Widok

Naturystycznie

Witam wszystkich szczególnie kobiety.
Od dłuższego już czasu nurtuje mnie jedno pytanie, dlaczego kobiety tak niechętnie wybierają się na plażę naturystyczną.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może dlatego że dużo tam pedofilów a szczególnie panów 60+
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Mi do 60 brakuje 22 lata aimo to ciężko jest poznać kobietę na plażę nudystów. Pedofilem też nie jestem. Mam żonę rodzinę i pracę więc raczej normalny. Szukam tylko miłego towarzystwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piotr, przecież masz żonę, idź z nią. Tylko nie mów, że ona nie chce - bo jeśli tak, to wtedy jak wyście się dobrali?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kobiety, jeśli chodzą na plażę naturystyczną, to chodzą najczęściej z partnerem. Samotnie rzadko kiedy się wybierają, chyba że szukają kogoś takiego jak ty :) Czyli kogoś, kto będzie się na nie gapił, albo szukał z nimi kontaktu. A kobieta jednak woli się czuć w takim miejscu bezpiecznie. Adelajda - on nie pyta o dzieci, tylko o dorosłe kobiety, więc po co tu wyjeżdżasz z pedofilami? Masz jakieś kłopoty? Na to wskazują twoje skojarzenia. I uwaga, uwaga, odkrycie - kobiety też lubią panów po 60.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie chciałbym poznać kobietę która będzie się czuła ze mną bezpiecznie na plaży nudystów. Jestem nieszkodliwy i nigdy nie napieram nachalnie. Chodzi i miłe rozmowy wspólne opalanie i spędzenie miło czasu w miłym towarzystwie. Jedynym zboczeniem jest posmarowanie kobiety kremem do opalania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiele kobiet może czuć się niekomfortowo z obnażaniem swojego ciała publicznie ze względu na presję społeczną i kulturowe tabu związane z nagością. Dodatkowo, obawy o bezpieczeństwo i potencjalne niepożądane zachowania ze strony innych osób mogą zniechęcać kobiety do korzystania z plaż naturystycznych. Warto też pamiętać, że decyzja o uczestnictwie w naturyzmie jest bardzo osobista i zależy od indywidualnych preferencji, a nie tylko od płci.
Coś o mnie i u mnie tutaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

kto z was poznal kogos z forum ogloszenia towarzyskie sex bez zobowiazan???? tylko szczerze... (74 odpowiedzi)

tak jak w tytule kto z Was poznal kogos kozystajac z ogloszenia sex bez zobowiazan lub szukkam...

Problemy ze znalezieniem pracy. (9 odpowiedzi)

Czy tylko ja mam takie problemy ostatnio? Od prawie 2 msc jestem bezrobotna - pracowałam w...

Gry (16 odpowiedzi)

Jaj myślicie gry są porzyteczne czy są jedyną rozrywką XXI-wieku?

do góry