Widok

Najlepsze serwisy samochodowe w mieście

Motoryzacja Temat dostępny też na forum:
Polećcie mi jakiś dobry serwis samochodowy
Auto niesprawne, a nie wiem gdzie iść, żeby auto było sprawne i żebym nie zapłaciła miliona :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

CNF zdecydowanie
Szybko, sprawnie i nikt nie naciąga Cie na niepotrzebne naprawy.
Jest na Osowskim Zakątku, wpisz sobie w google bo nie pamiętam dokładnego adresu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
Też polecam cnf osowa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

futurum serwis pomp olejowych- jeśli posiadacie 2.0 tdi audi lub vw passata i zapali sie czerwona kontrolka oleju(wada fabryczna) to śmiało mogę ich polecić.załatwili lawetę pod grudziądź i naprawili samochód u siebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

jaka wada fabryczna jak vw sie w ogle nie psuja
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

cnf to partacze + wysoka cena
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

CNF! też tam naprawiałem swoją furkę i nie narzekam !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja tez moge polecic Premium auto service. I oni nie przesadzają z naduzywaniem słowa premium - serio jest tam porządnie. a w kilku warsztatach juz byłem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jeżeli masz suzuki, mitsubishi albo kia to polecam serwis samochodowy w K&K Wojtanowicz w Gdyni. Naprawa szybka, profesjonalna, auto śmiga bez zarzutu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wypad z ta autoreklama gdzie się da,faktycznie musicie trzymać bardzo niski poziom i jakość usług skoro jesteście zmuszeni do tak agresywnej reklamy w każdym wątku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Na drogach Trójmiasta

Fotoradar (3 odpowiedzi)

Czy w Sopocie w tunelu ul Powstańców Warszawy przy Sheratonie jest fotoradar ? Jadąc w kierunku...

Мандат (3 odpowiedzi)

Witam, chcę wiedzieć, jaki procent jest doliczany do mandatu za parkowanie. Niedawno przypomniało...

[Gdzie?] Uzywane auto w miare uczciwie? (25 odpowiedzi)

Szukam uczciwego salonu w Trójmieście, gdzie mozna kupic uzywane auto i zostawic w rozliczeniu...

do góry