Widok
Nasz klient nasz wróg
Jeszcze do zeszłego roku współpraca bardzo przyjemna, obsługa szybka i fachowa. Tyle historii. Gburowate i nadęte podejście do klienta, niedokończona usługa, zniszczone elementy kół. Zakończyło się nieprzyjemnym komentarzem ze strony usługodawcy. W końcu pracuje za karę.
Nigdy więcej tego warsztatu.
Nigdy więcej tego warsztatu.
Moja ocena
ANIKA
kategoria: Wulkanizacja
obsługa: 1
jakość usług: 1
przystępność cen: 3
ocena ogólna: 1
1.5
* maksymalna ocena 6