Widok

Najlepsze lumpeksy w Trójmieście?!

Cześć dziewczyny!

Gdzie w 3mieście są najlepsze lumpki, z fajnymi modnymi rzeczami no i normalnymi ( niskimi ) cenami???

Interesują mnie też takie z odzieżą na wagę, gdzie można wyłowić perełki za grosze :):)

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi

Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 7
był świetny we wrzeszczu jak sie idzie oid dworca w strone manhatanu po prawej stronie wiem że te panie się przeniosły może ktoś wie gdzie
tam były super ciuszki
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4
Chodzi o skandynawską odzież na wagę ten lumpek co był na partyzantów? Taki z niebieskimi naklejkami na oknach? Wiem że są w Pile ale ciekawe czy wrócą do gdańska. Mieli odzież w dobrej cenie, kiedyś rozmawiałam z miłą tam sprzedawczynią. Która mówiła że mają tylko czysty towar a podarte, poplamione, czy zapocone ubrania to sprzedają tylko jako czyściwo, na wieszakach zawsze były tylko czyściutke ubranka. Ech dużo tam ciuszków kupiłam w super cenach i z modnymi metkami. No i na wagę co wychodzi nieporównanie taniej z tą wycenioną... :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
w centrum na śląskiej jest tez ciekawy lumpik
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Śląskiej w Gdyni
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Fajny zgadza się eko ciuch się nazywa warto ostatnio sprzedają pianki do pływania duży wybór polecam ciuchy czyste i fajne
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
niewiem gdzie sie przeniosly ale ciuszki dorwalam zarąbiste na zaspie na ul Jana Pawla 2/2 CAMELEON.. tam to dopiero PEREŁKI!!!! :D
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kooooooooobieto! ujawnij w którym to jest miejscu! czy gdzieś w tym fyrtlu , gdzie jest Krokodyl (pizzeria)??? czy dalej w kierunku morza np: koło KFC?
please please please
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kierunek skm zaspa jak na byla jape sie jechalo.od ulicy widac ich bilbord z duza jaszczurka Cameleona.Dzis bylam piekne buty ze skory nowe kupilam na szpilce i 2koszule John Paula. icalvina.Fakt towar bardzo dobry.Tyle ze ja musze schudnac do ciuszkow ;)pozdrawiam.a obok jest duzy kosciol z korona.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
juz tam nie ma;-) zlikwidowane
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
gRUNWALDZKA koło ul Jesionowej przy sklepie Lego - Nawet jest ta sama pani sprzedawczyni
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Gdynia ul Morska obok Kauflandu - polecam serdecznie , jako przyszła wizażystka uwielbiam tam kupować ciuchy , bardzo ładne , zadbane, miła obsługa :)
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 7
no z tą obsługą to różnie bywa, "jak im czapka stanie" ale ciuchy mają naprawdę fajne
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
racja, "jak im czapka stanie":-/
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
No z tym się nie zgodzę jeżeli przychodzą takie marudy i paniusie co wymyślają to każdy by miał dość
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 9
ja tam chodze do Cameleona.. i obsluga super.. dziewczyny sa przemile.. nie fisiuja.. ;/ fajne firmy.. ja zarąbiste mam spodnie calvina .. dla partnera mam jopa.. :Di cena tez super za nie.. i dla dziecka tez fajne dorwalam jestem bardzo zadowolona ..:)))) polecam ..
Cameleon Zaspa ul Jana Pawłwa 2/2
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9
Byłam w Cameleonie pare razy-owszem są rzeczy fajne,firmowe ale wycenione od 50 zł w gore,a tanie rzeczy to takie babcine szmaty.Jak dla mnie jak na lumpa to drogo,są tansze lumpy z firmowymi ubraniami!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się super ciuchy miła obsługa szczególnie na wadze Pani zawsze uśmiechnięta doradzi oceni jak się wygląda aż chce się wejść i zobaczyć co oferuje sklep a ostatnimi czasy na wycenę wchodzi się na wdechu bo Pani ruda nie wie co to dezodorant.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zdecydowanie Stylownia ;) i zaraz obok lumpek na wagę też perełki można dopaśc :) W Zuzie też raz w czas coś ciekawego i w tym lumpie koło miasta aniołów ;) Polecam wybrac się do centrum i pospacerowac od hali targowej do nowych ogrodów ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
a gdzie jest ta Stylownia? :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dla mojego synka (7 mies ciąży) zbieram "wyprawke" i byłam tam w lumpku koło miasta aniołów (CTO centrum taniej odzieży) taki lumpek sieciówka wiem ze są też koło manhatanu. To oczy mi z orbit wyszły jakiej jakości mają ciuszki i na ile je wyceniają.... Niesamowicie drogo za jedne body dzecięce lekko stargane metka krzyczała 11 złotych ;/ W sklepie na wagę na ul. grobla 4 jest mały lumpek i mają na wage dziś za 11,80 kupiłam 3 koszulki, 2 czapeczki , 6 body, 2 śpiochy :D cena 19 zł za kg! Towar czysty jest w czym wybierać. Ale to co mi się podobało to że jest tam czysto i miło :P A zaznaczę że coraz mniej jest lumpków na wage gdzie za grosze można się ubrać. Chodzię tam co piątek i zawsze coś upatrzę. Do tego niektóre ubranka są takich marek jak mexx , george, h&m tesco F&F gap baby, chicco (czapeczka) marks and spencer (body) i disney (spodenki i koszuki) ale to metki z ubranek które ja tam osobiście kupiłam dla mojego maluszka. ja jestem zadowolona. Z góry byłabym wdzieczna gdyby któraś z was też podzieliła się wiedzą jeśli wie gdzie są jeszcze ciuszki na wage w gdańsku
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Stylownia ostatnio bardzo się popsuła, w zasadzie zostały tylko dość wysokie ceny...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesteście nienormalni. Zawsze mnie ciekawiło, wy bieliznę tez nosicie z lumpeksu? Czy kupiłabyś bieliznę w lumpeksie skoro nosisz rzeczy z lumpeksu, nie wiadomo po kim?
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 220
Jej.
A w sklepie kupujesz czy sam/sama dziergasz? Jaka pewność kto przymierzał przed Tobą?

Używane. fakt. Ale to się chyba pierze czy może się mylę...

Bielizna z lumpka fuj. Ale reszta.......... Sama wytargałam na wagę listonoszkę Vuitton i dużą torbę Burberry. Obie łącznie za niecałe 20 zł. Na wagę.
popieram tę opinię 66 nie zgadzam się z tą opinią 3
Aaaaaa, zapomniałabym o mojej ulubionej białej torbie Furla. Niecałe 7 zł.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bielizna fuj, ale koszulka to już nie? Bo co? Bo nie dotyka sutków? Tak? To jest twój wyznacznik obrzydliwości? Jak przylega do brzucha to już okej, może być nawet po zmarłym, byleby nie dotknęło sutka. Specyficzne masz poglądy.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 188
Wyjdź kobieto!
image


popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 8
A dlaczego tak mocno krytykujesz tych,którym używane rzeczy nie przeszkadzają? Jeśli dla Ciebie są to ubrania wywołujące obrzydzenie ,to ich nie dotykaj,nie noś,ale nie mów innym,że źle robią.
popieram tę opinię 141 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dokladnie ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak kogoś od dziecka ubiera mam to się nie dziwie, że ma takie poglądy. Zawsze świerze, pachnące, tylko kto inny te smrody musi dotykac oczywiście mamusia, a nie powie synusiowi, że to brudne, śmierdzące nie wiadomo na jakim krześle siadał i kto inny może jakiś bezdomny czy żul...
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 10
nie każdego stać na drogie ubrania. Ja kupuje w lumpku spdnie, koszulki, bluzki i ubranka dziecięce i za grosze. Ale nie kupuje co wpadnie w ręce a tzw perełki które bardzo mi się spodobają. Prawdą jest to że często można natrafić na markowe ubrania i w super jakości prawie jak nowe. Za rozsądną cenę. Kupuje tam i się tego nie wstydzę bo chodze czysto i schludnie. Poza tym mam w domu pralkę i żelazko i dbam o odziez. A jak się komuś to nie podoba to niech nie krytykuje ludzi którzy kupują albo bo lubią albo bo nie mają mega kasy na nowe ciuchy ;)
popieram tę opinię 57 nie zgadzam się z tą opinią 1
ty nie kupuj
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
MamaMarty-to gdzie Ty chodzisz do tych lumpeksów, że takie cuda wynajdujesz?! Ja też chcę ja też!
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 0
oczywiscie podroby
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 9
Oj naiwna, naiwna , to chinskie podróbki.Odkryłam nowy sklep na Wójta Radkiego w Gdyni ceny ok 5 zł za sztuke.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
to masz podróbke vuitton :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedyś pracowałam w magazynie markowej bielizny. Do dzisiaj kupując majtki, koszulki, czy staniki, NOWE w sklepie!! najpierw je piorę. Nie będę opisywać warunków w jakich przewraca się ta bielizna, a to był tylko jeden z punktów, w których te rzeczy się przewalały zanim trafiały do sklepu. Nie wspomnę również o małych chińskich rączkach, które szyją większość z tych rzeczy, a które wody nie widzą tygodniami.
popieram tę opinię 58 nie zgadzam się z tą opinią 3
a ty co myslisz sobie ja teakze kupuje ciuchy w lumpie ale nie dlatego ze mnie niestac czy cos tylko dlatego ze tam sa owiele lepsze i ciekawsze ciuchy niz w jakis butikach czy tym podobnych sklepach a co do bielizny to przesada to chyba normalne ze czegos takiego nie zaklada sie po kims
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 1
przecież w większości to są nowe ubrania , na zachodzie idziesz do sklepu , zgarniasz to i owo z półek i w domu przymierzasz a potem jak nie pasuje won na śmietnik , bo płacisz za nową rzecz tyle ile tu się płaci w lumpeksie , starych znoszonych rzeczy nikt nie sprzedaje w lumpeksach ... inna sprawa , poczytaj sobie gdzie i co sobie wycierają nastolatki przymierzanymi nowymi ubraniami , hmm
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ja noszę bieliznę z lumpa :D nowe majtki musiałabym kupować na straganach, z koszy za 1 zł, a są tragiczne! Więc kupuję w lumpach z D&G, nawet victoria secret, triumph. Pięknie można się stroić nawet na bezrobociu :D I jestem zdrowa jak ryba.
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 3
na morenie koło zatoki jest ciucholand.są tam rzeczy i wycenione i na wage.ostatnio kupiłam super spodnie za 1 zł;-)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
nowo otwarty lumpex w gdyni chyloni na targowisku.piękne rzeczy i bardzo tanio.duzo ciuszkow dzieciecych.trafilam na niego ostatnio i bardzo polecam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kiedyś za czasów Liceum przebieraliśmy się z okazji Pierwszego Dnia Wiosny, czyli Dnia Wagarowicza i z kumpelami postanowiłyśmy przebrać się za stare babcie ;-) poszłyśmy więc do jakiegoś lumpexu po babcine lumpy, co by na strój babci mogły się nadawać (nie ubliżając babciom), a koleżanka wyhaczyła jeszcze brązową torbę. Jakie było nasze zdziwienie, gdy u niej w domu po rozpakowaniu tych wszystkich "skarbów" z torby wybiegł KARALUCH, trochę się namęczyłyśmy zanim udało się go unicestwić, bo skubany nie chciał sie poddać i się ruszał... te lumpy wszystkie zaraz do śmietnika wywaliłyśmy, a teraz na tą myśl wszystkie lumpexy z obrzydzeniem omijam SZEROKIM ŁUKIEM !!!!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 49
Współczuję z tym karaluchem :).Ale gdyby tak na to patrzeć,że czasem coś nie fajnego gdzieś się znajdzie ,to 90% produktów byśmy nie chcieli dotknąć.Ci co pracują w spożywce wiedzą najlepiej :).A widziałaś w jakich warunkach są w niektórych piekarniach pieczone pyszne pączuszki? Okazałe szczury po nich biegają.No i cóż,wszyscy je jedzą ! :)
popieram tę opinię 66 nie zgadzam się z tą opinią 2
ją chodzę tydzień cała happy jak coś taniego w lumpku znajdę,polecam ciucholand "big" na starowiejskiej w gdyni,to trzeci-czwarty sklep z lewej strony ulicy idąc od placu kaszubskiego,w środy i soboty mają ciuchy po złotówce sztuka można wyszukać cuda od pasków po płaszcze itpy
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
też go lubię ale w środę o 17:30 już połowa z tych 1zł ciuchów jest w siatkach a reszta jest szybko pakowana przez ekspedientki. Kiedyś nawet w łep prawie oberwałam ciuchem bo sobie ekspedientki przerzucały coś ze stołu na stół :/ totalna mafia.. jedna siedzi a nad nią 3 inne i wszystkie się gapią jak sempy na Ciebie gdy jest mało ludzi po 17:00
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z kolei mojej mamie wypadła złota bransoletka z torebki:) fakt, była kupiona w niemieckim lumpie, u nas to raczej nie możliwe
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 5
Też możliwe.. jak ci co sortują przeoczą... ale zwykle są już wyczuleni na takie "okazje" bo wiedza co mogą znaleźć...
Ale były przypadki, że klienci znajdowali biżuterię lub pieniądze...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
to potwierdzam, że mozna coś znaleśc, mi się udało w kurtce zimowej wyjąć skipassa i 12 euro,
ja mam dobry lumpeks w chyloni w pawilonach na Kcyńskiej/Chylońskiej, tam ubrania są porządne w soboty 30% taniej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja też często kupuję w lumpeksach i można tam znaleźć fajne ciuchy za grosze, ale zaskoczyły mnie ostatnio te torebki z kuponami w sklepch, zrobiłam zakupy na hali na święta 50 % taniej i za nowe ciuchy zapłaciłam tak jak w ciucholandzie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kiedyś zobaczyłam żywego karalucha w piekarni. Jednak z tego powodu nie przestałam ich odwiedzać i jeść chleba.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moja Droga muszę ci powiedzieć, że w Lumpie mogą się przydarzyć również miłe niespodzianki. Moja babcia częsta klientka lumpów, kupiła sobie spodnie letnie. Włożyła je do szafy, czyściutkie, wyprane aby tam poczekały na odpowiednią porę roku. Jakież było jej zdziwienie na spacerze gdy odpięła malutki zameczek a tam w malutkiej kieszonce "siedział" złoty łańcuszek z wisiorkiem, serduszkiem, również złotym. :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Są niespodzianki, ja np. Znalazłam 10 euro, :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a w Sopocie oprocz tych drogich na niepodleglosci?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Te na Niepodległości to w ogóle....ok. Czasami uda się znaleźć coś niedrogiego - trafiłam na genialną, nowiutką sukienkę za 9 zł, ale poza tym to niektóre ceny przewyższają te w normalnych sieciówkach.

Dlatego lepiej chyba wydać te kilka złotych na bilet i pojechać do Gdańska lub do Gdyni.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam Rumię, ceny niższe niz w Gdyni :) ostatnio otworzyli nowy SH w Janowie koło SKM. Mnie odpowiada, mały ubrania czyste i pachnace i markowe. Jest wycena i waga. Upolowałam tam na razie spodnie dresowe Nike i 2 swietne tuniki :))))))
Na Dabrowskiego są równiez 2 fajne duże i na Wybickiego.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
TANI ARMANI WE WRZESZCZU SUPER POLECAM :)) CZĘSTO TAM BYWAM DLA MALUCHÓW SĄ SUPER CIUSZKI I DLA DOROSŁYCH TEŻ :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Tani Armani jest na Zaspie. No chyba, ze otworzyli gdzieś we Wrzeszczu kolejny
image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ten koło Lotni? w piwnicy?


nie wiecie gdzie jest duży wybór ciuszków w dużych rozmiarach???
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Fantazja - na karwinach obok biedronki
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
gdansk jasien mega tanio:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajny lumpek jest w lotni na zaspie, i we wrzeszczu kolo zatoki ( teraz to chyba biedronka ) niebieski szyld schodkami w dol
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nowootwarty w Gdyni na unruga 106 w miejscu optyka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie rozumiem krytyki... jeśli komuś nie odpowiada lumpeks nie chce niech zostawi to dla siebie każdy ma prawo wyboru. Przykład moja siostra przyniosła wczoraj fajna koszule z levisa, która w sklepie LEVIS kosztuje 250zl a ona dała 25 zł a jest identyczna bo wcześniej kupiła sobie w tym sklepie. Jeżeli kogoś stać i chce kupować w sieciówkach czy też innych sklepach proszę bardzo niech jednak nie obraża innych. W lumpeksie można naprawdę ubrać się elegancko i z gustem i za niewielkie pieniądze. Dobra opcja dla zakupoholiczek.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zapraszamy na DARMOWE warsztaty makijażu w Gdynii 12.12.2012 lub w Lęborku 13.12.2012 o godzinie 16;30:) Zainteresowana odpisz na priv!
Zbliżają się święta, potrzebujesz pracy by dorobic na prezenty rodzinie? Praca nie kolidująca z nauką lub inną pracą, dla osób w każdym wieku. Gwarantowane wysokie zarobki w miłym zespole.
MOŻLIWOŚĆ STANOWISK DO WYBORU:
1.Asystentki, pomoc przy organizowaniu pokazów makijażu.
2. Rekrutacja, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych.
Jeśli jesteś zainteresowany/a zadzwoń lub wyślij SMSa o treści PRACA , pod nr 607876534
Pozdrawiam Monika

..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10
bardzo sensownie zapowiada się "lepiej się ubierz" na Starówce w Gdańsku przy Ogarnej
i klimat... czysto, wyprane, wyprasowane, ceny bardzo sensowne a do tego seksowna obsługa (tam sprzedaje młody świetny chłopak:) )
takie czasy sie porobiły:)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
ale tam ciuchy wisza dopoki sie nie sprzedadza, te nowe ida w jeden dzien a reszta (ta gorsza reszta) lezy az ktos sie nad nimi ulituje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
żona mojego ex wyhacza gdzieś w Gdańsku takie ciuchy dla dzieciaków, że mała bania...młody przywozi markowe ubrania, które wyglądają jak nowe, takie za które musiałabym zapłacić w sklepie po 100 zł za sztukę albo i więcej, za 100 to ona przynosi do domu całą siatkę Nextów, hilfigerów, rebeli i innych cudów. Muszę się nauczyć chodzić po tych lumpach bo to się naprawde opłaca zwłaszcza dla dzieci, które ciuchy niszczą w zaskakującym tempie. A ciuszki niemowlęce...te można wyhaczyć nawet z metkami.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajny jest lump na grabowku w gdyni po drugiej stronie lidla
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
trzeba podnieśc wątek , jakies aktualne adresy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a lumpki w Gdańsku??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam "lepiej się ubierz" na Ogarnej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja znalazłam fajny lumpek na Cisowej-chyloni w Gdyni.Fajne ciuszki dla bąbli tam mozna dostać. Mają tam same markowe ciuszki,sklep czysty i nie czuć zapachu charakterystycznego dla lumków. Nazywa się SZAF-RAJ i jest na chylońskiej w tym pawilonie w przejściu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już tego lumpka nie ma, babka chyba splajtowała :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ona sie zlikwidowała, miał tam być ktos inny ale dalej jest puste.

Ja jeszcze polecam w Gdyni na cisowie przy biedronce, tam mają duzy wybór z cenami i są praktycznie nowe za nieduże pieniązki, a czasem można coś znaleść na wagowym dziale. udalo mi się tam skompletować niezłą kolekcję żałobną.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już jest tam otwarty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest tam znowu lumpek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ostatnio trafiłam na fajny we wrzeszczu na kościuszki chyba róg chrobrego , nie wiem czy miałam fuksa ale wszystko było po 5 zł , kupiłam kilka rzeczy w tym SKÓRĘ!!! też za 5 zł
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
tego już nie ma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Internetowy ciucholand z ubrankami dziecięcymi.
http://www.lumpik24.pl
.
.
.
Internetowy ciucholand z ubrankami dziecięcymi.
http://www.lumpik24.pl
.
.
.
Internetowy ciucholand z ubrankami dziecięcymi.
http://www.lumpik24.pl
.
.
.
Internetowy ciucholand z ubrankami dziecięcymi.
http://www.lumpik24.pl
.
.
.
Internetowy ciucholand z ubrankami dziecięcymi.
http://www.lumpik24.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
nawet gwiazdy kupuja w lumpeksach. ale widac wsrod nas sa ludzie lepszi nawet niz ludzie z telewizji ...;p gwiazdeczki;p
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja za to polecam lumpeks Pełną Szafa. Regularnie odwiedzam ten na ul. Norblina 23. Super rzeczy, za każdym razem dopadne tam jakąś perelke dla siebie:) mają nawet stronę http://www.pelnaszafa.net.pl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
A JA OSTATNIO ODKRYŁAM W PRUSZCZU W PAWILONACH za stokrotką, babka ma nawet nowe ciuchy mega tanie, ma tez fajne używane ale wyglądają jak nie noszone i d*perele typu lampy w fajnym stylu
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajny sklepik ta pełna szafa co prawda nie mają rzeczy za 2-3zł ale za to porządne i na czasie!! mam u nich nawet karte stałego klienta:D haha
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem czy też zauważyłyście, ale właściciele w ostatnich latach się wycwanili. Kiedyś większość ubrań była na wagę i cena malała wraz z kolejnymi dniami tygodnia. Później zaczęto wywieszać "lepsze" rzeczy na wieszaki i więcej za nie płacić. Kiedyś za Atmosphere, George lub tym podobne firmy płaciło się grosze, a teraz ceny windowane są wysoko. Czasem za używaną kurtkę firmową np. Wallis trzeba zapłacić więcej niż za nową w mniej firmowym sklepie o Allegro nie wspominając. A z dobrych lumpków polecam Qupse: na Orunii i w Żukowie.

image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzie jest ten sklep "Qupse" na Oruni? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem czy to jeszcze Orunia. Na przeciwko kościoła tego nieopodal Piotra i Pawła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stworzyłam blog o lumpkach w Gdańsku:

http://ciucholandygdansk.blogspot.com/

Zapraszam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Godne polecenia są jeszcze 2 we Wrzeszczu ( boczna uliczka od Grunwaldzkiej ) z pomarańczowym szyldem - ciuszki wycenione , w sob -50%. Obok Motławy jest jeszcze jeden ich sklep :) W Oliwie obok SKM również - największy ,ale najsłabszy moim zdaniem.
Na przeciw tych na Grunwaldzkiej niedawno powstał kolejny - mały ale można znaleźć coś fajnego w naprawdę dobrej cenie ( 3zł , 5zł.. )
Na Grunwaldzkiej niedaleko od w/w jest również niedawno powstały - FART się jak dobrze pamiętam nazywa :)
Na Zaspie nieopodal LOTNI - Tani Armani oraz w tym samym budynku pod schodkach do góry ( chociaż tam szału jak dla mnie nie ma) , w LOTNI również są 2 .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Właśnie się otwiera Fuks na Zaspie bliziutko Armaniego
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepsza ciuszki uzywane oraz akcesoria dla dzieci tylko w sklepie BAMBINI PRUSZCZ GDANSKI, ul.krotka 22 rynek. polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ten lumpek z pomarańczowym szyldem to CTO? sieciowka ta co ma sklep w sopocie na niepodległości i w gdyni na władysława IV? jestmm uzależniona od tego sklepu na władka ;-) ale że przeprowadziłam się do gdańska chciałam bym ich sklep znaleść gdzieś na miejscu.
ps. a. jeszcze słyszałam że podobno na stągiewnej to też ich filia? był tam kto?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
CTO napewno jest też w Pruszczu Gdańskim. Na mieście ulica bodajże waląga...nieopodal Parku na Mickiewicza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak bo to sieciówka są w gdańsku, gdyni, pruszczu gdańskim jest 1 właściciel ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie to juz Ujeścisko, ul Wawelska...ale nie polecam, 3-4 lata temu to były tam fajne ciuchy ..teraz mega drogo....z dziurami ale metka sie liczy...drogo
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam secondhand w Gdyni Głównej na ul. Władysława IV naprzeciwko szkoły sportowej. Ten mniejszy, bardziej kameralny. Bluzki kupuję mniej więcej za 15 złotych, są dobrej jakości. W piątek są nowe dostawy, a chyba w czwartki za pól ceny. Jest nieduży, dlatego szukanie zbytnio nie nuży! Zarymowałam sobie na koniec! Pozdrawiam wszystkie amatorki secondhandowych cudeniek :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam "ciuszek" na gospody obok Fit Zone. Ciichy na wage i wycenione. Ceny sa bardzo ok a ubrania suuper :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja polecam lumpeks w Pasażu Chełmskim na ul.Cieszyńskiego,na parterze obok zoologicznego,w poniedziałki zawsze nowa dostawa a w sobotę zawsze wszystko po 2 złote za sztuke polecam sama korzystam i niezłe marki znajduje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
dobre sa w Rumii do 60% w soboty, a jakie buty można dostać firmowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie rozumiem oburzenia lumpeksami, teraz duza czesc ciuchow to resztki kolekcji zupelnie nowe, i latwo to odroznic patrzac na szwy np pod pachami w bluzkach itp.
CO za sens placic za szmate 200zl jak w lumpie jest za 10 zl, paragonu za zakup przeciez i tak nie nosisz na czole :)

do tego sa tam fajne brytyjskie i szwedzkie firmy i szeroka rozmiarowka.
Jakosc tysiac razy lepsza niz reservedy i inne tego typu badziewia.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie jestem wcale taka pewna jak dla mnie to tam smierdzi i obsluga traktuje cie jak bym tam przyszla za kare a w sobote juz nic tam nie ma bo co lepsze to juz schowane i nawet do przymierzalni w sobote nie mozna wejsc nie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
W Oliwie koło dworca jest fajny lumpek. Polecam :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapytaj Kasi Tusk
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
Tuskowa w lumpach się nie ubiera :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Najlepszy lumpeksik w Trójmieście to FART w pasażu na Chełmie :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 12
Nie wiem który jest najlepszy, u nas w Trójmieście lumpy są strasznie drogie! Wiele rzeczy kosztuje tyle samo co nowe z przeceny. Ja czasami robię ciuchlandowy nalot, gdy wpadam do jakiejś mniejszej miejscowości , tam więcej lumpeksów , można znaleźć coś oryginalnego i nietypowego, a do tego jest tanio! Jak na używane ciuchy przystało! Po kilku dniach można kupować rzeczy za 1zł, spodnie za 3zł ! :) ... Gdy ktoś ma nietypowy gust, to takie rozwiązanie to bajka! :) ... Ja nie czuję potrzeby dowartościowywania się że kupiłam sobie szmatę za 600zł , to zwykły snobizm.

Wiem natomiast które omijać wielkim łukiem.
Poszukuję od dawna jakiegoś namiaru na właściciela tej sieci pomarańczowych Ciuchlandów. A jeśli to nie jakaś zorganizowana sieć, to przynajmniej do właściciela tego ciuchlandu , który mieści się w Sopocie, na Niepodległości 795. Nie wiem kto tym całym bajzlem kręci, ale przecież musi być jakaś osoba odpowiedzialna za to co dzieje się w takich sklepach, gdyż jak na razie, to panie ekspedientki robią tam swoje królestwo i swoje porządki, panoszą się jak głupie gęsi i odstraszają klientów. Jeśli chodzi o sklep w Sopocie na Niepodległości, to większego buractwa ekspedientki nie mogą sobą reprezentować (swoją drogą nikt już tam przez to nie przychodzi). Robią dosłowny raban w sklepie, krzyczą między sobą, jedna przez drugą, czasami przez cały sklep nad głową klientów, a gdy wpadną jeszcze ich znajome, to w ogóle jak przekupy na rynku, zmuszają cały sklep do słuchania o tym czy za ciasne na "du*ie" czy nie. Zamieszanie, gdakanie - jak w kurniku! Co z tego, że sklep z odzieżą używaną? To znaczy, że trzeba tak klientów traktować? Z oburzeniem panie reagują na sugestie , że miałyby odwieszać ubrania po kimś na miejsce i rozkazują żeby zawiesić samemu. Wydawałoby się, że każdy ma jakąś pracę, a ich pracą jest właśnie PRACA w tym sklepie, a nie plotki i dbanie o makijaż ! Odwieszanie ubrań na miejsce nie jest czymś niespotykanym wśród obsługi sklepów odzieżowych! Księżniczki się znalazły.
Najgorsza jest ta toporna , krowiasta blondyna z tatuażem "Kiss My Ass" (pięknie świadczy o jej poziomie intelektualnym) , która zblazowana i wielce ważna gdacze najgłośniej i jest najbardziej bezczelna. Każdego klienta traktuje się jak złodzieja. Stare, śmierdzące szmaty - to takie upokarzające, gdy leci za Tobą, wyciąga i wyszarpuje niemal z przymierzalni, nawet gdy już zaczynasz się rozbierać, bo nie wie ile masz rzeczy! Krzyk , raban i pretensje. Przecież to zero taktu i kultury! Człowiek się czuje taki zażenowany, gdy go wyszarpie takie babsko z tej "przymierzalni" z tymi kilkoma starymi łachami za 10 zł i przelicza ... Kiedyś byłam świadkiem, gdy panie oskarżyły młodego faceta o kradzież (że niby włożył na siebie pod spód jakieś stare łachy i chciał wyjść) i kazały mu się rozebrać na środku sklepu! Co za upokarzające przeżycie dla tego człowieka. Był niewinny i "przepraszam" nie usłyszał! Wyszedł , a te baby nawet nie miały tyle kultury, żeby człowieka przeprosić!
Człowiek czuje się zdruzgotany , rozgoryczony i zażenowany, że mimo wyższego wykształcenia czasy zmuszają go do kupowania starych śmierdziuchów, a tu jeszcze jakieś głupie przekupy, rodem z wiejskiego rynku traktują Cię z góry jak śmiecia.Tak czy siak, rezygnuję z korzystania, bo teraz już ceny w ów sieci są jak w normalnych sklepach z nową odzieżą. Niestety, takie czasy - kto ma "pocałuj mnie w d*pę" na ręku (żal mi dzieci tej pani,ciekawe wychowanie zapewne) i twarde łokcie - ten ma siłe przebicia. Dziś tylko chamom żyje się lepiej.
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 4
To prawda, że lumpeks w Sopocie na Niepodległości, to nieporozumienie. Bo jesli to sklep, to należy dbać o zbyt, a zbyt, to klient, a tu się o niego nie dba. Ekspedientkom słoma z buciorów wyłazi i właściciel tego kramu, takich zachowań nie dostrzega. Poniżanie klientów przez pracujące tam panie, to norma jak z czasów głębokiej komuny i stanu wojennego, gdy każda taka dama czuła się panią życia i śmierci każdego biedaka po drugiej stronie lady. Pani tęga blondyna wiedzie rej w szarpaniu ludzi i kontrolowaniu sztuk, które wnosi się do przymierzalni. W wiekszości sklepów sieciowych nikt nie sprawdza tego, ile rzeczy wnosi się do przymierzenia, choć to rzeczy nowe i w przypadku kradzieży strata jakaś istnieje. W sopockim lumpie całkowity obciach. Przestałam tam zaglądać, bo nie lubię, gdy traktuje się mnie jak potencjalną złodziejkę i w chamski sposób kontroluje. Byłam chyba świadkiem tej samej sceny, co moja poprzednia rozmówczyni. Upokarzająca sytuacja rozbierania młodego człowieka na środku sklepu. Był bardzo zdenerwowany tym wszystkim i oczywiście niewinny. Ani słowa przeprosin. Nie sądzę, aby właściciel sklepu, kimkolwiek jest, tolerował takie zachowania, gdyby to nie był ktoś z rodziny, czy znajomych. Moje znajome też już tam nie chodzą. Za niższą cenę kupujemy na wyprzedażach nowe rzeczy, w aktualnym fasonie i nikt nas nie obraża. I to najlepszy sposób na odsuniecie się od ludzi, którzy z pojęciem "kultura osibista" nigdy nie mieli nic wspólnego.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3
Może warto powiedzieć to co tu piszecie tym paniom z lumpeksu? Być może nie zdają sobie sprawy ze swojego zachowania
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja z kolei mam takie pytanie. W których lumpeksach i w jakie dni można najczęściej spotkać ciuszki Nike damskie? Spodnie dresowe, topy i koszulki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepsze ciuszki można znaleźć jedynie w dniu dostawy,nikt Ci nie zagwarantuje w którym lumpeksie one zawsze będą :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
i to w porannych godzinach :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Joanna i Jagoda - oczywiście przypadkowo macie taki sam początek IP?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, to zabawna sytuacja :)
Mieszkamy z mamą razem w dużym domu, obie czytałyśmy akurat ten sam artykuł, gdyż pojawił się na głównej.
Byłyśmy wówczas obie w sklepie, gdy wydarzył się ów incydent.
Mama nie miała zielonego pojęcia, że "Joanna" to ja :)
Śmiesznie wyszło ;)
Ps. nie mam interesu i czasu na to, żeby masowo robić czarny PR jakiemuś głupiemu lumpowi ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
@lunes - Osobiście wydaje mi się , że zadaniem klienta w sklepie nie jest informowanie obsługi, że ta zachowuje się po chamsku. Pracodawca powinien zatrudniać osoby, które cechują się chociaż elementarną kulturą osobistą , tymczasem zatrudnił nieokrzesane prostaczki z tatuażami głoszącymi "Pocałuj mnie w d*pę". To, że sklep nie jest eleganckim butikiem, który oferuje luksusowy asortyment, nie oznacza, że klient ma być traktowany w taki sposób, ani że sprzedawczynie powinny urządzać w lokalu prywatne targowisko i rykowisko. Osoba wchodząca do sklepu i chcąca coś kupić powinna czuć się komfortowo lub przynajmniej neutralnie, a nie musieć brać na siebie odpowiedzialność i stres zwracania uwagi obsłudze. Wspomnę również, że próby zwrócenia uwagi jednej z pań były już podejmowane (mimo, że absolutnie nie powinno być to moim zadaniem) , zarówno przeze mnie jak i przez inne panie, ale niczego oprócz agresji i zakrzyczenia nie można spodziewać się po takich chamkach. Niestety to nie ten typ człowieka, któremu można coś przekazać.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie wiem czy zauważyłaś ale przy każdym poście wyświetla się numer ip komputera więc piszesz opinie o sklepie i pod spodem komentujesz wypowiedz wyżej jako dwie inne osoby jesteś troszkę żałosna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez mnie to zawsze wkurza, ze ekspedientki dra mordy do siebie przez caly sklep i czlowiek nie czyje sie tam zbyt swobodnie!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Suchaninie koło biblioteki. Torebka Gucci za 6zł szpilki D&G za 25zł. A w poniedziałki ciuchy jedyne 30zł za kilogram. Super towar nowy i używany. W spodniach które kupiłam za 11zł znalazłam 5funtów i chusteczkę nową, wiec myślę że towar jest bezpośrednio z Anglii ,a nie przebierany kilka razy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, słyszałam,że na ulicy stągiewnej otworzył się super lumpek i tak się też nazywa ktoś coś słyszał może?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
napiszcie coś na temat tego "lumpka" jeśli ktoś z Was tam był... pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Radzę wam wszystkim zainteresowanym tym tematem zajrzeć do lumpeksu w Gdyni-Oksywie ul. Podchorążych 10 duży pawilon sklep nazywa się MiszMasz.Obłęd wchodzicie jak do normalnego sklepu a najlepiej mają tam dzieci.Jest kącik dla nich i każda matka może bez problemu buszować po sklepie nie martwiąc się o pociechę. Jest tam tak czysto, że aż przyjemnie, a charakterystyczny smród lumpeksów nie zagrozi, rzeczy są czyste pachnące i dziwna sprawa za każdym razem jak tam wchodzę pachnie fiołkami i jeżeli potrzebuję fioletową bluzkę to ja od razu znaiduję bo posortowane jest kolorami. Nawet jeżeli nic nie mam w planie kupić to lubię tam zajść i zaciągnąć się tym klimatem.Naprawdę polecam,moim zdaniem nie ma takiego drugiego sklepu przynajmniej w Gdyni. Sklep z jajem, na oko widać,że polecieli tu na jakość a nie na ilość.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
W 100 % zgadzam sie z poprzedniczką. Sklep MiszMasz przy ul. Podchorążych 10 w Gdyni-Oksywie jest na 6+ . Przede wszystkim przemiła obsługa., która nie sprawia wrażenia pracujęcej "za karę" (co niestety zdarza się w wielu sklepach), ale naprawdę troszcząca się o to, by klient był zadowolony z dokonanych zakupów. I rzeczywiście jako mama czterolatka z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce wszystkim mamom, które poszukując czegoś ciekawego "muszą mieć oczy naokoło głowy", aby spawdzać czy ich maluszek akurat czegoś nie broi, tutaj dzieci mają miejsce stworzone z myślą o nich i mają czym się zająć, gdy mama buszuje miedzy ubraniami. Co do towaru to naprawdę jest to dobra jakość i co najważniejsze odzież jest czysta, pachnąca, niczym nie przypominająca tej z typowych lumpeksów. Jednym słowem szczerze polecam !!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Lumpek na Hynka (Gdańsk-Zaspa) w miejscu gdzie kiedyś była Japa.
Przy schodach na wiadukt i przystanek kolejki SKM.
Fajna obsługa.Fajny towar,lubię do nich chodzić gdyż kupiłam zarąbisty
różowy zegar za 5zł ,szyfonową moskitierę za10zł ,płaszczyk na jesień
z wełny lamy za 14zł ,czy płaszczyk zimowy 34zl.
Nikt za tobą nie lata,pani miła i uczynna ,odpowiada kiedy zapytam się
o coś .Wszystko czyste,wyprasowane i na wieszakach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ooo Jola - dzięki za namiary :] tam mnie jeszcze nie było :] a jakoś ostatnio żadnego w okolicy Przymorza czy Zaspy nie mogę nazwać fajnym ;) czasem coś się gdzieś wynajdzie - ale ogólnie ciuchy raczej słabe, nie powalające na kolana :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może jakiś wspólny wypadzik na ciuszki w którąś sobotę?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już nie ma tego lumpka -niestety .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odziez zafriko jest na wagę
pozdrawiam

http://www.odziez.zafriko.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej. Polecam nowy sklepik na morskiej w Gdyni. Naprzeciwko Kauflandu, między pizzerią a piekarnią :D. Nazywa się Pełna Szafa i mają obecnie wyprzedaż - 50%. Ciuszki jak nowe, w przystępnych cenach na co dzień, a teraz to prawie za darmo. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedyś kupowałam we Wrzeszczu. Boczna uliczka jak idzie się Grunwaldzką w stronę Jantara.
Było to wieku temu, ceny w soboty kuszące, fajne ciuchy i miła obsługa. Niestety, później troszkę się zmieniło i przestałam chodzić.

Drugi na Morenie koło przychodni (budynek Carrefour Express). Też sporo nakupowałam, teraz bywam tam okazjonalnie. W poniedzialki za 5zł/sztuka, wt. 3zł/sztuka. Kiedyś chyba było więcej rzeczy do zdobycia. Oczywiście to rzecz gustu, nadal można wybrać super ciuszki. Jednak mam wrażenie, że kiedyś było ich więcej. A teraz raz tak, a raz tak. Jedyne co troszeczkę mnie przeraża to Panie, które coraz częściej mają jakieś takie złe humorki, dziwnie się patrzą na klientów. Myślałam, że może mi się wydaję, że może akurat zly dzień ale coraz częściej mierzenie, dziwne przyglądanie z zerowym uśmiechem, nadąsanie i troszkę przekupkowy klimat się robi. Oczywiście Panie są kulturalne do klientów. Jednak coraz częściej jakiś taki wrogi klimat, że aż strach coś do niektórych powiedzieć. Już parę razy był dzień "mierz-płać-spitalaj" - takie miałam wrażenie. Być może mylne jednak wszystko odbywało się chłodno i z obojętnością. Nie wiadomo czy odpowiedzieć uśmiechem na dziwne przyglądanie bo trudno stwierdzić co ma na celu wbity wzrok w klienta. Mimo wszystko nadal będę zaglądać bo liczę, że może trafiałam na zły dzień większości Pań:)

I jeszcze jeden ale byłam tam zaledwie 2x w tym 1x coś kupiłam.
To lumpeksik również na Morenie na przeciwko w/w. Znajduje się w byłym lokalu Zoo (obok Jubilera).
Odzież na wagę. W czwartki 18zł/kg (ale nie jestem pewna ani dnia ani ceny). Kupiłam tam wspaniałą tunikę na letnie dni, w rewelacyjnym stanie za 3 zł z groszami:P Pani tam sprzedająca jest przesympatyczna. Zresztą to chyba właścicielka (drobna blondyneczka). Zawsze uśmiechnięta, bez łachy można podejść i sprawdzić cenę. Pełna kulturka.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostatnio kilka ładnych koszul (dla Męża) kupiłam w lumpku koło Dworca w Oliwie :] w soboty -50% na odzież z różowymi metkami. kilkanaście osób czekało przed wejściem jeszcze zanim otworzono sklep ;)

fajne zakupy (z moją Sis) porobiłyśmy też w lumpku na ul. Gdyńskiej na Żabiance - budynek koło przychodni, lokal koło studia fryzjerskiego "Tomash"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupuję tylko w lumpeksie La Botique na ul. Kościuszki. Przyjemna obsługa oraz bardzo dużo tanich rzeczy :)

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teraz w rumi koło dworca w lumpku jest wszystko za 8 zł bo likwiduje się ten sklep. Kupiłam całą siate ciuchow jest sporo większych rzeczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a w którym miejscu znajduje sie na Kosciuszki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja mam fajny lumpek pod nosem.
Praktycznie zawsze z czymś wychodzę a czasem jest tak dużo fajnych rzeczy że ciężko zdecydować.
Dostawy są we wtorki wtedy jest 28zł za kilo mega taniocha zważywszy że mają super ciuszki plus są też ciuchy wycenione ale to niewiele i nie jakies ceny kosmiczne codziennie cena niższza za wagę w sobotę jest ju,ż wszystko bodajże za 10 zł w ponieziałek każda rzecz za 1-2 lub 3zł.Ostatnio wyrwałam super płaszczyk na jesien zime dorothy perkins taki ala bombka za 3zł.
dla maluchów też można coś fajnego drapnąć

Lumpek jest w Gdyni na Warszawskiej blisko przy przystanku Witomińska
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja mama znalazła w zakupionej torebce parę złotych kolczyków takich cięzkich i 1 euro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do: o0oannao0

A mogłabyś powiedzieć jak konkretnie od przystanku Witomińska dojść do tego lumpka na Warszawskiej?

Byłabym wdzięczna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wysiaasz na tym przystanku i kierujesz się w stronę centrum jest w takim onowionym buynku na parterze obok sprzedają anteny cyfry + na przeciwko jest budowa jest to zalewie nie wiem 10-15 metrów od przystanku
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy wiecie gdzie przeniesli lumpeks.ktory byl na Jasieniu przy kiosku ruchu w tym budynku gdzie farby sprzedają?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupuję w internetowym lumpeksie tzn http://www.Lumpik24.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
kurde myślałam o otworzeniu takiego internetowego z używanymi i nowymi już nawet mam stronke postawioną ale się cykam :(
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
szafaPoli -znam ten ból ;) też o tym myślałam - ale z ukierunkowaniem na duże rozmiary ;) + ewentualnie dziecięce :]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ale wiesz jak to moja mama mówi ,,kto nie zaryzykuje ten nie ma'' więc wóz albo przewóz :) ja dojrzewam ale powoli :P
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
znalazłam teraz nowy na kołobrzeskiej chyba 48 koło takiego warzywniaka i budki z kurczakami na przeciwko szkoły w końcu z normalnymi cenami NA WAGE pon,dostawa w sobote wyprzedaż 10 zł za kg!!!! bo inni to już zgłupieli z tymi cenami, a tam mają dużo butów i markowe sweterki, na szczęście nie ma tam jeszcze za dużo ludzi i jest w czym wybierać, znalazłam tam zaisty sweterek BURBEREGO łiiiii :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kasia - koło dawnego sklepu firmowego/kawiarni Maćkowy? jak jest ciąg sklepów ustawiony bokiem do ulicy? a przodem do ulicy właśnie jakaś budka z kurczakami/hamburgerami, budka z pieczywem i warzywniak?

tu na zdjęciu tak jak czerwona strzałka (kobieta idzie w tamtą stronę)? zdjęcie z google maps ;) http://zapodaj.net/images/a8dcc662478e7.jpg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam ostatnio w nowym sklepie Pełna Szafa w Gdansku Oliwie. Kupiłam sobie super spodnie jak nowe i zapłaciłam 20pln!!! Maja duzo ładnych ubrańc Miła obsługa i przytulnie w środku. Sklep jest koło starego rynku na Rybinskiego przy wbk. Na pewno tam jeszcze wróce a Wam polecam drogie Panie:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja bardzo lubię fuksa obok lotni na zaspie i fuksa na przymorzu, obok komisariatu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja ostatnio byłam w ciuszku w chylonii przy rynku, konkretniej przy zejsciu na skm. troche malo widoczny, bo jest na pierwszym pietrze, przez buty sie wchodzi. w sumie od niedawna sa, ale maja fajne ciuszki, sporo metek i dzieciecych tez troche jest. dla dzieci kącik z kredkami wiec mogą się chociaż chwilę zająć. ceny niziutkie :) dostawy w soboty maja a w pt -30%.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A znam, byłam tam! Bardzo fajne rzeczy za rozsądne ceny. Warto zajrzeć :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słuchajcie piszcie gdzie jest lumpeks jak ktos nie jest z Trojmiasto to nie wei czy macie na mysli Gdansk Oliwe czy Sopot :-))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bede za niedługo w gdansku Oliwie na urlopie to napewno tam zajrze.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Nowym Dworze Gdańskim (Dąbrowskiego 1) otworzyli komis, jest tam wszystko począwszy od odzieży używanej po nową i firmową w bardzo niskich cenach :) poza tym mają dużo innych fajnych rzeczy, wózki dziecięce, foteliki, zabawki dla dzieci, wszystko w jednym miejscu, a do tego jeżeli ktoś ma fajne ciuchy w domu, nie zniszczone lub nietrafione prezenty to można tam wstawić i zawsze parę groszy zarobić :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dobry lumpeks jest na Żabiance tzn przy przystanku tramwajowym gospody. Ostatnio jak tam byłam kupiłam 4 mega fajne ciuchy każdy po 10zł za sztukę. nazywa sie chyba fenixo tam zajżeć czy jakoś tak. warto tam zajść.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam sklepik we Wrzeszczu przy ul. Słowackiego znajduje sie w tym samym budynku co Balta, na szczycie budynku po schodach na dół się schodzi. Duży wybór mają, a ze starszą panią przy kasie zawsze można ponegocjować ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Modny Ciuszek w Gdyni przy Wielkopolskiej. Sporo niedrogich i markowych ciuchów. Ostatnio babka miała włoskie topowe ciuchy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kochani! A wiecie może gdzie można dorwać jakieś przyzwoite MĘSKIE ciuchy takie dla szczuplejszych osób w rozmiarach S, M. Najlepiej Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
eko ciuch na cieszynskiego tam zawsze sa fajne meskie zeczy duzo osob o nim nie wie bo jest w piwnicy od strony parkingu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
najlepiej nigdzie.

Nigdy nic nie kipiłem w lumpie i moja żona też!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 17
nie interesuje mnie to ,te smrody..przeciez to stare straszne lumpy ohyda
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 16
Większość z Was ma trudności z podaniem adresu,wpisujecie jakieś nazwy sklepów nic innym nie mówiące albo zwyczajne bla,bla,bla a gdzie konkretnie miejscowośc i ulica?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
nawet nie wiecie ile jest chemii w tych lumpach, wystarczy ze przewracacie je w koszach i wdychacie potężne dawki trujących substancji, potem dziwne kaszle, bóle i nie wiadomo skąd, omijajcie te miejsca szerokim łukiem, przecież w sieciówkach na wyprzedażach mozna kupić świetne ciuchy za niewielkie pieniądze, ostatnio w New Yorkerze był t-sirty po 5 zeta, wystarczy pochodzic i poszukać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 18
taaa.. kupuj w sieciówkach i wyglądaj jak wszyscy - nie dla mnie
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Słowackiego najlepszy!! przy starym przystanku Chrzanowskiego. Świetne rzeczy, a na dodatek w piątki i soboty rzeczy z wyceny 50% taniej! Super ciuchy mają!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Przymorzu na zielonym rynku przez cały tydzień sprzedają ciuszki dużo jest po 1zł i 2zł.Można się fajnie ubrać,są też i droższe.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
na zaspie jest od groma kolo etc a takze kolo 15 liceum i na pasie startowym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewuchy Ja mieszkam w pruszczu gd.i takze jestem zwolenniczka lumpeksow,i moge Wam podpowiedziec ze jest tutaj taki lumpeksik nazywa sie Szwajcarska odziez ale naprawde ceny niezle.
glownego pruszcz trzeba tylko wysiasc przy biedronce i isc deptakiem prawie na koniec po prawej stronie on jest a po lewej konkurencja:)ale tam nie wchodze bo lumpy beznadziejne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli podczas wakacyjnych podróży będziecie w okolicach Pucka, to polecam mały sklepik schowany w podwórku an ulicy 10 lutego. To chyba jeden z niewielu lumpeksów gdzie większość ciuszków jest na wagę a ceny w dzień dostawy (w soboty i poniedziałki) to ok 16 zł za kilo. Może nie jest tam najładniej ale naprawdę za grosze można znaleźć dla siebie markowe cudeńka, moja mała córeczka też ma stamtąd super ubranka. W dodatku sprzedawczyni - pani Emila nie pozwoli nikomu kupić czegoś, w czym się źle wygląda. Naprawdę sprawdzone! Więc jeśli lubicie grzebać w ciuchach to naprawdę polecam.
Jeśli chodzi o Gdynię to parę razy robiłam zakupy na Placu Górnośląskim i również polecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja polecam siec Qupse, w Gdansku jedynie na Chelmie( Chalubinskiego), a reszta w Zukowie, Kartuzach i Kosciezynie.teraz maja fanpage
https://www.facebook.com/qupsesklep
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niedawno się otworzył. DAP SHOP w Gdyni przy ulicy Starowiejskiej 14. Bardzo ładny towar. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Zośka" czy "MUST HAVE" ???

http://forum.trojmiasto.pl/Fajny-lumpeks-na-Morenie-t478791,5,3.html

Troszkę szkoda, że taka nachalna reklama. Sama z racji tego, że prowadzę bloga o lumpkach dostałam od Was 3 maile w odstępie kilku dni! Dajcie na luz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Krzysia ,zazwyczaj tak jest. Ktoś chce "zabłysnąć" lub rozszerzyć ilość klientów. Tak samo było z Kameleonem na Jana Pawła II.
Już nie istnieje.
'Bardzo dobry lumpek jest przy Zielonym Rynku na Przymorzu ,pod Biedronką na Czerwonym Dworze.
Najlepszy dla mnie Fuks na Żwirki i Wigury ,oraz Tani Armanii obok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ostatnio znalazłam lumpa na Oruni Dolnej ul.Podmiejska . Fajne i tanie ciuchy bodajże jest już od 2 miesięcy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja znalazłam na Górnej Oruni na Krzemowej.Obok kościoła stoi mały różowawy domek i nazywa się Stylownia.Bomba.Naprawdę super ciuszki i nie są drogie,a poza tym fajne szkło,świece itp.Takie dodatki upiększające do domu i wystrój bardzo fajny.Nie czuje się,że jest się w lumpku tylko fajnym stylowym sklepie.Obsługa na 6 z plusem.Bardzo polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo fajny lumpeks jest w Gdańsku, a dokładniej na Morenie. Na ulicy Arctowskiego. Jadąc np. 127 z Przymorza wysiada się na Piecewskiej, idzie prosto i lumpeks dokładnie przed Tobą. W tym budynku co jest lumpeks obok jest apteka, a z boku biedronka.

Są tam naprawdę bardzo fajne rzeczy. Np. z New Looka, Primarka, H&M (takie perełki są na dziale "wycenionym"), ale jest też "dział" z odzieżą na wagę :)
Mam nadzieję, że pomogłam i pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ja powiem jaki mamy w Osowie na Kielnieńskiej wieszak skarbów fajna markowa i elegancka odzież oraz na Barniewickiej taki duzy w soboty duuuzo asortymenty po 5 zł:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
za 5zł, ale jakieś nieciekawe ;/
widziałam ostatnio w Gdyni- jakaś włoska odzież używana na Starowiejskiej przy Dworcu. Czy był już tam ktoś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pojawiły się jakieś nowe, fajne lumpki w Gdańsku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znalazłam niedawno bardzo fajny lumpek z angielską odzieżą na Karwinach w Gdyni. Ceny umiarkowane, ciuszki firmowe, fajne akcje dla klientów i miły zapach :) Mają bardzo duży wybór również dla dzieci. Chwaszczyńska obok poczty
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Gdańsku na Jasieniu otworzyli fajny i tani ciucholand,można coś wybrać dla siebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na jasieniu na jakiej ulicy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://www.facebook.com/WieszakSkarbowButik

tu jest link do wieszaka
image



image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajny lumpeksik na wage- Gdańsk Kaletnicza obok przychodni i niskie ceny, polecam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja Polecam Wejherowo ) fajny lumpek jest na Wałowej - super ciuszki dziecięce - największy wybór w Wejherowie ... tam są 2 koło siebie ale ten z różowym banerami jest świetny ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pozytywna a można informację jakiego dnia najlepiej pojechac kiedy jest jakis wybór. I jak z cenami czy na wage czy wycena.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny organizujemy taką domową wymianę/wyprzedaż w Redzie na osiedlu Semeko, jeśli się uda to zapraszamy do nas można tanio nabyć fajne rzeczy.

http://forum.trojmiasto.pl/WIETRZENIE-SZAFY-Reda-t516983,1,51.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nowy sklep w Oliwie ... Lumpek, ciuchy z USA (wycenione ) fajna mila obsluga, nie smierdzi i bardzo fajne ceny (miejmy nadzieje ze nie tylko na poczatku) ;)
sklep jest troche schowany, ale jak komus zalezy to znajdzie
adres z ulotki to Opata Jacka Rybińskiego 24/5 ... z tego co wiem wczesniej byl tam inny lumpeks
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na starowiejskiej jest superowy! Znalazłam tam oryginalna bluze adidasa taka modniutką, świetna i za 8 zł! Teraz próbuje sił w konkursie PH Matarnia, żeby zgarnąć z koleżankami 3000 zł na zakupy ciuszkowe, juz nie bede musiala po lumpach chodzić :D Na fejsie ich znajdziecie wiecej info :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ją znalazł w pruszczu gdańskim na chopina sklep nazywa się Dora ciuchy fajne i personel super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajny jest też w Gdyni na chylońskiej to już cisowa w takim pawilonie z przejściem. Pod administracją spółdzielni. Czysty i pachnący,ceny umiarkowane. Dostawy mają w poniedziałki a przeceny już od czwartku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem jednym z najlepszych secondhand'ów jest Cytrynka Fashion ( http://www.cytrynkafashion.pl lub http://www.facebook.pl ) Na prawdę mega modne ciuchy za śmiesznie niskie pieniądze. Na pewno nie należy do lumpeksów gdzie za bluzkę trzeba zapłacić 30zł i więcej. Ceny już od 1zł! Wyselekcjonowany, angielski towar z najwyższej półki! TYLKO znane firmy sieciowe jak i te z wyższej półki LV, Gucci, Armani etc. Można kupować online ( wyżej podana strona sklepu i fecebooka przez którego też można kupować) lub w sklepie stacjonarnym, który mieści się w Gdyni na ul. Morskiej 37! SZCZERZE POLECAM miłośniczkom/miłośnikom modnego, oryginalnego i przede wszystkim również taniego ubierania! Dostępne są ubrania damskie, męskie, dziecięce, obuwie, torby i dodatki, zabawki, bielizna itp. :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Autoreklama? Marleno napisz poprostu, ze polecasz swój lumpeks i tyle. Bo takie owijanie w bawełne, że jesteś klientką i piszesz wypowiedz na kilka wierszy mnie nie przekonuje, a wręcz zniechęca
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja ostatnio wynalazłam na rynku Przymorze babeczke, która ma fajne ceny na ciuchy. Kupiłam spodnie levis za 15 zł, sweterek promod za 7zł. Babeczka jest tylko kilka razy, teraz była w niedzielę z wiosennymu i mówiła że będzie za dwa tyg z letnimi. A najfajniejsze jest to że ok 13-14 godziny wszystko ma za 1-2 zł bo nie chce brać tego do domu
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
a to taka pani co stoi z synem, taka w kręconych włosach? Jesli tak to potwierdzam, jest rzadko ale ciuchy super, ide do niej rano kupuje po 5-10 zł, a potem pod koniec ma wyprzedaż. Ma dziecięce i dla dorosłych oraz buty np kupiłam esprit super półbuty za 10 zł prawie nówki.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajne Ciuchy często znajduję w kilku lumpeksach w Gdańsku na morenie - w okolicach ul Amundsena są 2 moje ulubione - odzież na wagę :)

http://topinfo-kobiecy-informator.blogspot.com/2014/03/trendy-2014-pokaz-mody-w-galerii.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia 3 Maja, pomiędzy włoską odzieżą używaną a epapierosami, malutki ale fajne perełki można trafić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może ktoś jeszcze??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie trojmiasto ale...

Nigdy nie chodzilam po lumpeksach ale bylam ostatnio na Helu i ku mojemu zdziwieniu wreszcie ktos otworzyl tam sklep z odzieżą. Pomyslalam ze szkoda ze z odzieza uzywana ale postanowilam zobaczyc do srodka. Nie ukrywam ze pomieszczenie male ale ubran caaaaala masa. Bylo w czym wybierac , dziewczyny przemile pomagaly doradzaly z usmiechami na buzi. Po tamtej wizycie w lumpeksie zaczelam odwiedzac takie sklepy. Wczesniej mialam zupelnie inne wyobrażenie na ten temat ktore teraz zmienilam po wizycie w tym wlasnie sklepie. Adresu dokladnie nie pamietam ale bylo to na rogu ulicy llesnej.napewno tam jeszcze zawitam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej! Dziś byłam w Żukowie . Trafiłam na lumpek o nazwie Qupse. 2-piętrowy pawilon z fajnym towarem. Obłowiłam się w dwie siaty ciuchów , które nie dość ,że mi się podobają i są markowe , to na dodatek nie śmierdzą lumpexem . Była 50% przecena od cen na metce... jestem w szoku , że za tak smieszne pieniądze kupiłam ładne, dobrej jakości rzeczy... POLECAM :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Potwierdzam - ale warto w soboty jest -50%, tak to ceny dość wysokie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Reklama
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej:)
niedawno zaczął działać nowy mały lumpek w falowcu na kołobrzeskiej KoModa.
Babeczka ma naprawdę fajne niezniszczone rzeczy, a do tego za grosze.
Wiem, że w środy ma jakieś przeceny, ja akurat byłam na dostawie, więc kilka perełek udało mi się wyłowić. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a zaraz obok duży na Opolskiej, Dyskont Odzieżowy, w ogóle nie ma porównania, za 2 dychy ubrana od góry do dołu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja chodzę w Oliwie koło dworcu. Chyba nazywa się Gigant, ale nie jestem pewna. W soboty mają 50% i przewija się tam mnóstwo ludzi :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

O, super :) Może też tam się wybiorę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej dziewczyny, jakieś aktualizacje na 2019? Najbardziej interesuje mnie Wrzeszcz, Strzyza, Oliwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapraszamy do Nas. Family Shop Jana Pawła II 4f/1. Pn- sob 9-14
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Sukienki na wesele w Trójmieście- gdzie? (56 odpowiedzi)

Hej, dziewczyny tak jak w tytule- gdzie w Trójmieście znajdę sklep z sukienkami na wesele? W...

Pierwszy krem na zmarszczki (5 odpowiedzi)

Witajcie :) napiszcie proszę, kiedy zaczełyście używać kremu na zmarszczki? I jaki kremik...

Poleccie mi dobre solarium w Gdańsku (18 odpowiedzi)

Witam, Prosze o polecenie mi dobrego solarium w Gdańsku... Z góry dziekuje

do góry