Widok

Najlepszy ginekolog z Trójmiasta!!!

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam,

Jaki waszym zdaniem jest najlepszy ginekolog z Trójmiasta, jestem w ciązy i jak narazie dostałam namiary do dr Branickiego z Gdańska - koszt prywatnej wizyty 100zł, wizyty co 2 tygodnie.

A wy kobietki kogo polecacie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam dr.Adamskiego,przyjmuje w polmedzie i na nfz,także w studenckim na nfz przyjmuje,prowadził moja 2 ciąże a teraz prowadzi też 3:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
byłam raz u Adamskiego (tak konsultacyjnie), rzeczywiście przyjemny, ale w Polmedzie na Zaspie ma słaby sprzęt, na dokładne badania i tak wysyła gdzieś indziej
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A jakis ginekolog z nowoczesnym i dobrym sprzetem??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wizyta co 2 tygodnie? po co? raz na miesiac wystarczy
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
Również polecam dr Adamskiego,chociaż przyznaję,że z reguły tam gdzie przyjmuje sprzęt jest "lipny",ale jeżeli zależy Ci na delikatności i podejściu do pacjentki to jak dla mnie idealny wybór.
Pozdrawiam i powodzenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dr Adamskiego ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!! U mnie nie rozpoznał wczesnej ciąży, bo pofatygował się tylko by zrobić usg i chciał dać leki hormonalne na wywołanie okresu...
Potraktował 29 letnią mężatkę jak wystraszoną nastolatkę zadając głupie pytanie w stylu: " Czy pani w ogóle współżyła w przeciągu ostatniego cyklu miesiączkowego?" Gdzie okres zazwyczaj regularny spóźniał mi się już 1,5 tygodnia.... nieufność posłała mnie do innego lekarza, który raptem 2 dni później potwierdził ciążę na podstawie chociażby badania wewnętrznego. Dziś szczęśliwie jestem w 35 tygodniu ciąży i z niecierpliwością czekam na narodziny Krzysia :)
POZDRAWIAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
No z tego co sie orientuje to dr Branicki swoim pacjentkom w czasie ciazy wlasnie tak zaleca wizyty co 2 tygodnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Torchę mi to zalatuje naciągactwem...
Ze swojej strony polecam dr Stukana, ale ciężko się do niego dostać.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodzilam do branickiego i bylam zadowlona :)
do 8 mca wizyta raz w mcu potem co 2 tyg, na kazdej wizycie usg
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja chodzę w Gdyni do Polmedu, mają nowoczesne usg, robią też 4D, przyjmuje tam Wąsewicz i Pobłocka. Obu mogę polecić. Pobłocka prowadziła moją pierwszą ciążę, Wąsewicz drugą. I faktycznie Wąsewicz "lubi" widzieć pacjentkę u siebie co 2 tygodnie, mówi że "co miesiac to wersja dla leniwych" ;) A i ja lepiej się czuję jak chodzę częściej.
Pobłocka bardzo dokładna. Na usg oglądała dzidziusia bardzo dokładnie, wszystko pokazywała i komentowała. Badanie delikatne. Przyjemna, miła babka. Ale się spóźniała. Często jeździła sobie na urlop a wtedy przekładali mi wizytę i umawiali do Wąsewicza.
Wąsewicz też dokładny, precyzyjny, ale usg już tak dokładnie nie tłumaczy, tylko tak ogólnie, że tu głowa, tu oko, tu noga, itp. Robi "ładne zdjęcia do albumu". W szczegóły się nie wdaje, znaczy nie opowiada. Dla mnie plusem u niego jest punktualność. Jak umawia się na 12:00 to o 12:00 wchodzę (no ewentualnie 12:05 ;)

Ile kosztuje wizyta to nie powiem, bo mam pakiet w PZU. Ale za prenatalne zapłaciłam 200 zł.
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Pobłocką polecam bardzo, miła, kompetentna, delikatna lekarz, natomiast dr Wąsewicza chyba nie koniecznie nie wiem czy umie czytać USG ponieważ doszukał się w nim rzeczy których inni nie widzą do tej pory ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chodziłam właśnie do Branickiego i bardzo go polecam.

Wizyty co dwa tygodnie są u niego tylko w pewnych przypadkach, mnie to prawdopodobnie uratowało ciążę.

Dr Branicki skromnie wypowiada się na temat swojego USG i na połówkowe wysyła do innego specjalisty, ale moim zdaniem przesadza ;) U mojego synka widział wszystko idealnie - od wagi, proporcji ciała, po wodniaki jąder.

Umie poprowadzić ciążę tarczycówki. Oprócz tego potrafi pocieszyć i uspokoić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja chodzę do Medicoveru do dr Stukana, i tam jest to normą że na połówkowe czy badanie usg Papa wysyła się do specjalisty od tego właśnie, w tym wypadku dr Sztramskiego - też super.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właściwie to w Trójmiescie jest dużo dobrych lekarzy, lepiej sprawdzić do którego nie iść ;)
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
co do lipnego sprzętu to się zgodze,prawie każda przychodnia taki posiada,wiadomo że na dokładniejsze usg idzie się gdzies indziej,wiem że nie każda z nas stać na prywatne wizyty więc jeśli trzeba płacę tylko za dodatkowe usg np prenatalne i połówkowe a normalnie korzystamy ze sprzetu który maja w przychodni:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No własnie dlatego chciałabym isc prywatnie ale tam gdzie maja naprawde dobry sprzet a przy tym dobrego ginekologa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agatha, czy po ciazy nadal do niego chodzisz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam na zdjęciu szwów i potem na kontroli, potem chciałam wrócić do mojej starej ginekolożki, bo łatwiej gada mi się z babą, ale się zawiodłam i chyba wrócę do Branickiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy za zdjecie szwow placilas tak jak za normalna wizyte? Warto wrocic, jesli planujesz drugie dziecko ;) Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Branicki jest najlepszy. Moje ciaze tez prowadzil, byl przy porodach. Jest lekarzem "do zakochania sie" ;) Wizyty co 2 tygodnie cala ciaze, pod koniec co tydzien (a nawet czesciej), ale pilnuje absolutnie wszystkiego i jest cholernie skuteczny. Mozna czuc sie bezpiecznie. Odbiera telefony i odpisuje na smsy cala dobe. Jest bardzo bezposredni. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A powiedzcie co ten dr Branicki tak sprawdza czy kontoluje co dwa tyg? za każdym razem bada? usg?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
USG i badanie na każdej wizycie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W moim przypadku czeste wizyty mialy sens. Badanie i USG co 2 tyg, wymaz co miesiac i natychmiastowa reakcje na wszelkie nieprawidlowosci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Moll z Endomedu. Gorąco polecam. Miły, bardzo delikatny i pracuje na dobrym sprzęcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo polecam dr Kowalewską - Włas. Prowadziła moją ciążę. Ciąża od początku do końca zagrożona, bardzo trudna, ale dzięki uwadze, troskliwości i kompetencjom pani dr - szczęśliwie zakończona. Poza tym Pani dr przemiła, wspierająca, ale też i bardzo rzeczowa. Gabinet świetnie wyposażony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jerzy Zabul jest the best!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez polecam calym sercem dr Branickiego, prowadzil moja druga ciaze, juz wiodmo bylo po pierwszej ze bedzie bardzo problemowa.
Od samego poczatku chuchał i dmuchal, nigdy nie zlekcewazyl chocby glupiego pytania, wizyty co 2 tyg, potem co 1 tydz, zawsze usg, badanie, wymaz co m-c lub nawet czesciej jesli bylo cos niepokojacego.
Bardzo czesto ladawalam u niego na Zaspie (bo przyjmuje w gabinecie prywatnym tylko w czwartki), a wszpitalu ejst niemal codziennie, zawsze zbadal, zrobił usg, przepisal co trezba, zcase nawet bylam tam 2 razy w tyg, nigdy nie wziol z ato dodoatkowej aksy.
Do tego wprowadza taka atmosfere ze nawet przy znacznych klopotach, czlowiekowi sie chce, podnosi bardzo na duchy, do tego jakos tak naturalnie. Wyluzowany a zarazem ciepły.
BYlam u niego an sciagnieciu szwów, wlasnie jutro ide na wizyte kontrolna po porodzie, na pewno bede do niego chodzic na wizyty kontrolne.
A trafilam do niego po pierwszym porodzie, gdzie kilku lekarzy probowalo mnie badac (trudny poród spowodował ból) ale badania były na tyle bolesne ze poczulam z trzeba cos z tym zrobic. Trafilam do dr Branickiego, powiedzialam z jakim problemem przyszłam, ona rozmawial , rozmawial, i okazalo sie z jest juz po badaniu. Tak wiec poza prowadzeniem ciazy tez zdobyl moje zaufanie.
Polecam!
image image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja Branickiego nie polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jolga, a czemu?
MajowaMama, czy za sciagniecie szwow tez placilas jak za wizytye?
Czy Branicki przyjmowal Twoj porod?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Majowamaja a nie majowamama :)) po porodzie take przejezyczenia sa tendycyjne :)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podpbijam pytanie? Z ciekawosci i ku przestrodze...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A może ktoś z Gdyni ? Ciąża zapowiada się niestety z problemami
Dziękuję za polecenia sprawdzone
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W tym wątku jest opisany powód niechęci Jolgi do Branickiego:

http://forum.trojmiasto.pl/o-co-chodzi-z-ta-beta-t67593,1,16.html

Moim zdaniem ta niechęć jest mocno przesadna, ale to historia Jolgi...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Z całego serca polecam ginekologa Jarosława F i u t o w s k i e g o. Przyjmuje w Sopocie, pracuje też w szpitalu wojewódzkim. Koszt wizyty to 120 zł, wizyty raz w miesiącu. Kiedy przyszłam raz "nadprogramowo" (36 tydz i planowaliśmy dalszą podróż więc chciałam się przebadać) zrobił mi dokładne badania - usg i ginekologiczne i wziął 50 zł:) Bardzo dobry specjalista ale też wspaniały człowiek:)
Można do niego dzwonić o każdej porze, jeśli nie może odebrać, zawsze oddzwania.
Acha, i przy każdej wizycie dostawałam gratis zdjęcie buźki Maluszka:))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam u dr.Skóry i nie polecam nie wzbudził mojego zaufania i robił wrażenie mało kompetentnego więc szukam na szybko innego lekarza.
Dziękuję za pomoc z góry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zabawny moment dojscia do wspolnego "Markowego" mianownika :) Dla mnie Marek jest rewelacyjny. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny a nie wydaje wam sie ze ten Branicki troche naciaga?Ja rozumiem ze wizyty co 2 tyg jak jest taka koniecznosc,ale przy ciazy bez problemow to uwazam za przesade i zdzieranie z kasy.Pisalyscie ze pozniej to nawet co tydz lub czesciej.To jest przeciez min 400zl na mc!I ciekawa jestem czy na nfz tez bylby taki mily i opiekunczy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Do połowy ciąży miałam przychodzić co miesiąc, ale sama wolałam częsciej. Co dwa tygodnie miałam chodzic, jak ciąza była zaawansowana i zagrożona, byłam na zwolnieniu (ale sama pchałam się co tydzień)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mamaalanka kolezanka pisze ze miala problemowa ciaze dlatego chodzila co tydz
poza tym to sa jego prozycje wizyt zawsze mozna powiedziec ze przyjdzie sie pozniej ;)
nie uwazam tego za naciaganie - lekarz byl dostepny pod telefonem 24 na dobe mozna bylo dzwonic i zawsze odpowiedzial, na wizytach duzo tlumaczyl i robil usg co wizyte wiec wolalabym chodzic co 2 tyg i miec pewnosc ze wsio oki niz potem pluc w brode ze raz na 2 mce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jezeli by naciagal to z wyjatkowym wdziekiem skoro wszystkie same sie pchamy do niego ;) A na powaznie dla mnie wizyty co 2 tygodnie okazaly sie zbawienne i uratowaly moje dziecko... W tym jest sens i metoda.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też uważam za dziwny wymóg przy normalnej zdrowej ciąży, wizyty co 2 tyg.
A jeśli do tego ten lekarz za każdym razem robi jeszcze usg, to ja bym się nieco obawiała. Jest powiedziane że usg robi się raz na miesiąc. Niektórzy lekarze chcą to wykonywac rzadziej. Usg jest niby bezpieczne ale są też źródła, które odnoszą się że częste usg nie jest wskazane. Generlanie usg stosuje się od niedawna i nie jest to do końca stwierdzone czy nie ma żadnego wpływu na płód.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja też polecam dr knutowskiego, trafiłam do niego zanim zaszłam w ciążę z innym problemem. Rzeczowy, konkretny ale i sympatyczny, wzbudził moje zaufanie. Kiedy już zaszłam w ciążę to zdecydowałam że będzie lekarzem prowadzącym i jestem z tej decyzji bardzo zadowolona. Prowadzenie kolejnej ciąży również powierzę temu lekarzowi. Wizyty raz na miesiąc, a po 8 miesiącu co 2 tygodnie.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma wymogu wizyt co 2 tygodnie przy normalnej zdrowej ciąży.

Z USG na kazdej wizycie z pewnością można zrezygnować, bardzo bym się zdziwiła, gdyby dr nie przychylił się do prośby. Nie ma nawet najmniejszych danych co do tego, że USG jest szkodliwe, ja właśnie chodziłam do tego lekarza, bo chciałam mieć wykonywane to badanie na każdej wizycie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie mozna wyczytać:
http://www.rodzicpoludzku.pl/Ciaza/Badania-USG-w-czasie-ciazy.html
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O tym, że serca nie wolno operować, też kiedyś mozna było poczytać. Szukałam badań udowadniajacych szkodliwość USG. Nie znalazłam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rowniez szukalam i nie znalazlam. Konsultowalam ten temat z kilkoma poloznikami i wszyscy byli zgodni co do tego, ze mozemy podgladac maluszka do woli bez przykrych konsekwencji dla jego zdrowia.
Ale spor robic czeste usg czy nie ma tyle zwolennikow co przeciwnikow. Tak samo jak spor porod sn czy cc, karmienie piersia ile sie da czy tylko na poczatku albo wcale itd...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja się nieco obawiam. Badanie usg mam co miesiąc, przyjmuję że może mieć małą szkodliwość, ale i tak myślę że usg jest niezastąpione.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja będę zawsze polecać dr Olszewskiego/gabinet pro femina na dmowskiego we wrzeszczu/
nie byłam nigdy u jego żony ale podobno też jest dobra.
Mają super sprzęt. Dr Olszewski jest bardzo kompetentny i zna się na rzeczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A kiedy uwazacie ewentualne nieprawidlowosci w rozwoju dziecka moga ujrzec swiatlo dzienne? Latalam na USG non stop a maluszek dostal 10 w skali Apgar...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja niestety tez placilam za zdjecie szwow tak jak za wizyte .pomiono, ze szwy zdejmowal w szpitalu. Nie przyjmowal mojego porodu bo akurat nie bylo go na dyzurze. Prawda jest ze odpisuje na sms. Wizyty co 2 tyg choc u mnie wskazan nie bylo, ale zwolnienie tylko na 2 tyg wystawial. Moze przy drugiej ciązy znowu go wybiore bo nie lubie zmian
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
*Miało być dr.knutowski.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
*F i u t o w s k i
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop hop
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z Gdyni mogę polecić dr Grzybowską z przychodni na Dąbrowie. Kobitka niezwykle miła i dokładna. Wizyta w przychodni, więc darmowa, ale przyjmuje też prywatnie w tym samym gabinecie. Sprzęt ma super, USG robi co 2-gą wizytę, 3D w standarcie. Moja ciąża nie była zagrożona, ale dobrze się o niej wypowiadają lekarze z Redłowa, więc jest raczej kompetentna. Ogólnie ciężko jest się do niej dostać, ale ciężarne są specjalnie traktowane i zapisywane są prawidłowo co miesiąc. Zdaża się niestety, że potrafi mieć obsuwę w przyjęciach, nawet do godziny, ale jest to wynik jej dokładności. Opóźnienia są zazwyczaj, kiedy w kolejce czeka sporo przyszłych mam :)
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam dr Roberta Klimaszewskiego
http://www.znanylekarz.pl/robert-klimaszewski/ginekolog/gdansk
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
hooooops
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja dr. Grzybowskiej nie polecam..
Szczególnie tym kobietkom, które mają problem z zajściem...
Zamiast wysłać na dokładne badania, zapisuje od razu leki - idzie na łatwiznę, która w ostateczności i tak nie działa na korzyść.

Faszerowała mnie lekami stymulującymi jajniki, bez badań. Gdybym zaszła w ciąże, mogła paść mi wątroba i groził mi zawał. (złe wyniki lipidogramu)

Polecam w Gdyni doktora Szerle. Przyjmuje w clinica medica. Starszy, dokładny, konkretny, z podejściem do pacjentki.
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny a znacie jakiegos dobrego ginekologa na Orunii Gornej(prywatnie?
W poprzedniej ciazy chodzilam do knutowskiego ale on juz nie przyjmuje w Gdansku tylko w Sopocie a tam mi troche za daleko:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Oruni Gornej polecaja Szafrana http://www.znanylekarz.pl/michal-szafran/ginekolog/gdansk
Sama nie chodzilam, wiec nie osadzam :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szafrana nie polecam, popsuł się ;((
zaczęłam chodzić do dr Nitkowskiego, znacie go?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
orunia górna - http://doktorginekolog.pl/
ogólnie byłam zadowolona, ale dla mnie wizyta po 120 lub 150 zł (nie pamietam już ceny) trochę za drogo ;-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Gdyni ja tez polecam dra Szerle - w Clinica Medica i w prywatnym gabinecie na Starowiejskiej :)

starszy ale taki z urokiem, rozgadany, fajne podejscie do pacjentek :)
oblegany zreszta bardzo ale ten facet zyje swoja praca i siedzi od switu do zmierzchu ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
P. Mielcarek ul. sosnkowskiego POLECAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tylko nie klimaszewski!!!! Ja nie polecam!!!!!
image

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
To ja z czystym sumieniem polecam dr Dariusza Wójcika z Gamety (odbiera również porody w Swissmedzie ale już tam nie przyjmuje). Bardzo miły, kulturalny i niezwykle delikatny lekarz - wizyty może trudno powiedzieć żeby były przyjemnością - ale nie jest to dla mnie trauma tak jak kiedyś to traktowałam. Pan Doktor prowadził zarówno moją pierwszą ciążę (wraz z rozwiązaniem) jak i drugą (obecnie) - całość pomimo drobnych komplikacji przechodzimy spokojnie i bez większego stresu rzeczy niedopowiedzianych czy niezałatwionych. Poza tym specjalizuje w temacie trudności z zajściem w ciążę - i właśnie wśród takich par ma duże uznanie - a galeria "cudów" powiększa się z wizyty na wizytę :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z Gdyni to polecam dr Adama Żótowskiego, lekarz z powołania. Gdyby nie on to nie wiem czy dotrwałabym z ciązą do konca. Dzis moja coreczka ma 2 miesiace i jestem mu wdzieczna za to jak sie nami opiekowal przez cala ciaze oraz w szpitalu
http://www.znanylekarz.pl/adam-zoltowski/ginekolog/gdynia-pogorze
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z Gdyni jak dotąd dla mnie najlepszy to dr Piotr Chmielewski chodzę do niego od ponad 10 lat, prowadził również moją ciążę był może trochę nadopiekuńczy ale chyba o to chodzi żeby ktoś czuwał nad przebiegiem ciąży i niczego nie przeoczył,nie nadużywał USG bez potrzeby za wyjątkiem badań prenatalnych , oczywiście standardowe USG raz na mc ale szybko żeby nie drażnić dzidzi ,moje zakrywało sobie oczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam dr Wojciecha Grzybowskiego. Przyjmuje na Rogalińskiej. Pracuje na Klinicznej. Kompetentny,profesjonalista jakich mało. Wszystko dokładnie sprawdza
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram Alicję, też gorąco polecam dr Chmielewskiego. Prowadzi teraz moją ciąże, jest mega dokładny i bardzo opiekuńczy. Faktycznie z tym usg jest tak, ze robi co wizytę, ale tylko zobaczyć akcję serduszka i czy wszystko ok, nie mierzy, nie waży co wizytę, ale na badaniach mierzy i wszystko skrupulatnie sprawdza po kilka razy. Zawsze da ładne zdjęcie dla męża. Polecam!!!
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr Boćkowski, prowadził moje bliźniaki, super fachowiec a i szpitalna opieka nie bez znaczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam dr Andrzeja Zinkiewicza, prowadził moją ciąże i następną na pewno tez będę prowadzić u niego. Przyjmuje na Jagiellońskiej na nfz i na żabiance w endomedzie prywatnie i jeszcze gdzieś ale nie wiem gdzie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja również polecam dr. Zinkiewicza
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja również polecam dra Chmielewskiego. Jest taki opiekuńczy, dokładny w badaniach, pyta o samopoczucie, czy coś mnie martwi, czy coś zauważyłam niepokojącego, dzidzię na usg pokazuje, zdjęcia robi. Jak dla mnie doktor marzenie. Jedyny minus - jak ma duże obłożenie wizyt, to są lekkie spóźnienia w wejściu na wizytę, nawet 30 minut. Ale to tylko świadczy o tym, że żadnej pacjentki nie wypuści z gabinetu szybciej niż sama pacjentka zdecyduje, że już wie wszystko, co chciała i na wszystkie swoje pytania uzyskała odpowiedzi :) Teraz po porodzie na wizytach pyta się, jak dziecko się chowa oraz... kiedy następne :) Znalazłam Go przez internet i to był strzał w dziesiątkę!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Absolutnie polecam dr Dawickiego! Rzetelny i kompetentny lekarz. W Trójmieście zdecydowanie najlepszy ginekolog :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogólnie próbka krwi do wykonania badań prenatalnych może być pobrana w domu pacjentki. Moja żona miała tak wykonany test nifty katowice pro, już w I trymestrze ciąży. Chcieliśmy wiedzieć czy nasze dziecko jest zdrowe jak najwcześniej, dzięki temu kolejne miesiące ciąży były spokojniejsze. Wyniki mieliśmy już po kilku dniach, płatność za badanie mogliśmy rozłożyć na raty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam dr Dawickiego. Profesjonalny i rzetelny, każde badanie przeprowadza z super dokładnością
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moją ciążę też prowadził doktor Dawicki i jestem zadowolona. Wszystko w jak najlepszym porządku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Marek Dawicki! Co mnie najbardziej ujęło w kontakcie z dr Dawickim, to jego zdolności komunikacyjne. Lekarz zawsze jasno i zrozumiale wyjaśniał wszelkie wątpliwości, co znacznie obniżało moje poczucie stresu. Nie tylko odpowiadał na pytania, ale również aktywnie informował o różnych opcjach leczenia, co pozwoliło mi na świadome podjęcie decyzji dotyczących mojego zdrowia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, tak. Wyżej jako Julita i Oliwia też reklamowałaś tego pana. Biznes słabo idzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

prezent na ślub - nie kasa? (112 odpowiedzi)

Witam, wiem że temat wałkowany tu i na weselniku milion razy, ale może ktoś ma jakiś super nowy...

nietrzymanie moczu po ciąży (27 odpowiedzi)

Słuchajcie czy któraś z Was miała po porodzie problem z nietrzymaniem moczu?

jaki kupic e-papieros ??? (18 odpowiedzi)

może ktoś coś poleci dobrego , wolałabym nie za 300 zł bo musze kupić 2 szt ...tyle , że ciemna...

do góry