Widok

Namalowane koziołki

Zauważyliście może koziołki, wykonane sprayem (coś jak graffiti)? Można je zauważyć na różnych murkach, wiatach itp. w prawie całym Gdańsku (chyba najwięcej tego we Wrzeszczu). Czy ktoś wie może o co chodzi? Jest może jakiś powód dla którego te koziołki są malowane?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

a widzieliście obrazki z gonzo przy np. skm? O co z tym chodzi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdjęcia wklejcie. W końcu wszyscy jesteśmy dziennikarzami. Ogólnie graffiti jest dość popularnym wentylem bezpieczeństwa w krajach (wiecznie) "rozwijających się", tj. dojonych przez Wall St. i wielkie korpo. Gdańsk ma szanse się wyróżnić. Pani prezydent zasponsoruje poprzedniego pana prezydenta, jak z kuriera wyciętego. I nawet Zbyszka Wodeckiego. I Aneczkę ze Złotopolskich. Nie no. Fajna sprawa. Ja bym co prawda wolał, żeby stocznia robiła najlepsze statki na świecie, jak to miała w zywczaju. I żeby browar warzył kapera królewskiego. Ale może być i grafitti, czemu nie. W końcu i chleb jest potrzebny i te tam drugie. Jeszcze chciałem zaznaczyć, ze trochę za mało jest Lecha Wałęsy jeśli o graffiti chodzi. Myślę że na tym Forum Gdańsk powinno być wielkie graffiti z panem prezydentem Lechem Wałęsą

https://youtu.be/pFmLVtSqQo0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dzisiaj w parku Reagana też widziałem....
We Wrzeszczu faktycznie jest sporo tego.
Ciekawe o co chodzi:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Detektyw - wywiad gospodarczy (3 odpowiedzi)

Szukam pomocy detektywa, który będzie w stanie dla mnie wykonać wywiad gospodarczy pod kątem...

Gadżety reklamowe (27 odpowiedzi)

Gdzie w Gdańsku można kupić gadżety reklamowe? Jest jakaś hurtownia?

Życie po śmierci (3 odpowiedzi)

W związku z tematem na forum. Zjedzony banana owoc bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz...

do góry