Widok

Narzekająca

Nie wiem od czego mam zacząć, poprostu muszę gdzieś wszystko wyrzucić z siebie. Mam 22 lata i czuję się smutna, samotna, nie kochana :( zresztą nieważne. Idzie Sylwester i znowu spędzę go sama. Wgl mogłabym tak długo pisać tzn narzekać ale miejsca by nie starczyło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie smuć się nie Ty jedna pewnie spędzisz sylwestra sama w domu. Jak chcesz pogadać to zapraszam na prv
www.it-service.aq.pl Serwis Komputerowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ale co Sylwester to dom :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nie możesz spędzić sylwestra z znajomymi i świetnie się bawić. Masz 22 lata i życie przed Tobą powiem że jeszcze mnóstwo będzie do okazji spędzenia sylwestra. Zobaczysz będzie dobrze nie smuć się ja też nie raz spędzałem sylwestra w domu bo nie miałem okazji.
www.it-service.aq.pl Serwis Komputerowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nikt ci w tym domu siedziec nie karze, wiec w czym problem? wyjdz i skoncz marudzic
Teraz pomnóż to przez nieskończoność, rozciągnij na wieczność, a będziesz miał pojęcie o czym mówię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nikt ci nie karze komentować nie na temat więc wyjdź z tego wątku i skończ marudzić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej, jeśli chcesz popisać, poznać to zapraszam na gg 8301265 pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ta konstantynopolitanczykowna mnie leczy- na każdym forum dorzuca swoje 3 grosze, chociaż nikt jej nie prosi.........

opanuj się kobieto chcesz wszystkich krytykować, to nie wchodź na to forum i nie udzielaj się!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
gda_on123@wp.pl
napisz do mnie moze sie dogadamy, bo ja np mam tak samo jak ty:)
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Narzekający wolny i gotowy na wieczory filmy itp.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JA PEWNIE TEZ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej. a dlaczego jestes smutna i samotna nie potrafisz nic z tym zrobic? musisz sie rozerwac:) pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Małe trójmiasto rumia, reda, wejherowo (8 odpowiedzi)

Cześć, Czy jest tu ktoś z okolic Rumia- Wejherowo? Chętnie poznan nowych ludzi. Mam 31 lat....

Kolegi (7 odpowiedzi)

Witam mam 35 lat i szukam kolegi, z którym będę mogła porozmawiać o wszystkim. Chętnych proszę...

Poznam koleżankę na babskie wypady (6 odpowiedzi)

Poznam koleżankę, może młodą mamę gdyż tez jestem 26 letnia mamą. Chętnie wyjdę ja babskie...

do góry