Widok

Najlepszy materac do 3000 zł

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam. Mam pytanie dotyczące wyboru i zakupu materaca. Nie chcę wydać za dużo ale chcę, żeby był w miarę dobrej jakości. Wiem, że w tej cenie nie kupię nie wiadomo czego ale myślę, że jakiś porządny materac np. piankowy da się kupić. Póki co myślę nad materacem Suite Bedding, podobno dosyć twardy, odwracalny i bardzo przewiewny ale szukam opinii prawdziwych użytkowników. Ma ktoś? Albo czy ktoś może zaproponować coś podobnego lub lepszego w tej cenie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A może kup łóżko kontynentalne?
https://sembella.pl/wybor-lozka-wskazowki/krolewskim-lozu-poznaj-nowa-oferte-lozek-kontynentalnych/

W tej cenie powinnaś się zmieścić. Aktualnie łóżka takie są oceniane za najwygodniejsze łóżka, na jakie można się zdecydować. Zazwyczaj łóżka kontynentalne są wyższe od tradycyjnych łóżek, czego przyczyną jest wysoki materac główny, który nierzadko składa się z dwóch pojedynczych materaców. Dzieki temu nie męczy nas kurz, ktory znajduje się tuż na podłogą. Na wierzchu znajduje się kolejny materac, który, obok zapewnienia większej wygody, pełni także rolę ochronną dla materaca znajdującego się pod nim. Całości dopełnia solidna, pokryta tapicerką podstawa oraz zagłówek.

Jeśli ma się duża sypialnie, to jest to najlepsza decyzja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tej cenie poszukaj w Sembelli np z painką Geltex - mam i polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Leśny Żłobek (6 odpowiedzi)

Witam Czy ktoś ma/miał dziecko w Leśnym Żłobku na Morenie. Czy jesteście zadowoleni, ile kosztuje...

Co na prezent dla babci na 80lat?? (38 odpowiedzi)

dajcie jakies pomysly na 80 ur dla babci, max do 100zl.

proszę o radę w sprawie zakupu laptopa :) (12 odpowiedzi)

hej, może ktoś na tym forum zna się na rzeczy albo może polecić mi jakieś informatyczne forum...

do góry