie :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Racja. Mniej ważne gdzie, o wiele ważniejsze z kim :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Jakie biuro nieruchomości polececie ?? (92 odpowiedzi)

Jakie biuro nieruchomości polecacie ? . Mam zamiar sprzedać mieszkanie , a potem kupić większe...

Czy warto zamieszkać w trójmieście lub okolicach. (74 odpowiedzi)

Mieszkam w centralnej Polsce i postanowiłem zmienić miejsce zamieszkania biorąc pod uwagę że...

gdzie kupic tanio zlew do kuchni w Gdańsku (6 odpowiedzi)

witam, pytanie jw., w sklepach typu castorama praktiker? a moze gdzies w mniejszym sklepie?

do góry