Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zaczepiście! wątek zamknięty Pani Ewa jest doskonała! w 2 lekcje przypomniałam sobie anglezowany i...
~Marta ta 3 co ostatnio doszła do
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2009

Niekompetencja wątek zamknięty Jeździłam u P.Ewy prawie rok czasu. Na początku byłam zadowolona, że nie...
~Była uczennica
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 maja 2008

p.Ewa- REWELACJA wątek zamknięty Moja corka uczeszczala do innej szkoly jazdy , przez dluzszy okres czasu.to...
~Joanna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 stycznia 2009

OoO wątek zamknięty Pierwszy raz na jeździe byłam zakręcona jak drożdzówka a mimo wszystko coś...
~Chmurka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 stycznia 2009

Turystka - opinia wątek zamknięty Witam serdecznie, Pani Ewa ma podejście do nauki jazdy konnej dzieci, jak i...
~Turystka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 listopada 2008

Świetna instruktorka wątek zamknięty U pani ewy uczę się 3 miesiące a idzie mi to znakomicie, ponieważ jest...
~Koniara :D
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 października 2008

Rewelacyjnie xD wątek zamknięty p.Ewa uczy super. konie są extra. stajnia jest nowa i choć jest mniej...
~ada2
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 września 2008

bardzo dobrze uczy,polecam wątek zamknięty Uważam,że Pani Ewa bardzo solidnie uczy i dostosowuje poziom nauczania...
~Piotr
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 września 2008

Rodzic - opinia wątek zamknięty Instruktorka, która jest właścicielem miewa zmienne humory i bywa złośliwa,...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2008

Ves. - opinia wątek zamknięty zdecydowanie najlpesza stajnia w moim życiu :) w rok nauki zdobyłam wiedzę...
~Ves.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2008

klijentka!! - opinia wątek zamknięty P.. Ewa okropnie uczy klacz na której jeżdże nie jest przyzwaczajona do...
~klijentka!!
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 lipca 2008

super wątek zamknięty p.ewa naprawde super uczy i nie wiem co niektorzy do niej maja ale chyba...
~wielbicielka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2008

julia-pinokio - opinia wątek zamknięty Pani Ewa jest super!!!4 latam chodzę na konie(kolibki i sopot)dopiero tutaj...
~julia-pinokio
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 marca 2008

Super! wątek zamknięty Jeździłam już w kilkunastu stajniach także w sopocie i na kaszubach i ta...
~ada4 ;]
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 marca 2008

Pani Ewa wątek zamknięty Nie będę się dużo rozpisywać, aczkolwiek pisać by można dużo.. pozytywów...
~Monia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 listopada 2007

ŚWIETNE MIEJSCE wątek zamknięty U PANI EWY JEŻDŻE OD 2-MIESIĘCY.UCZY SUPER JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.KLIMAT...
~CHMIELCIA
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 października 2007

Nasza "Moja Stajnia" :) wątek zamknięty Pani Ewa prowadzi zajęcia jazdy konnej z prawdziwego zdarzenia! Wiedza,...
~Zuzia 16
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 września 2007

szkoda gadać wątek zamknięty nie jest to coś co mi odpowiada, ta pani moze i kompetentna ale bez...
~muniek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 2 września 2007

bardzo dobrze uczy! wątek zamknięty Niech Pan sam sobie stanie na środku placu,najlepiej jak jeszcze wieje...
~Ania
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2007

P.P. - opinia wątek zamknięty Jestem jednym z instruktorow j.konnej w sopocie,chce podkreslic, ze nie...
~P.P.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
24

postów

22

wątków

do góry