Widok

Najlepsze paznokcie w Gdańsku Mani & More

Zwykle hejtujemy, ale chciałam tutaj napisać pochwałę - coś niesamowitego dzieje się na zaspie w salonie mani - właśnie tu siedzę po raz 4 i nie mogę uwierzyć, że takie miejsca powstają i że tyle lat myśłałam, że mam dobre manicure, a to było nic w porównaniu co tutaj za dokładność, wiedza, precyzja, obsługa. uprzedzam też przed złymi stylistkami, które potrafią zniszczyć paznokcie ... a tu bajka. serio nie reklamuje a mowie gdzie warto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że zamiast chodzić na manicure powinnaś czasem sięgnąć po jakąś książkę. Stylistyka twojej wypowiedzi, brak znaków interpunkcyjnych albo, wręcz przeciwnie, wstawianie ich gdzie nie jest to potrzebne- wszystko to sprawia, że twoją wypowiedź ciężko się czyta. I nie jest to hejt. Jeśli chcemy, by nasza firma (nieważne, czy jest to zakład kosmetyczny, apteka, sklep czy cokolwiek innego) miała dobrą reklamę, zatrudnijmy osobę, która chociaż nie będzie mieć problemu z językiem polskim.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Gdzie kupić dobrej jakości eko jedzenie? (4 odpowiedzi)

Gdzie kupujecie eko jedzenie? Mam na myśli sklepy online, nie lidla bądź biedronkę :)

Porost włosów (77 odpowiedzi)

Hej. Stosujecie jakies tabletki na porost włosów ? Ja ostatnio zaczęłam zażywać ProHair. I jak na...

Sklep stacjonarny Avon - gdzie w Gdańsku? (7 odpowiedzi)

Dziewczyny, gdzie w Gdańsku znajdę sklep /stoisko Avon? Z góry dziękuję za pomoc.

do góry