Widok

Narzekająca

Nie wiem od czego mam zacząć, poprostu muszę gdzieś wszystko wyrzucić z siebie. Mam 22 lata i czuję się smutna, samotna, nie kochana :( zresztą nieważne. Idzie Sylwester i znowu spędzę go sama. Wgl mogłabym tak długo pisać tzn narzekać ale miejsca by nie starczyło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie smuć się nie Ty jedna pewnie spędzisz sylwestra sama w domu. Jak chcesz pogadać to zapraszam na prv
www.it-service.aq.pl Serwis Komputerowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ale co Sylwester to dom :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nie możesz spędzić sylwestra z znajomymi i świetnie się bawić. Masz 22 lata i życie przed Tobą powiem że jeszcze mnóstwo będzie do okazji spędzenia sylwestra. Zobaczysz będzie dobrze nie smuć się ja też nie raz spędzałem sylwestra w domu bo nie miałem okazji.
www.it-service.aq.pl Serwis Komputerowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nikt ci w tym domu siedziec nie karze, wiec w czym problem? wyjdz i skoncz marudzic
Teraz pomnóż to przez nieskończoność, rozciągnij na wieczność, a będziesz miał pojęcie o czym mówię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nikt ci nie karze komentować nie na temat więc wyjdź z tego wątku i skończ marudzić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej, jeśli chcesz popisać, poznać to zapraszam na gg 8301265 pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ta konstantynopolitanczykowna mnie leczy- na każdym forum dorzuca swoje 3 grosze, chociaż nikt jej nie prosi.........

opanuj się kobieto chcesz wszystkich krytykować, to nie wchodź na to forum i nie udzielaj się!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
gda_on123@wp.pl
napisz do mnie moze sie dogadamy, bo ja np mam tak samo jak ty:)
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Narzekający wolny i gotowy na wieczory filmy itp.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JA PEWNIE TEZ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej. a dlaczego jestes smutna i samotna nie potrafisz nic z tym zrobic? musisz sie rozerwac:) pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

Poznam przyjaciolke bratnia dusze (11 odpowiedzi)

Poznam przyjaciolke, bratnia dusze, mam przyjaciolke czy znajomych ale czesto musze sie prosic o...

Poznam koleżankę na babskie wypady (6 odpowiedzi)

Poznam koleżankę, może młodą mamę gdyż tez jestem 26 letnia mamą. Chętnie wyjdę ja babskie...

do góry