Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wojtek - opinia Już od wejścia wita wspaniały ziołowy zapach. Obsługa bardzo miła. Zupy jak i...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lipca 2022

Rafał - opinia wątek zamknięty Pychotka, najlepsze naleśniki w 3-city
~Rafał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 lutego 2022

Mirka - opinia wątek zamknięty Bardzo smacznie, obsługa profesjonalna.
~Mirka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 lutego 2022

astrolog_ksawery miNDA - opinia wątek zamknięty NAj leprza naleśniKARNiA u KRZYŚia od powstaniA !!!!!! Miła obsługa !!...
~astrolog_ksawery miNDA
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 lutego 2022

Anita i Adam - opinia wątek zamknięty Byłam z mężem, pyszne naleśniki, wspaniałe zupy. Polecamy.
~Anita i Adam
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 października 2021

Stasiu - opinia wątek zamknięty Naj, naj, najlepsze naleśniki, przepyszne zupy.
~Stasiu
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 października 2021

Zdzisław - opinia wątek zamknięty Jedzenie na bardzo przeciętnym poziomie. Ceny absolutnie nie adekwatne do...
~Zdzisław
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 listopada 2019

Napiwek przed otrzymaniem zamówienia? wątek zamknięty Dziwne zasady i polityka stosowana jest w tym lokalu. Nie dość że aby zamówić...
~Rodzina na niedzielnym obiedzie
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 czerwca 2019

Naleśnikowo? Nie, dziękuje. wątek zamknięty Przychodziłem tam z dziewczyną już od kilku lat. Było to "nasze" ulubione...
~Były staly klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lutego 2018

Mam nadzieje na poprawę wątek zamknięty Nigdy nie miałam większych zastrzeżeń, ale jakość usług zdecydowanie spadła....
~Rozczarowana mama
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 lutego 2018

Czas oczekiwania.... wątek zamknięty Niestety w kategoriach oceny brak "czasu oczekiwania", a za to u mnie 0! Nie...
~Danuta Samson
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2017

Totalna ignorancja obsługi!!!!!!!! wątek zamknięty Złożyłam dzisiaj zamówinie na wynos przez telefon, na początku zostałam...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 września 2016

Zdecydowanie odradzam wątek zamknięty Bardzo nieprzyjemna niespodzianka dla wegetarianina - zamówić z dowozem...
~qzz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 września 2016

Smacznie, ale... wątek zamknięty Można powiedzieć, że od początku istnienia tej restauracji jestem jej stałym...
~Big
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 września 2016

Tragedia wątek zamknięty Jeśli w naleśnikarni gdzie zaledwie połowa stolików jest tylko zajęta, na...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2016

jakość obsługi fatalna wątek zamknięty zdecydowanie nie polecam. w dniu dzisiejszym chciałem zakupić w menu makaron....
~nieNALEŚNIKOWO
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2016

Szkoda, że wszystko odgrzewane w mikrofali wątek zamknięty Nie ma porównania świeżego naleśnika/lazanii itd. z daniem odgrzanym w...
~Han
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2016

Rozczarowanie wątek zamknięty Kiedyś z mężem i córką bywaliśmy w naleśnikarni co niedziele. Jak na...
nibyocochodzi22
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 października 2015

Zmiany na gorsze wątek zamknięty Od czasu do czasu wpadamy do tej naleśnikarni, raz jest lepiej, raz gorzej,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 października 2015

Obsługa wątek zamknięty Pani w okularach w ciemnym koczku-tragedia.
~Nicole
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry