Neighbours Kitchen

Restauracje

Gdańsk, Szafarnia 11

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marcin - opinia Bardzo dobre i sycące śniadanka! Przetestowane na "śniadaniu angielskim",...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 31 sierpnia 2023

Tomasz - opinia Niestety zmuszony jestem dać taką opinię za obsługę klienta i częściowo...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 marca 2023

Kinga - opinia wątek zamknięty Super miejsce z klimatem. Kreatywny i przyjemny barman. Pozdrawiamy bartka :)
~Kinga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 czerwca 2021

Adam - opinia wątek zamknięty super jedzenie i klimat, wystrój mistrz!
~Adam
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 czerwca 2019

Nie polecam wątek zamknięty Drogo,obsługa pracuje za karę,porcje małe.Wyszliśmy głodni.
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lipca 2017

Rok temu to była dobra knajpka wątek zamknięty Rok temu dałem najwyższą ocenę. Dziś radzę ominąć i usiąść na śniadanie w...
~Morten Lasecki
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2017

Najlepsze śniadania w Gdańsku wątek zamknięty bardzo przyjemny wystrój, chce się tu wracać, śniadania przepyszne i ciekawy...
~Aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2017

Wyjątkowe miejsce na śniadanie ze znajomymi wątek zamknięty Chodzimy tam regularnie od lipca na śniadanie, przynajmniej raz w miesiącu....
~Michał P.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 stycznia 2017

Pyszny burger wątek zamknięty Zwiedziłem sporo restauracji ale takiego burgera to jeszcze nigdzie nie...
~Kosma
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 stycznia 2017

Godzina czekania wątek zamknięty Tyle trzeba było czekać na wydanie 2 hamburgerów i sałatki z kurczakiem. Samo...
~Maciej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2016

nie dla głodnych wątek zamknięty byliśmy tu ostatnio na obiedzie i nie najedliśmy się specjalnie mimo ze...
~magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 stycznia 2016

Nie polecam!!! Proszę omijać szerokim łukiem. wątek zamknięty Witam, 08-07-2015 byłam w tej restauracji w porze obiadowej, ponieważ...
~Jola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lipca 2015

ankak - opinia wątek zamknięty Nigdy więcej..wszystko straszne..począwszy od tego ze nie interesowala sie...
~ankak
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 lipca 2015

Śmiech w twarz klienta wątek zamknięty 02.05.2015r, sobota, 14:00, pora obiadowa. Skuszeni opinią znajomych, do...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 maja 2015

Drogo! wątek zamknięty Knajpka ma bardzo ładny wystrój, bardzo wygodne siedziska, przemiła obsługa i...
~lena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2015

Za drogo i zbyt malo przypraw wątek zamknięty Malo czytelne/niezrozumiale menu. Ceny lekko za wysokie i niestety dania zbyt...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 marca 2015

smaczny punkt na mapie Trójmiasta wątek zamknięty Niewątpliwie zjeść można tu smacznie, a jedzenie jest pięknie podane. Obsługa...
~ser
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lutego 2015

Wspaniale wątek zamknięty Wspaniałe jedzenie, wybraliśmy łososia, kurę oraz sałatę z kaczką. Bardzo...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 lutego 2015

miejsce jakich w okolicy juz troszke sie pojawilo wątek zamknięty w okolicy szafarni podobnych bistro jest kilka i to mimo oceny sredniej...
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 stycznia 2015

Coraz mniejsze pierogi wątek zamknięty Z pierogarni korzystałam dosyć często, szczególnie smakowały mi pierogi z...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry