Widok

Naturalne sposoby powiekszenia biustu

Dziewczyny czy są jakieś naturalne sposoby powiększenia biustu? Inne niż operacja czy powiekszanie zastrzykami?Chodzi mi tutaj o tabletki albo o masaże.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Olej x czarnuszki do picia i olej z kozieradki do wcierania, pomoc pomaga. Ja tylko piłam czarnuszkę w innym celu, ale skóra po nim była idealnie gładka i sprężysta. Biust mam spory wiec nie zauważyłam różnicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Brałam tabletki na powiększanie biustu. Mianowicie perfect bust. Plus dodatkowo ich żel. Z jednej strony jestem zadowolona , z drugiej tak sobie: Co na tak: ujędrnienie, lekkie powiększenie, plus dodatkowo krem ma super zapach i aktualnie jest to najlepszy krem jaki stosowałam do biustu. Na nie; Cena, jest drogo.....

A tak z ciekawości to ile udało Ci się powiększyć? Bo jednak to,ze jakieś powiększenie było to sukces.

Niecały rozmiar.

I to według Ciebie jest mało? Moim zdaniem to bardzo dobry rezultat powiększania, szczególnie, że w przypadku większości tabletek nie ma żadnego efektu!

Może i jest tak jak piszesz, ale ja po prostu nastawiłam się na więcej :) W opakowaniu było napisane, że tabletki umożliwiają powiększenie o dwa rozmiary. No i może głupia byłam, ale oczekiwałam właśnie takiego powiększenia, szczególnie, że poczytałam sobie wcześniej opinie na temat tych tabletek w sieci i bardzo wiele z nich było pozytywnych. No ale ciesze się z tego co jest. Krem perfect bust to sobie na pewno poza tym kupię ponownie bo tak jak pisałam do tej pory był to najlepszy krem ujędrniający z jakim miałam do czynienia.

krem frashe jest spoko
Tak są różane sposoby na to by naturalnie powiększyć piersi.
1) odpowiednie balsamy i olejki oraz kremy.
2) Masaże relaksacyjne oraz ze specjalnym programem różanych masaży. Zastosowane olejki oraz balsamy do Twojego programu są skrupulatnie dobierane.
Proponowałem kiedyś Paniom na tym forum takie rzeczy. To żadna nie była zainteresowana.
Jeśli chcesz mogę podać nr.telefoju. 889648073
Tu dostaniesz najlepszą opiekę pod tym kierunkiem.

Ll
Powiec że chcesz zapisać się na program Beauty
Lady

L
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja znam jeszcze jedną metodę naturalną - ciążę ;p
Po dwójce dzieci (nie karmionych piersią) rozmiar biustu powiększył mi się z miseczki B do D :)))
Od urodzenia drugiego dziecka mija prawie 5 lat a efekt cały czas się utrzymuje mimo zgubienia ponad 15 kg po ciążach :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak przytyjesz to powinno pomóc

Mi po ciąży się zmniejszył. Nie dość że prawie piersi mi nie urosły, to jeszcze są mniejsze niż przed. A mam naprawdę małe można rzec że wcale nie mam. ;)

Ale piszesz to identyfikując się jako kobieta, mężczyzna czy inaczej ?

P.S. w dzisiejszych czasach lepiej się zapytać ;P

Inne tematy z forum Kobieta

Facet i odmowa zdrady z kolezanka (16 odpowiedzi)

Nie wiem co myśleć...odwiedzili nas znajomi.Wszyscy się nieco upilismy i jak wiadomo-szczerość...

samotna matka skazana jest na samotność? (245 odpowiedzi)

Czy faceci interesują się kobietami z dzieckiem?

Modelowanie sylwetki po ciążach (5 odpowiedzi)

Witam, Ostatnio przeczytałam artykuł o modelowaniu sylwetki i zaświtała mi myśl, że może to być...

do góry