Widok

Nauka czystości szczeniaka

Zwierzaki Temat dostępny też na forum:
Hej, czy jest tutaj ktoś kto by umiał nauczyć mojego szczeniaczka, że trzeba załatwiać się na dworze? Czaruś jest dość oporny na naukę i uwielbia broić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


W Radio Gdańsk we wtorki od 11.05 do 12.00 jest audycja poswiecona psom, gdzie doradza behawiorystka zwierzeca. W trakcie audycji mozna przeslac sms z pytaniem (na numer 603 06 06 06), na antenie pada wtedy odpowiedź. Sprobuj tam zapytac.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

serwuj sniadanie i po posilku wyprowadzaj na spacerek...
Tak samo z obiadkiem i kolacyjka..
Jak mialem szczeniaczka to lubil siusiac na gazete lezaca na podlodze kolo drzwi. Najlepsza byla wyborcza...
Pozniej jak sie juz krecil przy gazecie to wyprowadzalem na spacer. Fakt dla szczeniaczka czeste siusianie to norma wiec trzeba byc gotowym na poswiecenia
Pies skumal doslownie po tygodniu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Podstawą są po prostu częste spacery, parę razy na dzień.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

mój piesek najpierw sikał na matę w domu. Pokazałam mu gdzie ma robić siusiu i jakoś tego się nauczył, ale na dworze nie chciał się załatwiać. W końcu po posiłku odczekałam trochę, zabrałam matę i jak widziałam, że jej szukał to wychodził na dwór i w końcu musiał się załatwić :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Jasień

Kaskada Jasień (5 odpowiedzi)

Dzięki lokalizacji Kaskady Jasień w dzielnicy z dobrze rozwiniętą infrastrukturą...

Młody Jasień (118 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w intensywnie rozwijającej się części Gdańska. Odpowiednio dużo miejsca do...

Osiedle Hiszpańskie - opinie i oceny (2229 odpowiedzi)

Osiedle Hiszpańskie powstaje w południowej części Gdańska, pomiędzy potokami Kozackim i Oruńskim....

do góry