Widok

Nakretki, baterie, tonery i inne

Zaspa Przymorze Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Zorganizowalam u Mlodej w przedszkolu akcje n rzecz Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci - zbiorka nakretek. Z Mloda zbieramy od poczatku wakacji i mamy calkiem sporo nazbierane.

Czy ktoras z Was zbiera nakretki i moglaby wspomoc akcje?

Moze macie tez baterie lub tonery od drukarek lub tez tzw. maly sprzet elektroniczny do pozbycia sie?

W okolicach Przymorza, Oliwy, Zaspy, Zabianki, Wrzeszcza czy Starowki moge odebrac osobiscie.

Niedlugo Swieta i fajnie gdyby dzieciaki mialy powody do radosci pomimo cierpienia i codziennego. Chociaz, te dzieciaki caly czas sa radosne. Ale mila niespodzianka zawsze odsuwa niepokoje i daje motywacje do walki z choroba.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam trochę nakrętek i baterii, nie jest tego dużo ale zawsze. Może poczekajmy do końca miesiąca to się jeszcze trochę uzbiera. Ja jestem z Wrzeszcza. Jak co to pisz na prv
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też mam nakrętki i cały czas zbieram , jest mozliwość odbioru na Przymorzu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam kilka pustych tonerów od drukarki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki dziewczyny za odzew. Dziś ma zostać postawiony w przedszkolu karton wraz z plakatem. Myślę, że nie dłużej jak do końca grudnia potrwa akcja.

Moniss, możemy umówić się na koniec miesiąca zrobię objazdówkę i pozbieram od każdej.

Mamcia, a gdzie masz do odebrania tonery?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez zbieram nakrętki, trochę ich juz mam. Odbiór Zaspa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Chełmie albo mogę zawieźć do domu do Brzeźna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto kupić od http://azarin.com.pl/tanie-tonery-zamawiam-w-zyrardowie/ będziecie zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja zamawiam http://azarin.com.pl/tanie-tonery-zamawiam-w-zyrardowie/ super jakość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mam trochę nakrętek, a z pracy może udałoby się zdobyć tonery, z tym, że one są już chyba regenerowane; czy takie też wchodzą w rachubę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oddać mozna wszystkie, firma recyklingowa wybierze te, które nadają się do recyklingu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak trzymać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

small design polecam!!! (3 odpowiedzi)

Najlepszy sklep internetowy!

kosmetyki dla noworodka (23 odpowiedzi)

W sklepach jest takie zatrzęsienie kosmetyków, że zupełnie nie wiem, co wybrać. Jakie kosmetyki...

Trampolina- jaki rozmiar wybrac? (15 odpowiedzi)

Hej, mamy w planie kupic trampoline,ale zupelnie nie wiemy jaki rozmiar kupic najlepiej,sa rozne...

do góry