Widok

Nauki Rumia Janowo

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny jutro tzn. w poniedziałek w kościele Św. Jana z Kęt w Janowie rozpoczynają się nauki, godzina 20,00 w salce katechetycznej. Czy ktoś się stąd wybiera?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ślub mamy w październiku więc chyba jeszcze troszke poczekamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
karolina o ile pamiętam to masz ślub w kosciele św. Judy Tadeusza. Musisz chodzić na nauki, bo nam ksiadz powiedział ze nie musimy chodzić. mamy oceny z religii z ostatniej klasy szkoły sredniej. Musimy tylko chodzic na 3 spotkania z poradnictwa rodzinnego.

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My się wybieramy
A mamy ślub dopiero 30 września
Do zobaczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie pytałam księdza po prostu poszłam wczoraj na te nauki i dobrze zrobiłam. Bo wiesz ja mam taką sytuację, że mój Mariusz jest zagranicą i wraca przed samym ślubem, nie ma też zaświadczenia ze szkoły średniej, a w Janowie się okazało że nauki są krótkie (wczoraj trwały 45 min.) i jest jedna karta dla dwojga, więc ksiądz w parafii św. Józefa dostanie kartę za nas dwoje i nie będzie w razie czego kłopotu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Formeli 17 (65 odpowiedzi)

Rumia jest integralną częścią małego Trójmiasta Kaszubskiego, od lat jednym z najważniejszych...

Rumia Centralna (5 odpowiedzi)

Rumia Centralna, zgodnie ze swoją nazwą, powstanie w centralnej części Rumi, blisko Urzędu...

Osiedle Archipelag (7 odpowiedzi)

Osiedle Archipelag powstaje blisko granicy Rumi i Gdyni. Dzielnica dysponuje pełną infrastrukturą...

do góry