Neodental

Stomatolodzy

Rumia, Filtrowa 18/L2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rafał - opinia wątek zamknięty Chirurgiczne usunięcie ósemki. Wszystko OK, dziękuję i polecam.
~Rafał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 października 2021

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Z usług dr Lebiedzia korzystam już kolejny raz i po raz kolejny się nie...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 października 2021

Roman - opinia wątek zamknięty Miła i fachowa obsługa. Wyposażony gabinet stomatologiczny w najnowszy sprzęt.
~Roman
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 października 2021

Tomasz - opinia wątek zamknięty Bardzo miła i fachowa obsługa. Leczenie tam to czysta przyjemność. Polecam...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 października 2021

Jadwiga Krupa - opinia wątek zamknięty Od niedawna jestem pacjentką. Dwa tygodnie temu miałam 1.5 godzinny zabieg....
~Jadwiga Krupa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 sierpnia 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Miłe podejście do pacjenta. Pięć gwiazdek. Cztery...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 lipca 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Polecam, od lat korzystam z usług Neodental. Ogromne podziękowania dla dr...
~Marta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 maja 2021

Halina - opinia wątek zamknięty Za każdym razem wychodzę zachwycona efektem, a leczenie jest dłuższe i...
~Halina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2021

Teresa - opinia wątek zamknięty Polecam, usługa na wysokim poziomie
~Teresa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 marca 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Moja przygoda z kliniką Neodental zaczęła się już jakiś czas temu i myślę, że...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 marca 2021

After - opinia wątek zamknięty Super.............................
~After
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 marca 2021

Anna Szweda - opinia wątek zamknięty Jestem pacjentką dr Kasi Głodzik i uważam że jest najlepszą dentystką jaką...
~Anna Szweda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 marca 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolona z wizyty - bez stresu i przykrych niespodzianek, dr. Drążyk...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 marca 2021

Maciek P. - opinia wątek zamknięty Od kilku lat korzystam z usług kliniki Neodental. Cenię ich za indywidualne...
~Maciek P.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 marca 2021

Ewelina Mierzejewska - opinia wątek zamknięty Usunięcie dolnej ósemki u dr. Lebiedzia przebiegło szybko i sprawnie. Widać...
~Ewelina Mierzejewska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 marca 2021

Dorota - opinia wątek zamknięty Byłam dzisiaj u. Pani dr K. Pokrywki. Przyszłam opuchnięta, obolała, a...
~Dorota
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 lutego 2021

Ewa K. - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z obslugi, cenowo - wynegocjowałam cenę do przyjęcia...
~Ewa K.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 lutego 2021

Ewa Mamrot - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm p. doktora Lebiedzia. Miła atmosfera, szczegółowe...
~Ewa Mamrot
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 lutego 2021

Artur Z - opinia wątek zamknięty Miałem wiercone dzisiaj w górnej szczęce i wypełniane, nie wiem, nie znam...
~Artur Z
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 lutego 2021

Jadwiga K. - opinia wątek zamknięty neodental to najlepsza Klinika Stomatologiczna. Szczerze polecam korzystanie...
~Jadwiga K.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 grudnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry