Widok

Natur house- warto czy nie?

Witam ;) Ostatnio weszłam na wagę i ze zdziwieniem odkryłam kilka kilo ponad moją standardową wagę. Nie jestem osoba wytrwałą i diety nie bardzo na mnie działają. Efekty jojo sa porażające, Kiedyś ładnie schudłam na diecie dukana lecz gdy tylko zaczęłam jesć normalnie od razu przybrałam na wadzę. Czy ktoś z was korzystał z natur house? czytałam że to dość spory wydatek. Czy na wizyty trzeba chodzić co tydzień? myślałam żeby pójść na pierwszą wizyte na której dietetyczna wszytko obliczy i poda dietę i po prostu sie do niej stosować. czy mój wysiłek nie pójdzie na marne??
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 7
Agatka ja tam byłam ale nie zdecydowałam się na współpracę. Ogólnie polega to na tym, że spotkanie z dietetyczką jest darmowe ale jeśli się zadeklarujesz z nią pracować musisz kupować u nich suplementy.
Nie jestem fanką sztucznych przyspieszaczy więc podziękowałam.

Mam znajomego który się odchudza z NH i na razie idzie mu dobrze. Trzyma się zaleceń, łyka piguły i chudnie. Czekam na zakończenie kuracji. Ciekawi mnie na czym polega etap utrzymania wagi bo to zwykle najtrudniejsze:(
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 19
Byłam dziś w NH, faktycznie niby nic się nie płaci za wizytę ale wiaże ona się z kupnem produktów z serii NH. Jakoś szczeże mówiąc nie chce mi się wierzyć, że to coś pomoże. Fakt dostałam dietę (która moim zdaniem nie jest indywidualnie dopasowana - moja znajoma poszła kilka godzin po mnie i dostała dokładnie to samo co ja) no i jakieś dwa produkty. Za to wyszłam o 135 zł szczuplejsza. Dietetyczka powiedziała, że produkty na każdą wizytę wynoszą mniejwięcej 100zł. Mam w sumie 5 kg nadwagi ale chciałabym schudnąć 10, daje sobie oczywiście na to czas, dieta kopenhaska nie wchodzi w grę. Jestem ciekawa czy jak będę dostosowywać jadłospis do jej zaleceń to czy obejdzie się bez cotygodniowych wizyt i suplementów. Może ktoś próbował w ten sposób? trochę szkoda mi tych ponad 1000 zł.
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 13

Motywacja

Proponuje się zastanowić, czy chce się schudnąć czy tylko się o tym mówi. Pewnie było kilka prób a brakowało motywacji. Cotygodniowe wizyty w NH powodują, że cały czas ma Pani opiekę i "głupio" Pani może być przed dietetykiem, że nie schudnie.

Wiadomo nic nie jest za darmo, ale koszt sumarycznie wyjdzie pewnie tak samo jakby Pani chodziła do dietetyka i płaciła za wizytę.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 20
i taka motywacja była mi chyba potrzebna. dziękuję ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Pozostaje mi tylko życzyć powodzenia. A jak będą jakieś wątpliwości w odchudzania to proszę pisać. :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5
Agatka pomoże na pewno w końcu to chemia. Nie ma szans żeby nie wpływała na organizm.

Jednak moim zdaniem koszty są zdecydowanie zbyt wysokie. Można schudnąć nie wydając 100zł co tydzień i jestem tego żywym dowodem.

Niemniej trzymam za Ciebie kciuki :) Daj znać jak idzie kuracja.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 9
A w jaki sposób? Ja jestem 3 dzień na diecie z NH i na razie mam 3 kg mniej. Zdaję sobie sprawę z tego, że to na pewno sama woda ale jednak ;)

image
image
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
W jaki sposób schudłam bez pigułek? Małymi krokami:) Tzn zmieniłam swój sposób żywienia (na stałe), pilnuję kalorii, 2x w tygodniu pilates a słodycze raz w tygodniu.

Nie mam dość silnej woli żeby trzymać dietę dlatego wolałam małe zmiany które nie były dla mnie uciążliwe:)
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 3
Gratuluje. Pisze tak ponieważ, nie każdy jest w stanie samemu podjąć się zmiany, czy przystosować do zmian. Pytanie czy wiemy co jest zmianą żywienia? Dla jednych jest to pilnowanie kalorii, innych odpowiednio dobrana dieta bez uczucia głodu. Nie każdy się samemu tego podejmie i potrzebuje dietetyka takiego czy innego.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dietetyka tak ale pigułek już nie, a takie jest moje główne zastrzeżenie co do NH
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 7
pigułki? brzmi jak tabletki merida.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
zrezygnowałam z nh, na razie schudłam 4,5 kg i tak jak radziłaś - zmieniłam nawyki żywieniowe. Teraz jem regularnie, 5 posiłków dziennie, ograniczyłam pieczywo razowe wyeliminowałam węglowodany itp. Powiem szczerze, że NH pomogło mi otworzyć oczy na niektóre moje "głupie" błędy w odchudzaniu - ja myślałam, że wędzone jest ok, jajka również, i mleko 0,5% a tu jednak wieeelka pomyłka. Mimo to ze nie łykam żadnych pigułek fiolek itp a chudnę nadal.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 1
Trzymam kciuki, żeby udało Ci się schudnąć tyle ile potrzebujesz:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro już się decydujesz na własną rękę odchudzać to nic nie pozostaje tylko trzymać kciuki. Jest to typowe, że osobą po kilku wizytach z dietetykiem twierdzi po co mam płacić za wizyty skoro już wszystko wiem itp.
Staraj się jednak kontrolować bilans swojego ciała w czasie odchudzania. Proponuje też poczytać strony na temat odchudzania na własną rękę. Pierwszy lepszy z google.

http://www.odchudzanie.com/odchudzanie/odchudzanie_na_wlasna_reke__czy_warto/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
dziękuję bardzo ;) na pewno skorzystam ;) dalej waga maleje.. jeszcze 5 kg i pełnia szczęścia ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Co do mleka to pijcie spokojnie 0,5% i 1,5%
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Lepiej samemu~ basen. rower itd
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odchudzałam się w N H i dostawałam tylko suplementy ziołowe, wyciągi z roślin. W ciągu pół roku ubyło mnie 15kg-kosztowało to mnie dobrą wycieczkę.-ale warto było.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też korzystałam z porad i diety Chmielewskiego i 7 kg w dół w 2 miesiące :) pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co pani myśli o nautrahaus
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jajka to skarbnica dobrych substancji - aminokwasów, witamin. Jajka są ważnym źródłem witamin rozpuszczalnych w tłuszczach - witaminy A, witaminy D, witaminy E i K. I to nieprawda z tym cholesterolem. U nas w domu zawsze w niedzielę są jajka na śniadanie. Także proszę nie wierzyć ślepo w to, co Pani mówią, a już zwłaszcza tacy, którzy w zamian proponują tabletki za spore pieniądze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja schudłam 10 kg w 3 miesiące bez żadnych dietetyków. Chodziłam codziennie jedną godzinę na bieżni, robiłam szejki, jadłam chleb razowy, sałatę, zrezygnowałam ze słodyczy. Cóż z tego jak potem pojechałam z rodziną na urlop nad morze. No jak tu nie zjeść gofra albo ryby z frytkami... Najbardziej zgubne są słodycze, prawie wszyscy jesteśmy od nich uzależnieni.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodziłem no natu house waga w dół,ale stwierdzam że i bez tego bym zjecha wystarczy ćwiczyć, a w natur.. chcą tylko sprzedać swoje preparaty ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wizyty w Centrum Dietetycznym Natourhouse kosztują mnie tygodniowo 150 zl. Oprócz przepisu który dostaje na dany tydzień, muszę kupić suplement diety. Jest jeden schemat ogolny jedzenia + 1 przepis tygodniowo. Co jakiś czas te suplementy mi są zmieniane. Na pocztku chudnie się do 2 kg bo spada woda a później 0,5 kg do 1kg. Ja już 5 miesięcy odchudzam się z Natourhouse i schudłam 15 kg.

To co mogę polecić po za dietą. To należy pić 1,5 litra do 2 litrów wody niegazowanej na dzień i pić zieloną herbatę.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 6
Przeciez ta dieta to lipa!!! Przeciez w niej mega zwalnia metabolizm!!!! Czyli efekt jojo i to dubeltowy!! Jakies wspomagacze ktore wogole nie sa potrzebne!!!! W diecie masz tracic nie wode a tłuszcz!!! Ale tluszcz stracisz tylko w zbilansowanej diecie i to takiej ktora podkreca metabolizm wowczas nie bedzie efektow jojo!!! Prawdziwi dietetycy lub ci co troche są obeznani z tematem to smieją sie z tego!!!! Owszem na kazdej diecie schudniesz tylko jakim kosztem??? I efekt krotkotrwaly a nie o to chodzi!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7
Aha co do herbatek odchudzjacych!!!! Mysle ze slowo odchudzajaca to na wyrost!!!! Ona powoduje ze szybciej sie wypróżniasz ale napewno nie schudniesz na niej!!! Bo organizm kalorie sobie i tak zabierze!!!! Natomiast warto ją pic!!!! Bo lepsza niz slodkie napoje!!! Herbatki odchudzajacych mają poprostu wlasciwosci przeczyszczajace!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
tak, tak. A oprócz tego...3lata temu skorzystałam z NH, waga leciałą w dół...do czasu...Jak przestałam stosować NH jojo murowane.... Wiec NIE polecam NH.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja schudlam 36 kg z nh tylko teraz utrzymac to jest zdeka problematyczne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czemu ciągle krzyczysz!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy przeszła Pani etap stabilizacji wagi? To bardzo ważny etap. Po nim również cały czas jest Pai pod opieką dietetyka nh, a wizyty są już darmowe. Jeśli etap utraty wagi nie zakończyła Pani stabilizacją to nie ma się ck dziwić, ze efekt jojo powrócił.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam trzeci dzień czy 3 tydzień??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O efektu u mnie po diecie NH
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To chamstwo pisać powodzenia w waszej hemi. To na pewno wpis NH bo kto mondry pisze takie bzdury
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Matko jaka pisownia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja juz tu czegoś nie pojmuje przecież otyłość ponoć jest chorobą a jak idzie pani do lekarza to tez bez leków się nie obejdzie to po co te głupie komentarze kto chce korzysta kto nie to nie ja akurat jestem klientka N HD i jestem zadowolona
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

na pewno nie bo suma suplementacji w NH miesięczna to kwota680zł a żaden dietetyk takiej sumy nie zarobi miesięcznie na pacjentce
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A z kąd ta suma ? Ja płacę co tydzień w NH ok 120 zł. Odchudzam się od prawie 6 m-cy (18 kg mniej :)) i nigdy nie przekroczyłam 500 zł miesięcznie. Wiem, że dla każdego inna kwota to zbyt drogo ale nie zawyżajcie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

2 lata temu chodzilam do NH i pani byla po kursie dietetyki ja mam nietolerancje glutenu i nie raczyla dostosowac diety do mnie. A biorac suplementy zoladek mnie bolal i musialam przerwac. Przeszlam na zdtowe odrzywianie i sama wdzystko robie !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moj koszt wizytu byl maksymalnie 380 zl miesiecznie a chudlam bardzo duzo bo w pierwszym miesiącu 9kg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo szybko :-) tylko w jednym miesiącu? Jak ww następnych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy tabletki dają szybszy efekt schudniecia? Czy trzeba je kupować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podpinam pytananie : czy jeśli zdeklaruje się na współpracę z dietetykiem i kilka razy pójdę a w trakcie kuracji stwierdze ze to nie dla mnie czy mogę zrezygnować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie mpzesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja odchudzania się w by i naprawdę działa a cotygodniowe wizyty u dietetyki mobilizuja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
to troche drogie lepiej samemu pocwiczyc silną wolę
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5
5 kg sama zrzucisz chyba że jesteś aż tak leniwa to idź do dietetyka :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ha ha ha dobre :d
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie daj sie robic w wala!!! Absolutnie rzadnych wspomagaczy!!!! 5 kg to co to jest!!!! Po pierwsze nie sol i nie uzywaj cukru, wyklucz owoce bo mają duzo cukru i gotowaną marchew!!!! Nie polewaj ziemniaków tłuszczykiem i zrezygnuj ze slodkich napojow, ale cole zero mozesz i schudniesz te 5 kg w miesiąc czy dwa!!!! Zdrowo i bez podejrzanych wspomagaczy!!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Dawno tego wszystkiego nie jem co wymieniłeś a waga stoi. Nie każdy ma tak, ze przestanie coś jeść i jest dobrze. Ja potrzebowałam wspomagaczy żeby waga ruszyła. Schudłam w N.H. 8kg po 5 m-cach. Potem waga stała przez 2 mce nawet przy wspomagaczach. Musiałam dać sobie czas. Nie miałam efektu jojo. Teraz wróciłam bo chce dojść do wagi jaka sobie założyłam czyli jeszcze z 3kg w dół.
To nie są suplementy kupione w internecie. Dieta też nie jest indywidualna ale potrafi pomóc, otworzyć oczy gdzie zrobiłam błąd. Wszystko zależy czego się spodziewasz. Ja zdaje sobie sprawę gdzie przyszłam. Potrzebuje wspomagaczy ale naturalnych tylko skondensowanych, potrzebuje nadzoru żeby wiedzieć ile spadło wody a ile tłuszczu, potrzebuje czasem jakiegoś pomysłu na obiad. Tyle. Więcej nie wymagam. Idź do normalnego dietetyka to za samo ułożenie diety skasują Cie 500zł a potem tez chodzisz na sprawdziany i za samą kontrole płacisz. Jak się szuka pomocy to sie płaci. Jak masz łatwość w chudnięciu to po diabła Ci pomoc. wszystko
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Coca coli "O" też nie wolno pić. Tam jest dużo cukru tylko w innej postaci i dodatkowo chemia. Najlepsza nie gazowana woda. Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Etap uczymania wagi polega na stopniowym wprowadzaniu do diety nie dozwolonych produktów. Na Stabizacji można jeść jogurt naturalny z bakaliami, 1- 2 babnany, 2 kromki chleba itp Stablizacja trwa miesiąc ( wizyty co 2 tygodnie). Potem samemu sie decydujesz czy wracasz do starych nawyków czy uważasz na to co byłoz zakazane i jesz tak na Pani zaleciła.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witajcie,
byłam klientką NH we Wrocławiu. Prawie rok temu zakończyłam kurację, a waga nadal ta sama :) Przechodziłam "stabilizacje" dostałam wtedy dietę zrównoważoną,suplementy brałam rzadziej,a z dietetyczką spotykałam się raz na dwa tygodnie. U mnie się sprawdziło schudłam 12 kg,tyle ile chciałam.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4
chudnie mu portfel chyba. Później do nas przychodzą bo mają problemy po tej diecie. my ich musimy później leczyć.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 11
Cześć, chciałam się spytać o jakie problemu tobie chodzi? Czy te suplementy są szkodliwe, czy diety niszczą organizm? Proszę rozwiń dokładniej wypowiedź- będę wdzięczna:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Żadnych suplementów!!!!! Dieta powinna polegac wylacznie na wyeliminowaniu pewnych skladnikow i kazdy schudnie !!!!! Wazne by 5x dzienne jesc
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Też chciałabym wiedzieć jakie dokładnie problemy ? Ja na diecie NH od 6 m-cy i wyniki mi się poprawiły (cukrzyca) samopoczucie również.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam za sobą odchudzanie z NH- jestem bardzo zadowolona ,schudłam ponad 20kg w ciągu pół roku.Wychodzenie z diety to nie powrót do wcześniejszych nawyków żywieniowych-to zmiana sposobu odżywiania.Koszty owszem na początku są dość spore, ale biorąc pod uwagę poprawę zdrowia(unormowane ciśnienie krwi ,brak zadyszki i bólów nóg, pozbyłam się obrzęków,no i najważniejsze- rozmiar 38.A piguł nie łykałam to były suplementy diety na bazie roślinnej np. wyciąg z karczocha.Jednak nic by mi nie pomogło gdybym sama tego nie chciała i nie stosowała się do wskazówek dietetyka.A tego znajomego to może trzeba by było wspierać w walce z nadwagą, a nie czekać aż znów przytyje,by móc powiedzieć- a nie mówiłam!
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja odchudzałam się cztery razy , było wszystko jak pani dietetyk planowała wraz ze stabilizacją wydałam kupę kasy. I nic na stałe po stabilizacji po miesiącu po kilo i doszłam do starej wagi. I od nowa 7 miesięcy i następne 3000 tysiące. Nie warto
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam Ja miałam do zrzucenia ponad 30 kg. Jestem nie bardzo wytrzymała w dietach lecz w nh pani pomogła mi zwalić ten obrzydliwy balast bez "prochów". Byłam na zamiennikach ziaren i innych takich, wiec polecam naprawde polecam.Przynajmniej w Olsztynie Pani dietetyk jest naprawde solidna.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
Cześć czy mogłabyś podać wiecej inf jak to wygląda w Olsztynie, jestem bardzo ciekawa a i jak z kosztami? Czy jest możliwość odchudzania się z NH w Olsztynie bez kosztów ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nh w olsztynie jak na razie nie ma. Jestem po kuracji u nich i z dnia na dzien zostalam sama z nadwaga. Stracilam 30 kg w 4 miesiace ale nh sie zamknelo chamowa.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam
a ja mam pytanie jak wyglada rezygnacja z tych wizyt?
mozna zerwac je tak nagle?
bylam na pierwszej wizycie zdecydowalam sie na dalsze wizyty ale gdy wrocilam do domu dostalam przykrego zawodu z powodu NH szkoda gadac. ...
i niestety czar prysl . nie chce korzystac z ich uslug. /

czy to podlega jakiejs ""karze?"" bo nei wiem jak ujac to innymi slowami :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie płacisz żadnej kary ani nic..przecież nie podpisywałaś żadnej umowy z nimi? Po prostu możesz zadzwonić i powiedzieć że jednak nie będziesz do nich uczęszczać.. bo nie ;) nie musisz się tłumaczyć!
Skąd jesteś? w Gdyni mogę polecić fajną dietetyczkę 200 zł/mc
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam, Czy mogłabyś napisać coś więcej na temat tego dietetyka w Gdyni? Jak wygląda proces odchudzania, tzn. jak długo chodziłaś i ile schudłaś. Jak często chodzi się na wizyty? Proszę o więcej info na maila: megi199@poczta.onet.pl. Z góry dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

niestety, kiepska sprawa z tymi suplementami ;/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
chodze juz 3 tyg do NH i jestem zadowolona - schodzi mi okolo 1kg tygodniowo ale jestem zadowolona bo nie jestem glodna .... dostaje błonnik w granulkach i ampulki do picia ... kosztuje mnie to okolo 100zł tyg .. Ludzie nic w zyciu nie ma za darmo wiec skoro idziecie do dietetyka to jest pomoc tez kosztuje .... W zyciu tak dlugo na diecie nie wytrzymałam wiec jestem zadowolona
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 2
MF a co będzie po skończonej kuracji? Przecież teraz jesteś na diecie, to zmiana nawyków które trzeba utrzymywać "do końca świata" żeby Cię jojo nie dopadło. Obecnie wspomagają Cię tabletki/suplemeny/granulki czy co tam jeszcze. A co będzie po zakończeniu kuracji? Do końca świata będziesz kupowała wspomagacze?

Zgadzam się, że pomoc dietetyka powinna kosztować w końcu to czyjaś praca i czas. Jednak ta pomoc nie powinna polegać na polecaniu pigułek w żadnym stopniu.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6
co fakt to fakt, uważam, że jest duże prawdopodobieństwo na to, że po przestaniu zażywania "wspomagaczy" całe odchudzanie, pieniądze i wysiłek może pójść na marne.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziewczyny po co Wam naciągacze. Jak brak silnej woli i samozaparcia to Wam tabletki, pogaduszki z dietetykiem nie pomogą.
Mniej jeść, szczególnie gówienek plus więcej systematycznego ruchu (i nie trzeba się katować).
Efekty można szybko zobaczyć. Może nie spektakularne na dzień dobry ale można i to nawet po 2 tygodniach.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jakie marne u mnie juz 3 miesiące waga stoi! NH uczy pospować Żyć!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dokładnie tak jest i od razu po kuracji NH wybrać się do dietetyka przynajmniej efekt jojo zatrzymacie który na 100 będzie, czego się nauczyłam to 5 posiłków i picie wody za to dziękuje. Reszta to odchudzanie portfeli. A ceny za wspomagacze ustalają w sposób "jak Cię widzą tak Cię liczą" Dieta mimo że indywidualna zawsze ta sama dla każdego.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
To idz do innego dietetyka. Są tacy co wizyte masz co meisiąc i tylko teczkę przepisów i nakazów i zakazów dostajesz
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Drażni mnie to ze tu wypowiadają sie osoby ktore nie maja pojęcia o fizjologii odchudzania. Suplementy wspomagają kuracje odchudzające, pomagają spalać i usuwać tłuszczyk itd, a dietetyk uczy cie jak kiedy i co masz jeść by w przyszłości nie popełniać błędów ktore doprowadziły do nagromadzenia tkanki tłuszczowej jesli będziesz po odchudzaniu przeszczegala pewnych mądrych zasad żywienia to tłuszcz ci sie nie odłoży wiec i suplementy tez nie bedą potrzebne trzeba tylko stale kontrolować wagę i uważać na to co i kiedy sie je. Oto cała filozofia ;)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jestem już 5 miesięcy po kuracji- "wspomagaczy" nie potrzebuję. Waga nawet przez ten czas jeszcze spadła o 1.5kg.Każda wizyta u dietetyka czy to w NH czy gdzie indziej wiąże się ze zmianą sposobu odżywiania .Jeżeli chcesz utrzymać wagę musisz zmienić swoje nawyki inaczej nic nie wyjdzie- jojo cię dopadnie.Suplementy nic nie pomogą.Decyzja musi być przemyślana.Ja polecam!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

To prawda co piszesz,że na diecie trzeba być do końca świata, czyli do końca swojego życia, bo jak przestaniesz to te pieniądze co wydałaś na suplementy pójdą na marne, jak przestaniesz stosować dietę efekt jojo niestety jest.Organizm człowieka jest jak komputer, jak sobie coś zaprogramuje to za jakiś czas upomni się o to, nawet za kilka lat,Najgorzej mają kobiety w okresie menopauzy wtedy jest naprawdę bardzo ciężko, co innego młodsze lub bardzo młode dziewczyny one naprawdę szybko chudną,starsze to potrzebują nawet roku aby schudnąć.A ile po drodze jest pokus żeby zjeść zakazane rzeczy to szkoda mówić.Dlatego inaczej mają młodzi inaczej starsi inaczej kobiety inaczej mężczyźni bo im jest o wiele lepiej schudnąć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzisz, a ja sama swego czasu zrzuciłam ok. 2-3kg w ciągu ok. 2 tygodni i to bez tabletek, odżywek, katowania się i płacenia 100 zł tygodniowo.
Dodam, że jestem leniuchem, łasuchem itd. Wystarczyło mniej żreć, odstawić zapychacze i systematycznie ćwiczyć i to bez katowania.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
tylko że mniej zreć jak to wyraziłas nie zawsze = chudnąć.
Ja mam otyłość II stopnia ciąle jestem na dietatch i chodzę do rozmaitych lekarzy i dietetykó jestem aktywna fizycznie w miarę mojeje tuszy a i tak tyję
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wiem, ze dawno temu "zrozpaczona mamo" pisalas, ale ja dopiero teraz trafilam tu. I tak mi sie zdaje, ze skoro tyle wysilkow podejmujesz i nadal nic, to zbadaj sobie poziom hormonow. U mnie tak bylo. Jadlam rozsadnie, nic nie zmienilam w nawykach, a nagle zaczelam tyc jak dzika. Po badaniach okazalo sie, ze tarczyca mi szwankuje i lekarz stwierdzil "gdyby Pani o samej wodzie zyla to i tak nadal by Pani tyla". Zrob badania i powodzenia!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja uważam, że warto, ja schudłam 15 kg przez 4 miesiące, niestety w zimę przybyło mi 4, ale tylko dlatego, że zaczęłam podżerać słodkości, ale wiem już o co chodzi w tej diecie i od marca ruszam znowu:)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
korzystam z pomocy dietetyka - pani Oli w Naturhouse w Sopocie i jestem bardzo zadowolona. pani Ola zawsze miła i uśmiechnięta, posiada ogromną wiedzę która umie wykorzystać w praktyce. 8kg za mną i działam dalej!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
chodzilam do nh ....szczuplejsza co tydzien o okolo 150zł waga spadala okolo 1kg ( tak na poczatku 2- 3 kg bo woda ) ceny tych suplementów są bardzo wysokie ...takie same kupuje w sklepie o 90% taniej !!! ( oczywiscie nazwy są inne ale skład podobny) lepiej jedz 5 posiłków dziennie .... i sama dasz rade i oszczedzisz kase ...ja sama sie odchudzam ...wystarczy poczytac na necie co jesc itd .... chudne tak samo a kase mam
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3
Czesc ja wlasnie zapisalam sie na wizyte ale ta cena mnie troche przeraza bo jestem mama dwojki dzieci wiec mam juz na kogo wydawac kase. Jak mozesz to napisz jakie to sa srodki i gdzie je mozna dostac. Z gory dziekuje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
możesz podać nazwę tych suplementów co taniej je kupujesz będę wdzięczna, pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
A jakie produkty kupowalas taniej i to samo co nh podaj nazwe jak mozesz pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesz produkkty o dużej zawartości tłuszczu, jesz pewnie zakazane banany, winogron, ziemniaki, kasze, ryż, makaron, zółty ser itp nie pijesz dziennie 1,5litra wody niegazowanej i paru szklanek zielonej herbaty.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla niedowiarków,ja chodziłam do Pani Oli w Gdyni,na Świętojańskiej ,i jestem zadowolona. Co tydzień dostawałam nowa dietę,liste produktów których muszę unikać i tych których mogę spokojnie jeść. Pani Ola wszystko mi wytłumaczyła i rzeczywiście dostałam"zapychacze,ulepszacze,wspomagacze"ale kto ich dzis nie używa? Zawsze za nim wezme jakiś suplement dokładnie czytam etykiete na odwrocie i nie ma tam nic co by szkodziło. Wyciąg z karczocha,tabletki z zielonej kawy,błonnik itp. Cena myślę, że nie wygórowana skoro co tydzień mnie mierzą,warzą i daja motywacje do dalszej walki z kg.
Ps. A jakby zobaczyć co daje "inny"dietetyk...jadłospis na msc,zmierzy,zważy i wizyte za msc wyznaczy a skasuje jak za zboże
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej, a jakie suplementy stasuja w NH?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
a jesteś szczera wobec siebie?Nie zawsze dietetyk jest potrzebny. Może w Twoim przypadku jakiś mentor (ktoś kto miał taki sam problem i sobie poradził), albo coach żywieniowy (czyli ktoś przy kim się wygadasz i sama znajdziesz rozwiązanie problemu), albo psycholog/psychiatra (czyli ktoś kto w oczy Ci powie co widzi). Zastanów się nad tym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, ja też odchudzam się w NH, w Warszawie, a dokładnie na Żoliborzu i powiem szczerze ze jest świetnie! co tydzień kilogram mniej. Na początku podchodziłam sceptycznie ale bardzo się cieszę że zaczęłam, bo wreszcie czuję się bardziej atrakcyjna! usmiech.gif
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziś zaliczyłam pierwszą wizytę w NH Warszawa-Ursynów, jestem b zadowolona,b miła pani dietetyk:)Startuję z wagą 101kg, bmi 36.3. trzymajcie kciuki
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najefektowniejsze odchudzanie jest przy pomocy Pani dietetyczki z Rumi czyli mgr inż. Aleksandry Bigott . Bardzo polecam ta Pani odchudziła setki zadowolonych klientów i zawsze podchodzi do każdego indywidualnie :) :) Jak się odchudzałam i czekałam na wizytę to cały czas telefony się rozdzwaniały i brakowało wolnych miejsc ..ale cóż jeżeli specjalista jest skuteczny z ogromną wiedzą to właśnie tak jest . Warto poczekać na wolny termin i trafić w odpowiednie ręce !! Udało mi się zgubić 15 kg w przeciągu 2 msc i jestem bardzo zadowolona i co najważniejsze waga się utrzymuję . Polecam punk w Rumi !!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
hej ja też kiedyś chodziłam do NH i byłam zadowolona schudłam 12 kg przez 4 miesiące ale po dwóch latach tyle samo przybrałam tylko z mojej głupoty bo się nie kontrolowałam wyjechałam do pracy i musiałam jeść co było,ale chcę znów spróbować
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też chodziłam do NH. Ale niestety po suplementach jakie pani dietetyk mi dała, po dwóch tygodniach zostałam odwodniona i latałam po lekarzach. To było straszne jak nie mogłam dojść do siebie. Pojawiła się tachykardia, skoki ciśnienia, spadek potasu i magnezu.. Dopiero pani doktor postawiła mnie na nogi i jak ja to mówię "wróciłam do żywych".
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8
Haha, ktoś chyba nie wie co to odwodnienie, po dwóch tygodniach nie można się odwodnić chyba, że na wczasach przy upale 40 C i bez nawadniania organizmu. Jestem trenerem i straszne Pani głupoty pisze, zwłaszcza,że niby to jakiś lekarz Pani potwierdził. Pewnie Pani nie było stać na specjalistę. Jak ktoś chudnie ciśnienie tętnicze się obniża, a nie wzrasta. Dobrze dobrana dieta leczy, a nie szkodzi i niezależnie u jakiego trenera czy specjalisty. Ale na coś trzeba zwalić więc się wymyśliło, że suplementy odwadniają :) Współpracowałem z Naturhouse jako trener i wszyscy byli zdrowsi po odchudzaniu, niż przed. Ja NH polecam, a Pani musi wybrać się do innego specjalisty :)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 11
zgadzam się z Tomaszem, jak można się odwodnić pijąc co najmniej 2 l wody dziennie i jedząc 5 posiłków (w tym owoców). Ja odchudzam się z NH, co prawda dopiero weszłam w drugi tydzień ale efekty są. To co najważniejsze przy odchudzaniu to motywacja.. jak czytam tych maruderów to odnoszę wrażenie, że chcą schudnąć z dnia na dzień nie wiadomo ile jedząc wszystko we wszystkich ilościach.
Faktem jest, że suplementy do najtańszych nie należą ale policzyć ile wydawało się przed NH na słodycze, pizze, cole i inne "suplementy" jedzenia to na to samo wyjdzie bo proponowane w NH diety sa z produktów kupowanych za niewielkie pieniądze i TU JEST WLASNIE OSZCZĘDNOŚĆ.
Dziewczyny (i chłopaki hehe) ja odchudzam się całe życie (sama), owszem czytałam co należy jeść ile pić i takie inne ciekawostki ale przecież sama wiem lepiej co mogę jeść i tak się zapędziłam do wagi, do której wstydzę się przyznać, wtsydzę się pokazywać ludziom a na zakupy nie chodzę bo i tak nic sobie nie kupię, więc chodzę w jednych spodniach i bluzie. Do czasu.... w końcu postanowiłam zmienić swoje życie i poszłam na wizytę do NH. I wiem, że mam wsparcie w osobie mojej dietetyczki, jest dla mnie takim motorem napędowym a po drugie skoro wydaje jakieś konkretne pieniądze to przecież nie mogę nie chudnąć albo tyć bo szkoda mi na to kasy. Więc przestrzegam zaleceń i jestem tak objedzona jak nigdy wcześniej, słodyczy nie jem bo po prostu nie mam na nie ochoty. Kawę ograniczyłam do max 2 dziennie (wcześniej 5-6) bo po prostu nie mam ochoty i czuje sie wspaniale.
A suplementy - jak ktoś poczyta skład to nigdy nie napisze chemia czy piguła.
Zachęcam do odchudzania, najlepiej ze specjalistą.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4
Z czego składają się mieśnie? Dlaczego NH tego nie mówią tylko wmawiają że człowiek ma dużo wody i katują środkami na odwodnienie a tak naprawdę masa mięśniowa jest większa niż powinna
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

W punkt:) Jestem potwierdzeniem :) po udarze i wreszcie dzięki diecie, wróciłam do zdrowia :) polecam NH całym sercem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo trzeba bardzo duzo pic na tych suplementach one odwadniaja a jakze!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dokładnie! Dlatego nie rozumiem burzycieli powyżej i pana trenera. Dieta i przyjmowanie płynów to jedno, ale suplementy również nie są bez winy, bo to w nich tkwi owo "wspomaganie". Poza tym, samo picie wody nic nie da, jesli zostanę wypłukane wszystkie mikro- i makroelementy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczęta, jeśli któraś byłaby zainteresowana bonem na suplementy diety o wartości 100 zł do NH w Olsztynie, to zapraszam do kontaktu na zgredzik1@poczta.onet.pl (oczywiście będzie to korzystna oferta dla Was).

Ja niestety nie skorzystam na razie, a może któraś z Was chciałaby troszkę zaoszczędzić ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyno gwarantuje ci ze jak te suplementy cudowne odstawisz to dalej bedziesz chudla na tej diecie!!!!!!! Ja bym nie ryzykowal zdrowia na te suplementy!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kochane kobietki jak decydujecie się na dietę w nh to na pewno jesteście świadome tego że za suplementy trzeba będzie zapłacić nie są to małe pieniądze ale czy słodycze ciasta chipsy pizze itp są tanie,,? Wiem ile wydawałam kasy na podżeracze i słodkości. Moim zdaniem warto zainwestować coś w siebie i nauczyć się zdrowo odżywiać nie na miesiąc ale na stałe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Znajoma, dzięki wizytom i diecie przepisanej przez dietetyczkę z Natur House + suplementy, schudła w ciągu 3 m-cy 12 kg. Zmieniła rozmiar z 48 na 44. Powiedziała mi , że czuje się lepiej psychicznie. Oczywiście pilnowała przepisanej diety, bo gdyby nie chudła, wstyd by jej było iść na następną wizytę. Dietę miała dobraną nie tylko ze względu na nadwagę, ale także pod kątem stanu zdrowia.
Zgadza się, że ta kuracja "trochę" kosztuje.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam wszystkich z mojego doświadczenia a mam ogromne w odchudzaniu ale ja schudłam dzięki centrum leczenia otyłości z krakowa z naturhause też próbowałam i chodziłam od marca 2013 do września 2013, wydałam ogromna kasę, schudłam 16 kg ale potem w ciągu 3 miesięcy przytyłam z powrotem 16 kg i wróciłam do centrum, chudnę jem wszystko ale umiarkowanie ważę produkty- w ciągu miesiąca w centrum schudłam 4,5 kg jedząc również pieczywo razowe, żytnie, ziemniaki. Dieta polega na tym,że muszą być produkty białkowe, węglowodany w odpowiedniej proporcji.
jak byłam w naturhause to dzięki temu że nie było pieczywa póżniej miałam ogromną ochotę na słodycze i to był efekt powrotu wagi
zdecydowanie odradzam naturhaue a polecam centrum leczenia otyłości z krakowa ale maja gabinety po całej polsce.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja uważam że nie warto, znam dwie osoby które tam chodziły, obie sporo schudły (ten sam efekt można osiągnąć odstawiając sól bez wyrzucania wielkiej kasy), natomiast zaczęły źle się czuć - miały złe samopoczucie, zawroty głowy, były senne, tętno spadło, a gdy zaczęły odrobinę więcej jeść, od razu waga wróciła, widziałam plan diet rozpisanych dla obu osób, i to nie dieta, ale śmierć głodowa!!! nie wiem kto tam pracuje ale chyba nikt wykwalifikowany, masakra :/ tylko zdrowe jedzonka oraz jakaś aktywność fizyczna są kluczem do sukcesu!! ja sama jestem szczuplutka, wiele lat nie ćwiczyłam, natomiast teraz zamarzyła mi się sylwetka fitnesowa, bez żadnych ampułek jedząc 5-7x dziennie, ćwicząc na rzeźbę (czyli żadnych aerobów i kardio), przybywając na wadze - bo mięśnie rosną, zmniejszam ilość tkanki tłuszczowej ok. 1% na miesiąc, już mam 18,9% więc za 3 miesiące powinnam osągnąć cel, jestem zdrowa, najedzona, i mam dobry humor, więc myślę że trzeba chcieć a nie liczyć na to że głodówka i ampułki coś pomogą...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
musze podzielić sie swoimi spostrzeżeniami. Dla jasności nigdy nie korzystałam z porad NH. Dwa lata temu pracowałam w pewnym sklepie i codziennie przechodziłam koło punktu NH. Codziennie widziałam tam pewna dziewczyne (a widziałam tylko jedną czyli nie mogła byc żadną asystentka dietetyka tylko dietetyczką), która potem spotykałam co wekkend na uczelni, w której ja studiowałam. Dodam, że na tej uczelni nie ma kierunku dietetyk, a zarządzanie, administracja... Dodam także, że wyglądała na młodą osobę, więc gadanie, że pewne skończyła już studia związane z dietetyką i teraz chce zmienić kwalifikacje nie wchodzi w gre. Do sedna- nie wiem jak w innych punktach NH ale w tym, o którym ja pisze nie pracowałam dziewczyna po studiach a pewnie po 2 tygodniowym szkoleniu i taka osoba "pomaga" chudnąc ludziom. Po mojej obserwacji nigdy bym nie poleciła nikomu porad z takiego miejsca.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5
Hehe to co Pani opisała jest wielką prawdą. Osoby pracujące w NH raczej mało mają wspólnego ze studiami dietetycznymi:) Pisze o tym bo mam znajomą osobę które pracuje w ów firmie ale jej studia nie miały nic wspólnego z dietetyką - skończyła pedagogikę. Najpierw pracowała w sklepie z tandetną biżuterią a potem z dnia na dzień stała się specjalistą mgr do spraw dietetyki (tak przynajmniej pisze na ich stronie). Prawda jest taka że na pewno jakieś szkolenia przeszła, przedewszystkim te jak opychać baranom ich ( ze sklepu NH) suplementy. A prawda jest taka że suplementy to przedewszystkim chemia a ta spożywana w nadmiarze jest szkodliwa. Jasne że nie każdemu może zaszkodzić tak samo i w tym samym czasie ale szkodzi i to jest pewne. Zresztą każdy ma jakiegoś lekarza do którego chodzi. Proszę się go zapytać to wam wytłumaczy do czego może doprowadzić takie odchudzanie chemią. Organizm ludzki potrzebuje także różnego pokarmu - aby wzmocnić mięśnie kości itd. Spożywanie nawet najbardziej tłustych potraw nie musi doprowadzać do powiększania się otyłości jeśli spożywa się je z głową i wielkim umiarem. A ustalić sobie odpowiednią dietę nie jest tak trudno. Zawsze można się wspomóc lekarzem dietetykiem z przychodni czy nawet i internetem. Trzeba tylko trochę woli i pomyślunku. No i oczywiście ruch, ćwiczenia
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
jakie studia dietetyczne!!!!!! a dietetyk to nie lekarz!!!!!! spożywanie tłustych rzeczy jest niby zdrowe i nie prowadzi do powiększenia otyłości - bzdury!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A czy coś stoi na przeszkodzie żeby poprosić taką panią dietetyk o pokazanie dyplomu. Ja tak zrobiłam. W NH w Łęczycy pani ma tytuł mgr zdobyty na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi kierunek dietetyka. Nie twierdzę że tak jest wszędzie ale pytajcie zamiast uogólniać i oczerniać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodziłam do naturhause od stycznia 2017r do końca września są to oszuści odchudzają portfel a nie człowieka oszukiwała mnie że chudne a gdy mówiłam że na mojej wadze jest różnica 10 kg to skomentowała to że moja waga jest zepsuta . Wkońcu poszłam do innej dietetyczki i waga była taka jak na mojej wadze w domu a nie jak naturhause .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Weź nie pitol bzdur kobieto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja tez ja stosowalam jest droga ale ja chodzilam co 2tyg. I jakoś to szlo .Ćwiczenia +dieta i suplementy NH Daly mi to czego niemoglam osiągnąć inna dieta . Dziś jem prawie wszystko co inni (nie na diecie)pilnuje tylko godz. posilkow i jest ok. Choć po świętach cos mi przybylo jestem zachwycona
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój brat odchudzał się NH w Olsztynie w 3-miesiące 18kg mniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wydaje mi się, że lepsze będą regularne wizyty, ponieważ Cię odpowiednio zmotywują
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja parę lat temu korzystałam z nh ale chudłam tylko do momentu kiedy brałam ich suplementy, które oczywiście były bardzo drogie. W zeszłym roku korzystałam z "usługi" profesjonalnego dietetyka, który zlecił badania a potem rozpisywał mi co 2 tygodnie dietę, co 2 tygodnie jeździłam do niego na wizyty podczas których było ważenie i sprawdzanie. Schudła 9 kg i do dnia dzisiejszego trzymam wagę. Posiłki były smaczne i proste w przygotowaniu. Dlatego bardziej poleciałabym Ci wizytę u dietetyka.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3
A NH to nie wizyta u dietetyka? Co tydzień, ważenie, mierzenie... można

a suplementy przyspieszają chudnięcię, więc jeśli kogoś stać, to dlaczego nie skorzystać?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
W NH mają wykwalifikowanych dietetyków jak to zauważyła Iseefire
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
W Natur House nie zatrudnia się wykwalifikowanych dietetyków! Żaden z nich nie poszedłby na ograniczenia jakie zawarte są w umowie franczyzowej, toż to jawny zakaz korzystania z wiedzy nabytej w trakcie studiów. To są sprzedawcy baaaardzo drogich suplementów. No, ale jeśli ktoś ma większą motywację jak wyda 150 zł na tydzień to cóż...
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4
Chyba nie odróżniasz dietetyka od właściciela placówki, który podpisuje rzeczywiście umowę franczyzową - to jego sprawa na jakie warunki się zgadza i to nie jest żadna tajemnica - wzór takiej umowy można znaleźć na ich stronie. Dietetycy natomiast korzystają w pełni z wiedzy anabytej w czasie studiów - jak inaczej mieliby dobierać dietę i odpowiednie ekstrakty? na chybił trafił? to nie totolotek! Przecież często zgłaszają się ludzie z różnymi schorzeniami i chodzi o to, żeby im pomóc, a nie zaszkodzić. korzystam z usług NH od kilku miesięcy - mam problemy z cukrzycą i nadciśnieniem. Na razie dieta działa - waga idzie w dół i wyniki badań się poprawiają (zmniejszyli mi dawkę leków na ciśnienie o połowę!) lekarz jest zachwycony wynikami badań i również dopinguje mnie w odchudzaniu. Dietetyczka w gabinecie ma dyplomy, więc nie rozumiem pretensji, ale przecież każdemu się nie dogodzi. Tylko jak ktoś szuka innej pomocy,
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 8

U mnie było tak samo. Stanowczo odradzam firmę, dla której priorytetem jest sprzedaż jak największej ilości suplementów. Owszem schudłem ponad 30 kilo, problem zaczął się później. Chodziłem głodny, wku***ny, niewyspany i przede wszystkim traciłem siły, przez to zacząłem podjadać.W ciągu miesiąca przytyłem 4 kilo. Dobrze ze szybko poszedłem do innego dietetyka który ustawił dietę pode mnie i powoli wszystko wraca do normy. Chodzę co 2 tygodnie , powoli chudnę. Jeszcze raz odradzam firme NH
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak dla mnie warto ! Schudłam z NH 15 kg i dziękuję im za to! Koszt takiej kuracji jest taki sam jak u innych dietetyków więc nie ma co mówić, że jest drogo a suplementy są naturalne a nie syntetyczne jak te z internetu np. więc nie szkodzą zdrowiu. Sama bym nigdy nie dała rady, ponieważ jak się już tam idzie to ma się motywacje i się stara a tak jak samemu to ciężko. Do tego Panie w NH Wejherowo są przemiłe:)) Serdecznie polecam wszystkim którzy borykają się ze zbędnymi kilogramami !!!!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
hej!
super,że piszesz o Wejherowie, też tam chodzę, ale jakoś nie daję rady dokładnie przestrzegać diety i nie potrafię jeść 5 razy dziennie, może coś doradzisz???
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wczoraj byłam na trzeciej wizycie,łącznie dietę stosuję miesiąc. Schudłam 3,6 kg . Dostaję na każdy tydzień dietę zróżnicowaną ,dwa różne dzienne jadłospisy do stosowania dwa dni,pozostałe dni sama coś przyżądzam. Nie chodzę głodna a przepisy które otrzymuję są łatwe do przygotowania i smaczne. Zapisuję wszystko co jem co też działa motywująco,poza tym jestem ważona,mierzona i i motywowana. Oczywiście dostaję też suplementy.
Muszę przyznać,ze picie wody weszło mi w nawyk,a pilnowanie 5 posiłków o ustalonej porze przychodzi mi z coraz większą łatwością.
Niestety obawiam się,że będę musiała zrezygnować i dalej polegać na sobie samej w dążeniu do wymarzonej wagi z powodu ceny tych suplementów :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dietę stosuje trzy tygodnie,czwarty zaczęłam dziś .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja również chodzę do NH i jestem zadowolona, kiedyś sama schudłam 30 kg dietą i ćwiczeniami, bez żadnej pomocy, ale teraz z wiekiem coraz trudniej mi schudnąć. Poza tym mam chorą nogę i nie mogę ćwiczyć a nawet za bardzo chodzić, dlatego postanowiłam się wspomóc poradami i suplementami NH, jak pisałam jestem zadowolona, waga powolutku spada pomimo braku ruchu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witaj.Ja takze zaczelam chodzic do NH i takze jestem zadowolona bo przez 7 dni schudlam az 1,80 kg.Jestem bardzo zadowolona,A to ze placi sie za suplementy to przeciez idac prywatnie placi sie za wizyte tu w to miejsce sa suplementy.Juz doczekac sie nie moge nastepnej wizyty w poniedzialek zeby stanac na wadze)::).
Odezwe sie zatem po wizycie.Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A w Gdyni gdzie jest dobry dietetyk NH? Wiecie może dziewczyny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Po kilku próbach takich jak Dunkan (potem kosmiczne jojo) czy droga dietetyczka w Sea Towers (marne efekty) zdecydowałam się spróbować z Natur House w Gdyni przy ul. Starowiejskiej 52.
Może i na razie nie wiele mogę powiedzieć, bo zaczęłam dopiero 4 tydzień, ale... podczas ostatniej wizyty było sumarycznie 6 kg mniej. Po 2 tygodniach w pasie mniej o 3 cm, więc efekty fajne.
Dodam tylko, że ja nigdy dużo nie jadam, a jestem tak "fajnie skonstruowana" że nawet na Dunkanie zaczęłam tyć. Znajomi czy rodzina widząc ile jem dziwili się, że mam taką wagę (a jest spora - chcę schudnąć ok 50 kg)
Wcześniej próbowałam sama się odchudzać np latając na fitness 3-4 razy w tygodniu i... nie schudłam ani o gram. Owszem, miałam piękne mięśnie, wytrzymałość ale to nie o to chodziło.
Owszem NH kosztuje, ale chudnę, czuję się dobrze a nawet lepiej niż przed odchudzaniem, a do tego nie męczę się na wizytach, bo jest na prawdę fajna i miła atmosfera oraz "normalne" podejście.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Aha... I nie próbują mnie zmuszać do jedzenia produktów, których nie lubię np. ryby, co u poprzednich dietetyków było normą: "musi Pani jeść ryby, bo inaczej dieta będzie niekompletna, bo to jest jeden z podstawowych składników."
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie wlanie mineły 2 miesiące w NH w Krakowie przy ul.Przybyszewskiego - 16,40 kg !!!!!!! naprawdę ! W drugim miesiącu dołączyłam po 8 h ćwiczeń tygodniowo w wodzie: aqa rowery, aqa power, rewelacyjne zajęcia. Startowałam z 137 kg ! duży nieruchawy "wieloryb" teraz prawie " fruwam "jest super zakładam do końca października - dojść do 30kg ! , dieta i ruch ! to podstawa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
MP czy mogła byś napisać do mnie agnieszka.kabala@interia.pl PROSZĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niestety nowa Pani dietetyk w Gdyni na Starowiejskiej nie jest rewelacyjna - rozważam przeniesienie się do punktu na Plac Górnośląski.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jestem już po pierwszej wizycie w punkcie NH w Gdyni (Plac Górnośląskim) i definitywnie się tam przenoszę!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Co działa: dobrze dobrana dieta ( uwzględniająca preferencje) i urozmaicona, regularne wizyty u dietetyka który uwzględni cele pacjenta, regularne pory posiłków i wysiłek fizyczny.
Co może działać - suplementy - jeżeli za nie zapłaciłaś i wierzysz w ich działanie. Naukowo udowodniono oddziaływanie tylko niektórych substancji w niektórych warunkach i na niektórych - efekt placebo bywa widoczny.
Znam całe mnóstwo historii o udanym odchudzaniu i efekcie jojo - bez zmian w sposobie żywienia i w trybie życia rzadko kiedy się uda wyglądać świetnie i byc zdrowym przez długie lata.Ale wiem też że można i warto podjąć wysiłek do zmiany, nie jest lekko ale warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie ;) Suplementy mają to do siebie, że wcale nie muszą działać, pamiętajcie o tym!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja się właśnie wybieram na pierwszą wizytę... Jestem pełna obaw, a także, co tu kryć, szkoda mi trochę też kasy... ale, czego się nie robi dla dobrego wyglądu? ;) Nie mam dużo do zrzucenia- ok.7-8 kg, ale muszę to zrobić pod kontrolą, bo próbowałam sama poprzez różne diety- udawało się, ale szybko kiloski wracały, a do tego tłuszczyk zaczął mi się odkładać tylko w brzuchu, w pasie... koszmar! Trzymajcie kciuki, musi się udać!;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zaczęłam w środę 5.11 w NH na Starowiejskiej namówiła mnie koleżanka i zobaczymy jak pójdzie;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nowa p. dietetyk na Starowiejskiej w Gdyni jest słaba - stanowczo nie polecam.
Niestety p. dietetyk ze Starowiejskiej kiedy przejmowała pacjentów to zamiast przejrzeć ich karty w komputerze to w wolnych chwilach wygłupiała się na sklepie robiąc sobie wianuszek z dekoracji. Po wejściu do gabinetu na szybkiego zaczęła przeglądać kartę. Zapomniała zdezynfekować wagę - o czym przypomniała sobie w momencie kiedy już miałam na nią wchodzić.
Potem zaczęła mi tłumaczyć jak ważne jest picie wody - z czym mnie mam problemu - dziennie wypijam blisko 2l wody. Na koniec chciała mi dać w diecie uderzeniowej jabłka (na które mam alergię) i rybę (której nie jadam i nie jestem w stanie się przełamać).
Poza tym zraziło mnie cytowanie książek czy artykułów - bo tak się czułam podczas rozmowy.
Przy zapisaniu suplementów czekała na moje potwierdzenie czy takie mogą być i pytała co jeszcze bym chciała z suplementów.
Wg. mojej wiedzy dietetyk jest od tego, żeby decydować jakie suplementy będę brała i co będę jadła. Jeżeli mam sama decydować to równie dobrze mogę się odchudzać sama w domu.

Po tej wizycie zdecydowanie zmieniłam centrum dietetyczne - i powiem tylko tyle - pierwsze spotkanie z panią dietetyk pomimo, że było już po jej godzinach przyjęć i było trochę uproszczone, bo np. znałam zasady odchudzania w centrach NH trwało blisko godzinę. Nie było ze strony pani dietetyk żadnych nacisków na umówienie się na wizytę - wręcz przeciwnie - umówiła się ze mną, że mam się nad tym zastanowić na spokojnie w domu i jeżeli się zdecyduję to zadzwonić.
Oczywiście się zdecydowałam. I jestem pod wielkim wrażeniem doświadczenia, wiedzy i profesjonalizmu p. dietetyk - ale niestety już nie z centrum NH przy ul. Starowiejskiej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy któraś z Pań wie, gdzie i czy w ogóle przyjmuje Pani Dietetyk która pracowała w tamtym roku w NH na Starowiejskiej w Gdyni?
Ja byłam tam dwa razy właśnie u takiej blondynki i byłam zadowolona.
Tylko nie pamiętam nawet jej imienia, a chciałabym kontynuować odchudzanie.
Byłam jakiś czas temu i już była inna Pani, miła nie powiem ale nie przekonała mnie! Wiedzy brak! Tyle to ja sama wiem.. chciałabym znaleźć poprzednią dietetyczkę.
Jeżeli któraś ma jakieś info to dajcie nać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
p. Monika Kopeć ale już nie pracuje z Natur House - to z nią zaczynałam odchudzanie. Ale polecam zamiast niej p. Natalię Kwiatek z Pl. Górnośląskiego - jest naprawdę rewelacyjna i posiada ogromną wiedzę.
A jeżeli upierasz się przy p. Monice to z tego co zauważyłam ma prywatną praktykę - SANO Monika Kopeć - musisz poszukać w necie, bo nie mogę tutaj wkleić linka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja chodze jakiś czas na Starowiejską i jestem zadowolona :) Zawsze mogę liczyć na pomoc a co najważniejsze chudne :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nadal pracuje tam p. Basia? Ja odchudzam się już 7 m-cy i mam dosyć ambitny plan - sumarycznie ponad 50 kg.

Nie wiem - może p. Basia potrzebowała czasu, żeby się wdrożyć, może miała słaby początek... Ale dla mnie sytuacją niedopuszczalną jest to, że dietetyk prosi o moje potwierdzenie co do suplementów...
Powiem tak - jak zaczynałam z poprzedniczką p. Basi to byłam osobą zachwycona. Jednak po porównaniu z obecną p. dietetyk...
Tak czy tak przeniesienie się i trafienie do nowego punktu było dobrą decyzją. Niesamowita wiedza o ciele ludzkim i tym, co się w nim dzieje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, jestem u Pani Basi. Może było tak jak mówisz, trudno mi powiedzieć. Co do suplementów są dobierane w zależności od tego co mi bardziej schodzi i owszem jestem pytana czy coś jeszcze sobie życze ale to przy kasie już i chodzi o np. batony czy ciastka.
Ja jestem bardzo zadowolona ale oczywiście każdy może mieć swoje zdanie :)
Życzę wytrwałości w osiągnięciu celu, pozdrawiam :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo Wam dziękuje, znalazłam Panią Monikę i znów uczęszczam do niej (tańszy cennik niż w NH)
Jak zawsze uśmiechnięta, pełna energii i dla mnie ważne że odpowiada na moje pytania i wątpliwości. Wolę odchudzanie bez suplementów ale wszystkie Panie na diecie podziwiam i trzymam za Was mocno kciuki.
W lato trzeba się wbić w kostium :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zgadzam się - każdy może mieć swoje zdanie i każdy lubi coś innego.
Może to był po prostu słabszy dzień.
Ale miałam na myśli to, że pytała mnie o główny suplement - nie o batony czy ciastka. Ale tak jak mówię - początki nie są łatwe i może miała gorszy dzień.
Również życzę powodzenia i wytrwałości.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wczoraj miałam pierwszą wizytę w NH (Gdynia, Starowiejska), pani dietetyk podeszla bardzo profesjonalnie, żadnego drukowania gotowców, powiedziała, że potrzebuje czasu na przygotowanie diety... - miłe zaskoczenie, chciała ja dopasowac pod kątem aktywności fizycznych. Mam 24 kg do zrzucenia - trzymajcie kciuki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tyle chudnę w 24 godziny, to tylko płyny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zastanówcie się zanim cokolwiek kupicie od tych niby dietetyków. Panienki poczytają w internecie o dietach i udają, że posiadają wiedzę na temat odchudzania. A tak naprawdę uraczą Was końską dawką chemii i to za niemałe pieniądze. Ja parę miesięcy temu też kupiłam i o mało się nie przekręciłam.Po trzech fiolkach okropne bóle brzucha, biegunka, podwyższone mocno ciśnienie, ból głowy. Pani miała zadzwonić i dowiedzieć się jak mi idzie ale oczywiście tego nie zrobiła. Odstawiłam te świństwa ale do dzisiaj nie mogę wyregulować trawienia i wypróżniania/ minęły 4 mies./ No i nie wspomniałam, że kosztowało 140,- zł. O dziwo zniknęły negatywne opinie, które niestety przeczytałam dopiero po wizycie. Podejrzewam, że te pozytywne pisane są przez nich samych, żeby złapać naiwnych. 08.12.2014
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
Widocznie miałaś pecha i trafiłaś na fatalnego dietetyka.
Akurat p. dietetyk do której chodzę ma wykształcenie z zakresu dietetyki. I pomimo, że biorę suplementy od lipca 2014 to czuję się bardzo dobrze i nie mam problemów zdrowotnych. Dodatkowo pewne rzeczy zaczęły mi się normalizować i regulować.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
co z tego ,że się chudnie, a kogo stać na wydatek prawie 500 zł miesięcznie ? Diety drukowane z komputera te same dla każdego więc jak niby dopasowane dla mnie skoro są masówki. kup w aptece coś na wodę metaboliczna i mniej stracisz a diet w internecie od cholery !! nabijanie ludzi w butelkę porównaj swoje diety z innymi lub wymień się na forach na chomiku jest sporo a suplementy -jakoś muszą zarabiać ,szkoda,że nie ma pomocy dla ludzi otyłych których nie stać na takie wydatki :(
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
zgadzam się z negatywnymi opiniami, dbają o ciebie jak im słono płacisz a później mają cię w XXXXX , a i najlepsze kuracja 130zl 100zl 130 zl i tak w kółko dopiero jak zaczniesz narzekać na koszty to ci powiedzą o tańszej kuracji ok 80 zł tygodniowo , czyli najpierw zdzierają jak mogą najbardziej a później ostatnie grosze wyduszają. Niestety dużo punktów jest i pewnie asystentki nic nie robią tylko wrzucają pozytywne komentarze- przecież zarobić chcą . NIe polecam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Każdy ma prawo do swojej opinii.
Ja akurat próbowałam już ładnych kilku czy nawet kilkunastu sposobów odchudzania w tym dietetyków. Jak na razie odchudzanie z Natur House jest najskuteczniejsze.
A na podejście mojej p. dietetyk nie mogę narzekać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

A negatywne wrzuca ich konkurencja i tak tu sobie dokładacie wzajemnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Renia, właśnie o tym napisałam.
Polecam tą dietetyczkę Monikę Kopeć na meddo.pl można ją znaleźć, przyjmuje w Gdyni.
Do każdego pacjenta podchodzi bardzo profesjonalnie i nie mam żadnych wątpliwości ani skrupułów żeby wygadać się jej o problemach zdrowotnych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja też bardzo chwaliłam sobie p. Monikę Kopeć.
A dodam jeszcze, że moja obecna p. dietetyk ma bardzo podobne podejście do p. Moniki i nie wiem, czy nie trochę większą wiedzę.
A gwarantuję Ci, żebyś miała tyle problemów z odchudzaniem co ja, to za skuteczne odchudzanie byłabyś w stanie zapłacić każde pieniądze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam drogie Panie , powiem tak ja jako przedstawiciel tej brzydszej części społeczeństwa stwierdziłem że coś za ciężko mnie się po górach chodzi i takie coś mi z przodu urosło co uroku nie dodaje , postanowiłem coś z tym zrobić a że czasu na siłownie i takie tam rzeczy nie mam wybrałem dietę tylko jaką ?
Wybrałem się do NH okres nie najlepszy bo zima i z produktami dietetycznymi gorzej a na pewno te co sa dostępne gorzej smakują.
Na pierwszej wizycie diagnostyka no i już wiem że mam o 19 kg smalczyku za dużo .
Teraz mam za sobą już 6 tygodni diety i z której Pani dietetyk wyłączyła mi prawie całkiem tłuszcze no nie 2 łyżki oliwy dziennie - normalnie wypas , pierwszy tydzień spadłem z wagi 1,8 kg i 2 cm w pasie i tak co tydzień 1kg i 1cm ubywa , czy tak drogo nie wiem błonnik w postaci granulek plus fiolki z wyciągiem z owoców lub warzyw na przemian średni 80zł co tydzień ,
Efekty są tylko trzeba mieć dyscyplinę bo jak jej nie ma to żaden dietetyk nie pomoże .
Ja polecam bo na mnie to działa :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam się - warto mieć kogoś, kto pokieruje i pokaże co i jak. Szczególnie jeżeli ma faktycznie dużą wiedzę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
NIE polecam! Umówiłam się na bezpłatną konsultację, którą reklamują w internecie. Punktualnie jak zawsze pojawiłam się na Piastowskiej we Wrocławiu. Pani mówi, że przyjęła inną pacjentkę i jej wizyta będzie trwała długo i czy mogłabym przyjść w innym terminie. Przykra sprawa i bardzo złe podejście do klienta. Zatrudniajcie Państwo porządniejszych dietetyków!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może po prostu miałaś pecha - nie można patrzeć przez pryzmat jednej osoby na wszysttkich
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To akurat nie świadczy o jakości dietetyka tylko o jego kulturze osobistej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pójdziesz na pierwszą wizytę, ale za dużo się nie dowiesz. Cała procedura jest tak skonstruowana, żeby odwiedzała ich częściej. Owszem diety mają ciekawe, ale wciskają również i suplementy, które do tanich nie należą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja pierwsza wizyta trwała blisko godzinę, i moja p. dietetyk wyjaśniła mi wszystko. Wiedziałam jak ma wyglądać odchudzanie, diety, suplementy.
Poza tym jak przeliczyć ceny suplementów i ceny wizyt u dietetyka to wychodzi to mniej więcej na to samo...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja proponuję ćwieczenia - zapraszam na zajęcia. Ćwiczenia są najbardziej skuteczne, a w powiązaniu z dietą można otrzymać dobry efekt.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadza się. Moja p. Natalia też kładzie na to nacisk :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
tez uwazam, ze ruch da najwiecej. Trzeba salac wiecej niz sie je
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam moja waga przed wizyta w nh to 141 kg po 8 miesiacach z nh moja obecna waga 110kg warto bylo wydac ta kase
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Od 3 miesięcy się odchudzam na własną rękę - bez żadnych specyfików. Jadam posiłki o tych samych porach, po 5 małych dziennie, ćwiczę, przy każdej okazji stawiam na ruch (choćby schody zamiast windy czy spacer zamiast autobusu, jeśli odległość pozwala). Zmieniłam więc nawyki żywieniowe, ruchu mam więcej i to niekoniecznie kosztem katorżniczych ćwiczeń. Do tego pijam zieloną herbatę czy taką z pokrzywy oraz dużo wody mineralnej. Oczywiście zero słodyczy, nie smażę, gotuje na parze bądź grilluję.
Schudłam już 10 kilogramów, a również ważę ponad 100.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, chodziłam tam przez 5 miesięcy, fakt schudłam 17 kg, nie trzeba chodzić co tydzień można co dwa ale koszt jest ten sam, ponieważ przepisują swoje produkty na te dwa tygodnie. za wizyte się nie płaci tylko za ich produkty, koszt co dwa tygodnie wynosi od 200-300 zl. zrezygnowałam ze względu na wydatki. Teraz chodzę do dietetyka z NFZ, Pani dietetyk skrytykowała metodę leczenie NH ponieważ po przejrzeniu licznika kalorii była przerażona. Moje kalorie wahały się od 1000-1300 kalorii. dietetyczka powiedziała że rzeczywiście na początku się chudnie, później waga stoi w miejscu( tak też było u mnie ( przez 2 miesiące nic nie schudłam) dodała jeszcze że nie można zejść niżej z kalorii, ponieważ to jest niebezpieczne dla zdrowia. Wydaje mi się wiarygodne, ponieważ nie chodzę do niej prywatnie. opiekę mam i dietetyka i lekarza. wizyta też mam co 2 tygodnie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam, Ciekawe. Każdy będzie ciągnął w swoją stronę. Mnie np. lekarz wysłał do nich i jestem zadowolona.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja też jestem bardzo zadowolona, i przyznam że uczę się jak prawidłowo odżywiać i co omijać szerokim łukiem! Zobaczymy jak bede sobie radzić dalej ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Korzystałam z diety Natur house. Zależało mi na zrzuceniu paru kilogramów i tak też się stało. Schudłam 8 kg. Zgadzam się, że można te parę kilogramów mozolnie zrzucić samemu, ale w tym wszystkim tak naprawdę nie o to tylko chodzi. Korzystanie z porad dietetyka uczy zdrowego, prawidłowego odżywiania się , prawidłowych nawyków, które nam pozostają itd. Jeżeli chodzi o suplementy diety -to one są na bazie roślin, nie jest to" chemia"nie szkodzą lecz wręcz odwrotnie. Osoby, które tak naprawdę niewiele wiedzą na ten temat , nie korzystały z diety Natur house nie powinny wyrażać swoich opinii. Można skorzystać z diety Natur house i zawsze też można zrezygnować jeżeli nie odpowiada, ale o tym trzeba się samemu przekonać. Ja polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja żona korzysta od 4 miesięcy z NH. Za moją kasę....i chyba będę musiał skończyć z tym sponsorowaniem bo coraz częściej odwiedzają mnie moi kumple...:):)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przyznam że nie rozumiem dlaczego taka firma jak naturhouse stała się tak popularna i tyle ludzi do niej uczęszcza? Przecież to jest jakieś oszustwo?
Chodzi mi bardziej o to że każdy dietetyk po studiach dietetycznych układa diety odchudzające w pełni wartościowe i na tyle kcal abyśmy mogli się np zdrowo odchudzać :) Po co nam splemeenty diety za 500 zł miesięcznie jak dietetycy w Gdyni bez supli przyjmują za 250 zł mc i dieta jest rozpisana prawie na każdy dzień i dobrze zbilansowana. o co chodzi z tym naturhousem? czemu tyle ludzi tam chodzi ktoś mi powie??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bo chcą. Bo NH ma wyniki. Bo sa znani na rynku. Bo reklama mrobi swoje. Bo stać ich na to. Bo.. Bo..Bo...zajmij sie lepiej gotowaniem ziemniaków a i nie kupuj ich na rynkach bo w Biedronce jest duzo taniej. musisz być z pis skoro prawnie działającą instytucję podejrzewasz o..coś.
P,S.pani dietetyk zapomniała podać nr tel, do siebie ...może tym sposobem ktos by do pani przyszedł...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A macie coś do powiedzenia o Sopockim punkcie.
Aby było jasne pytam wyłącznie te osoby, które korzystają/korzystały. Reszta opinii teoretyków mnie nie interesuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani dietetyk z Sopotu bardzo miła a co najważniejsze skuteczna bardzo polecm schudłam 10 kg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A na czym niby to oszustwo ma polegać ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wszystkich optymistycznie :) Czytajac to forum zdecydowałam sie pójść do NH. Gdynia ul Starowiejska - póki co jestem bardzo mile zaskoczona. Pani Ania, która mnie przyjęła - pełen profesjonalizm. Nie wręczyła mi wydrukowanej diety, tylko powiedziała, ze musi ją dostosowac do mojj aktywności fizycznej. Jestem zdesperowana, zeby schudnąc - mam 176cm wzrostu i wagę już teraz 100 kg pokazuje licznik...
Pracowałam sobie na to 10 lat i jak licznik wskazał dwa zera po jedynce, załamałam się, najpierw sie głodziłam potem wilczy głód mnie dopadał i wciągałam wszystko... Uwielbiam słodycze i niegdy nie potrafie odmówic ciastka do kawy...:( To forum (przebrnęłam przez wiekszość) pozwoliło mi podjąc decyzje, na razie jestem dobrej myśli, zobaczymy jak bedzie dalej. Trzymam za Was i za siebie kciuki, bo jak nie my to kto...?:))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
brykas...powtarzasz się. Przewin do góry tylko tam pisałas jako kasia. Pani Aniu ...inters nie idzie??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
hahahhaa szpieg miałam pisać to samo.. właśnie wszystko zaczęłam czytać a tu widze że Panie z Nh same sobie piszą opinie! Byłam tak kiedyś na paru wizytach i nie było najgorzej przyznaje, ale drogo, za to samo co mam teraz u innej super dietetyczki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodzę do nh od kwietnia początek wagi 103 kg,teraz ważę 88 kg ,bez głodzenia się,mam super panią dietetyk ,nic na siłę ,suplementy też daje w miarę ,trzeba chcieć ,ale wiecie to wciąga i uzależnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też warzyłam ponad 100kg i z Natur House zgubiłam już 20. Myślę,że jeszcze 20 i będzie naprawdę dobrze. A dietę mam super, bez głodzenia się, no i te wizyty co tydzień też bardzo pomagają :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama zastanawiałam się nad zapisaniem się ale potem zrezygnowałam. Nie jestem przekonana do stosowania różnych suplementów w odchudzaniu się , a z tego co poczytałam to akurat tam te suplementy nie są takie tanie. Po prostu sama poszperałam sobie w sieci i znalazłam kilka zasad, które wcieliłam w życie. No i zapisałam się na siłownię z trenerrem. Trener ustalił dla mnie trening, doradza również w diecie. Kilogramy lecą w dół co mnie osobiście bardzo cieszy.
Najważniejsze to zorientowac się jakie jest Wasze zapotrzebowanie energetyczne
http://fitwatch.pl/zapotrzebowanie-kalorie-kuracji-odchudzajacej/

Oraz się go trzymać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wasze suplementy zabiły młodego człowieka walczy o życie.

marzec 2017
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

To zabiły czy walczy o życie?
Jedno drugiemu zaprzecza.
Co za debilny komentarz...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zawsze warto udać się do dietetyka, tutaj masz dietetyka z natural house http://www.szukamdietetyka.pl/gabinety/1.html?query=
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dietę trzeba zachowywać jak najbardziej, ale trzeba także ćwiczyć ja na przykład ja zaczełam cwiczyc dzięki http://wybieganie.pl/?page_id=722
bardzo fajna strona gdzie są liczne wskazówki i realcje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja włączam youtuba i wybieram jakiś trening. 6 razy w tygodniu po 40-45 min. Bez diety, bo kocham słodycze :P Schudłam 4 kg w 2 miesiące :))) Bez diety i wyrzeczeń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

niestety ale stwierdzenie zaczęłam jeść normalnie równa się z tym, że znowu powróciłaś do złych nawyków. Dieta to nie jest pewien okres czasu gdzie pilnujemy się aby jeść mało i faktycznie widzimy efekty a potem wracamy do tego co było przedtem. Chęć schudnięcia powinna wiązać się ze stałą zmianą nawyków żywieniowych :D tylko w ten sposób uniknie się efektu jojo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odchudzam się z NH od 2 miesięcy - a raczej nie odchudzam a wprowadzam zbilansowaną dietę i zmieniam nawyki żywieniowe. Nie ma co się oszukiwać zdrowa i szczupła sylwetka to nie kwestia zmiany (diety) na kilka miesięcy a zmiana nawyków na całe życie.

Moim celem było przede wszystkim zmienienie trybu życia i przy tym schudnięcie TYLKO 2 kg, z którymi sama w żadnej sposób nie mogłam dać sobie rady. Moim głównym problemem było to, że nie potrafiłam pić wody. Pomyślicie 2 kg to nic a jednak nie zajęło mi to chwili. Swój cel osiągnęłam po 1 miesiącu diety. Posiłki były smaczne i urozmaicone. Zmiana leży u nas w głowie i nie zależy od tego co nam "podsunie" dietetyk. To walka ze złymi przyzwyczajeniami, ćwiczenie silnej woli i charakteru.

Odnośnie NH
Rzeczywiście przy każdej wizycie płaciłam za suplementy, ale nie żadne "piguły" jak ktoś poniżej napisał. Zakupowałam np. ciasteczka błonnikowe (naturalne składniki bez cukru itp. podobne do herbatników) i fiolki z wyciągu roślin żeby nie zatrzymywały wody w organizmie (pełen skład jest na opakowaniach i są to głównie wyciągi z różnych owoców, roślin). Płaciłam ok. 100-130 zł tygodniowo w pierwszym miesiącu a w drugim (okresie stabilizacji) wizyty w moim przypadku są co 2 tygodnie i płacę ok. 50 zł na tydzień.

Stać mnie na to, ale teraz sama zastanawiam się czy już dać spokój, bo to naprawdę spory wydatek, ale czy warto zainwestować te 100 zł w zdrowie? przecież w sklepie tak łatwo wydamy to na batony, chipsy itp. Teraz sama zastanawiam się czy nie zrezygnować i poprowadzić stabilizację sama i chyba tak zrobię, bo nie potrzebuję już tych suplementów. NH nauczył mnie pewnych podstawowych zasad, których będę przestrzegać - mam nadzieję, że już na zawszę.

Powiecie co ona gada 2 kg to w tydzień można zrzucić, może i można. Ale ten miesiąc nie był dla mnie łatwy. W pierwszym tygodniu schudłam 0,6 kg, w drugim tylko 0,1 kg, w trzecim 0,3 kg a w czwartym 0,5 kg - przestrzegając restrykcyjnie wszystkich zasad. Jestem osobą obowiązkową, ale brakuje mi motywacji. Nie jadłam słodyczy, chipsów itp., piłam wyłącznie wodę, odstawiłam białe pieczywo.

Teraz "dietę" traktuję jako swój styl życia. Ważne jest żeby jeść 5 posiłków dziennie, regularnie co 2,5 - 3 godziny i jeść ostatni posiłek do 2-3 h przed snem (obojętnie, o której byśmy nie szli spać).

Podam przykładowy jadłospis:

1. 6:30 I śniadanie: 2 kromki chleba razowego + chuda wędlina (z indyka, kurczaka) + pomidor + kawa z mlekiem 1,5 % (bez cukru)
2. 10:00 podwieczorek: koktajl: kefir zmiksowany z 1 szklanką truskawek + gruszka
3. 13:00 II śniadanie: koktajl: kefir zmiksowany z 1 szklanką malin + jabłko
4. 16:00 obiad: zupa pomidorowa na bulionie warzywnym bądź mięsnym (chude mięso) zaprawiona jogurtem + 100 g filet grillowany z kurczaka + mix sałat + pomidor + ogórek + kilka kostek mozzarelli light
5. 19:00 kolacja: jajecznica (3 białka + 1 żółtko) + szczypiorek + pomidor

Oczywiście w ciągu całego dnia woda, ja nie dawałam rady wypić 1,5 l , ale zazwyczaj piłam o 750 ml do 1l.
Jeżeli utrzymuje się regularność organizm nie będzie nakłaniał do pokusy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie warto, lepiej zainwestować w certfikowanego dietetyka lub trenera personalnego, bo bez ćwiczeń efekty nie będą takie zadowalające.
Jeśli chcesz zarejestrować swoją firmę: https://rejestracjaspolkionline.co.uk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

moim zdaniem warto ;)
schudłam z Naturhose 30 kg, dla mnie jest to niebywały sukces
chodziłam do Naturhouse w Toruniu przy ul. Szosa Lubicka
wiecie, duże znaczenie ma też nastawienie dietetyka i jego podejście jak i wsparcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko zależy na jakiego diedetyka się trafi, ja chodziłam do NH w Radomsku i tu jest super Pani dietetyk kliniczny i nie ma mowy żeby nie przeprowadziała wywiadu i zdrowotnego i tego co lubimy jeść itd. Z resztą bardzo mocno motywowała mnie i dzwonić mogłam do niej z każdym problemem. Czytałam czasem różne opinie na jakich diedtetyków niewykwalifikowanych ludzie trafiają, ale nie ma co generalizować, wszystko zależy i od dietetyka i własnych chęci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dietetyk może ci tylko wskazać kierunek i dostosować suplementy ale o resztę musisz zatroszczyć sie sam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja znajoma sporo schudła na takiej diecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem Naturhouse jest w porządku. Dają to, czego oczekuje osoba borykająca się z problemami związanymi z wagą. Wsparcie dietetyka, odpowiedni dobór suplementów i mnóstwo motywacji pomagają przejść pierwszą barierę pt. nie dam rady schudnąć. Nawet jeżeli 100 zł tygodniowo wydaje Ci się wysoką opłatą, po miesiącu zobaczysz efekty i zrozumiesz, że dobra forma jest bezcenna. Moja siostra już po miesiącu widziała mega efekt, bo -5kg i wiedziała, że chce zostać z NH na dłużej i że to pierwszy dietetyk, gdzie naprawdę widziała spadek wagi i nie czuła się zmęczona jednostajną dietą. Ja też walczę z 22 kg, ale już 9 mam za sobą :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Stare......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój ojciec jest gruby, moi bracia są grubi, no i ja też zawsze byłem gruby. W domu jadło się tłusto, z wuefu mieliśmy zwolnienia i nikt raczej nie wyganiał nas „przed blok”, żeby pobiegać razem z dzieciakami. Razem z dziewczyną postanowiliśmy zmienić się i po przegrzebaniu sieci zdecydowaliśmy się na Natur House. Razem zrzuciliśmy, można powiedzieć, jednego zdrowego człowieka! Jesteśmy lżejsi o 65 kg, ale to jeszcze nie koniec. Jemy smacznie, ruszamy się i chudniemy z przyjemnością. Nie wyobrażam sobie teraz wrócić do pizzy o 22 w nocy i 3 litrów Pepsi dziennie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja bardzo podobnie, też zawsze miałam tendencję do tycia a dzięki natur house wiem, gdzie leży mój problem i na co muszę uważać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zwolnienie z wf – skąd ja to znam, też całe życie mało się ruszałam i do tego od zawsze kochałam słodycze. Moja nadwaga nie przeszkadzała mi do momentu, aż mój narzeczony poprosił mnie o rękę i zaczęliśmy planować ślub – jakoś sobie nie wyobrażałam siebie grubej w sukni ślubnej. Pomogła mi bardzo miła dietetyczna z naturhouse – tak rozplanowała dietę i suplementację, żebym w 8 miesięcy mogła zdrowo schudnąć. Jak zaczynałam, ważyłam 96 kg, a w dniu ślubu 77kg :) oczywiście zaczęłam się też więcej ruszać – głównie chodziłam na basen lub na spacery z narzeczonym. Polecam naturhouse każdemu, kto się waha i kto nie może schudnąć w inny sposób.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powiem z własnego doświadczenia (a przeszłam już kilka różnych diet), że jak do tej pory najwięcej, bo 11kg i chyba w najmądrzejszy sposób schudłam dzięki Natur House. Oczywiście, że wiele zależy od dietetyczki i jej podejścia – moja akurat okazała się być profesjonalistką i do tego po prostu fajną babką, która potrafiła mnie zmotywować w momentach, kiedy waga stała, a ja byłam zdołowana chwilowym brakiem efektów. Wiele osób ma wątpliwości co do suplementów, jakie są częścią diety w NH – tylko, że to są suplementy na bazie naturalnych składników, a nie jakieś tam ziółka parzone przez czarownice, z tego, co wiem, muszą mieć zachowane restrykcyjne normy, żeby były dopuszczone do sprzedaży. Ale prawda jest też taka, że żeby schudnąć, trzeba samemu mieć mocne postanowienie i nie liczyć ciągnę na to, ze ktoś inny odwali za nas całą robotę – nawet najlepszy dietetyk NH nie pomoże, jeśli nie będziemy mieć motywacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy Twoja Pani dietetyczka była z Gdańska? Możesz kogoś dobrego polecić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie warto i to bardzo! Odpowiednio zbilansowana dieta pomogła mi zrzucić 8kg w 2 miesiące, więc jest to dla mnie niezły wyczyn. Cała ekipa z Moren na duży ++++.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam Pana Filipa. Nie ma lepszego trenera :) Motywuje, ma wiedzę i jest cierpliwy :) Zobaczcie jego ofertę:
https://lepszytrener.pl/filip-bartoszewski/sporty-silowe/krakow

W ofercie posiada również porady dietetyczne, także dwa w jednym :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zanim trafiłam do mojego obecnego dietetyka byłam w Natur House na wizycie, ale się ostatecznie nie zdecydowałam. Po pierwsze cena, po drugie te suplementy, po trzecie miałam wrażenie, że podejście do pacjenta nie jest jakieś rewelacyjnie i ogólnie się zniechęciłam. Potem w Wejherowie znajoma poleciła mi gabinet Projekt Zdrowie i poszłam. Skusiła mnie na początku cena bo 79 zł za wizytę więc nie jest to jakaś wygórowana suma, ale sama wizyta super i absolutnie nie żałuję. Nie muszę brać żadnych kapsułek, mam ciekawy jadłospis, przepisy proste, dania wychodzą smaczne i w sumie jem to co lubię, nie jestem głodna. Już widzę różnicę jak zakładam spodnie, czuję się lżej :) Pani Dietetyk też ma świetne podejście do pacjentów także polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

he he reklamujesz siebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A to nie jest tak że skoro NH ma złe opinię to przerabia na sieć projekt zdrowie? To przecież te same punkty te same meble ci sami ludzie....nie wiem co się dzieje ale wygląda jakby Nh chciał zamydlić swój zły wizerunek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie reklamuje siebie bo nie jestem dietetykiem. Jeżeli ktoś chce porady odnośnie gabinetu to ją podaję, a że jestem zadowolona to tym bardziej. Prowadzi mnie Pani Martyna, cały czas stosuję się do zaleceń i jest coraz lepiej. Dużo kg już mi ubyło. Nie mam rozeznania jak dokładnie wyglądają inne gabinety, kto w nich pracuje pracował... Wiem tylko tyle, że Pani Martyna to naprawdę świetna specjalistka i warto ją odwiedzić. Mi bardzo pomogła :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

T nie jest NH :) a firma która zrobiła plagiat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dietę to proponuję przez jakiś program dietetyczny sobie skonstruować. Np. dietmap oferuje taką możliwość i do tego ma się kontakt z dietetykiem. A suplementy to można przez internet zamówić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawda jest taka że tankuja chemie w człowieka a jak już schudniesz to znów chemia by wage przytrzymac a na koncu wątroba nerki cza ratowac tylko mniej jesc owoce i noejesc po18. I troszke pobiegac ito jest recepta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam, za to ostatnio znalazłam coś bardzo fajnego i pomaga :) Służy ona poradami i pokazuje że da się bez ćwiczeń żyć, o tutaj jest link http://www.sklerotyczka.pl/2018/02/dieta-cud-to-nie-tylko-seks-i-god.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie chodzenie do takich miejsc nigdy nie było warte. Ja odchudzałam się z Panią Kaczkan i to przyniosło skutki bo po pół roku miałam na wadzę i 8 kg i do tej pory nie wróciło, a nadal spada mi waga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,
Polecam treningi personalne w domu. Dosyć tanio jak na usługę + kompletna analiza składu ciała specjalną wagą+ Treningi+ zalecenia żywieniowe bez restrykcyjnych diet. Trener ma ze sobą wszystkie przyrządy do ćwiczeń. Trener nauczy Cię odpowiednich nawyków. Polecam http://www.fitelita.pl Schudłam już 12 kg i lecę dalej :D Trener Mikołaj uśmiechnięty i bardzo przyjazny :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Warto. W 8 tygodni minus 15 kg koszt w sumie za ws takie wizyty to 212zł. Nic nie jest za darmo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli tylko troszkę przytyłaś to może nie ma się o co martwić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

z NH jest ten problem, że działają szablonowo i opierają się na swoich cud- suplementach.
moja przyjaciółka, która z wykształcenia jest kimś zupełnie innym, była na rozmowie w NH i zaproponowali jej tam pracę! chociaż zupełnie nie jest związana z branżą. wybiłam jej to z głowy żeby nie zrobiła nikomu krzywdy.
wszystkie fora dietetyczne i branżowe grzmią na temat NH i tego, jak oszukują ludzi. nie warto tracic kasy.
jak chcesz schudnąć to idź do kogoś, kto się na tym zna i ma wykształcenie i doświadczenie. ja wszystkim mogę polecić poradnie cel z morskiej w gdyni, bo to z czego oni mnie wyciągneli to bajka. dożywotnio będę im chyba robić reklamę, bo naprawdę mi pomogli. tam jest i psycholog i dietetyk i psychodietetyk, więc masz kompleksową opiekę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego tak piszesz jak nie znasz składu suplementów? Ludzie nie wiedzą a prosto walą, że od NH sie umiera. Naprawdę jeśli tak by było było by tak dużo Naturhousów w Polsce, ba i na całym świecie ? No proszę ... chyba raczej nie ! Każdy ma inną formę pracy , oni suplementy malo kto je ma, jeśli ci sie to nie podoba nie idziesz ale są zwolennicy zadowoleni itd. nie rozumiem wystawiani opinii skoro sie nie korzystało.. przkre bo chyba być nie chciała uzyskać na swój temat takie opinii skoro cie nikt nie zna.. hm ? Moja mama 2 lata po NH i jakoś się trzyma..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie umiera się, ale nie pracują tam wykwalifikowani ludzie, wszyscy o tym doskonale wiedzą. Plus żeby schudnąć nie trzeba wpie*rzać miliona tableteczek, które działają cuda, a jak skończysz kurację to kilogramy wracają. Dieta to nie chwilowy kaprys żeby schudnać, to całkowita zmiana stylu życia i podejścia Dlatego taka duża popularność psychodietetykow teraz, czyli ludzi, którzy umieją spojrzeć holistycznie, a nie tylko na wagę.
Ja się zgadzam z MG, sama chodzilam do Celu i nigdy nie zmieniłabym na nikogo innego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodziłam kiedyś do nature hause ale jest to duży wydatek pierwsza wizyta kosxtowała mnie 200 dostałam fiolki na tydzien fibroki i tabletki odwadnianace nastepna wizyta byla za tydzień i znów zapłaciłam 150 i tak co tydzian 150 ale plusem bylo to ze chudłam ale stwoerdzilam ze bede cgodziła co 2 tygodnie troche zaoszczedziłam ale wtedy fiolek mi brakowalo na 1 tydzien i waga staje w miejscu po 4 miesiacach zrezygnowałam całkowicie bo za drogo na miesiac taka kuracja z fiolkami kosztuje ok 500 zl a bez fiolek sie nie chudnie tak bardz max 1-1.5 kg na miesiac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeżeli nic się nie zmieniło na przestrzeni kilku lat to nie warto. Diety z gotowców o zaniżonej kaloryczności. No i te w większości przypadków niepotrzebne suplementy.
Odchudzanie przede wszystkim powinno być zdrowe. Nagłą duża utrata wagi w większości przypadków skończy się efektem 'jojo'.
Najlepiej jest się wybrać do dietetyka, który podczas wywiadu żywieniowego pozna twoje wymagania, choroby, dolegliwości i dopasuję Ci odpowiedni jadłospis, który będzie smaczny (sam wskazujesz co byś chciał jeść) i tani w przyrządzeniu.
Ze swojej strony mogę polecić Panią Magdę, która ma bogate doświadczenie głównie w odchudzaniu pacjentów.
https://magdadietetyk.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja trochę z innej strony. Chcę nie tyle schudnąć, co nabrać trochę mięśni. "Zamienić" tłuszcz właśnie w lepszy wygląd. Moje pytanie brzmi następująco, czy bardzo trzeba będzie zmodyfikować takie męskie - np. https://zdrowo.pl/sponsorowane/jak-skutecznie-budowac-mase-miesniowa-najlepsze-sposoby/ - podejście do tematu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Prezent na dzień kobiet (22 odpowiedzi)

Kochani, potrzebuje podpowiedzi i inspiracji co mogę kupić mojej lubej na dzień kobiet, żeby było...

brak seksu... (179 odpowiedzi)

witam powiedzcie mi czy któraś z WAS ma bardzo długi okres bez seksu mimo partnera? jak czesto...

Prezent dla teściowej (120 odpowiedzi)

Moja teściowa obchodzi niedługo 60te urodziny. ale jak to zwykle u mnie bywa nie mam pojęcia co...

do góry