Widok

Neptunalia 2008

Neptunalia 2008 Temat dostępny też na forum:
KINO POD STAR-SAMI (parking przy wydziale Filologiczno-historycznym UG)19.05 – godz.21 00„Seks w Brnie” reż. Vladimir Moravek, „Motyl i Skafander” reż. Julian Schnabel20.05 – godz.21 00 „Factotum” reż. Bent Hammer, „Za wszelką cenę” reż.Clint Eastwood21.05 – godz.21 00 „Tsotsi” reż. Gavin Hood „Wiatr buszujący ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Enej odwołany. Może ktoś napisać dokładnie jak jest z biletami dla nie studentów? Jaka cena?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koncert odbędzie się pomiędzy biblioteką główną, wydziałem matematyki fizyki informatyki a castoramą.
Bilety do nabycia w dniu koncertu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wydaje mi się, że koncert odbędzie się jak co roku za Biblioteką Uniwersytetu. Właściwie przy wydziale Prawa i Administracji - niedaleko Media Marktu.
Jak jest z biletami - nie mam pojęcia. Przypuszczam, że będzie je można kupić przed samym wejściem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miejsce i Bilety

Zgadzam się z pytaniem gdzie to się dokladnie odbędzie. Bylem tam ostatnio pokręcilem się trochę kolo Uniwerka ale zbytnio nie zauważylem miejsca na zorganizowanie takiego koncertu ... i Prosiłbym o podanie jakiejś informacji gdzie można kupić bileciki czy beda one do nabycia przed wejściem czy trzeba ja kupić gdzieś wcześniej ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

?

wlasnie gdzi eon jest ? to jest tam kolo media martk ?? w tamta strone?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciężkie filmy

Dużym błędem jest puszczanie tak "ambtnego" kina, powinny być puszczone komedie, bo studenci i tak przyjdą z piwkiem i zamiast się wyluzować i pośmiać będą wkręcać się w jakieś dramaty. Pamiętam jak jednego roku były puszczone "Potwory i spółka" oraz " Swięci z Bostonu", uśmiałem się po pachy. Od tamtej pory było już tylko gorzej. Ten rok to potwierdza. Niestety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno będę !!!
Super impreza, nie takie dno jak SCF
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lady Pank i Dżem to LEGENDY!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

LADY PANK FOREVER

to nie jest bandytyzm tylko Panas za duzo wypił,interesuje sie ta grupa od urodzenia a dokladnie od 7 roku zycia kiedy ten zespól powstał i znam ich histore i wiem ze incydenty byly zawsze ale z wiekiem panowie z Lady Pank sie zmienili i juz nie robia trzody jak kiedyś,bądz bardziej wyrozumialy i zobaczysz ze bedzie z****iscie,jezdze za Lady Pank po calej Polsce i chlalem z nimi kiedys i sa z****isci faceci z profesjonalizmem w kieszeni -to co robia robia perfekcyjnie szcegolenie gitary i wokal
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...

"rock n roll rządzi się swoimi prawami"??jakie to prawa?prawa dżungli?jeśli to są prawa rock n rolla, to jaka jest różnica między rockmenem a dresiarzem?
teraz to wystarczy wszystko zbyć jednym zdaniem i wszystko jest ok. swoje prawa? a później grają na koncertach przeciw przemocy i płaczą że nasz kraj jest zacofany i ile tu nietolerancji. co za hipokryzja. nie widzę różnicy między dostaniem butelką na ulicy a dostaniem na koncercie rockowym. to jest zwykły bandytyzm.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

LADY PANK FOREVER !!!

Ludzie co Wy wiecie o jednej z najbardziej zaslozonych i legendarnych grup w historii tego kraju jaka niewątpliwie jest Lady Pank ??? To zespól który przez 25 lat nagrał ponad 20 płyt.Mało która grupa może sie pochwalic podobnymi osiągnięciami. Jezeli ktos pisze ze skopie dupe dziedkom z Lady Pank to niech sie puknie w glowe.Kto moze sie równać z najlepszym od lat legendarnym gitarzystom jakim jest Jan Borysewicz ?? Musicie jeszcze dużo potrenować żeby mu dorównac i zagrać z takim gościem.A co do rzucania butelkami przez Janusza Panasewicza to oczywiscie jest to godne potepienia ale Rock n Roll zawsze rzadził sie swoimi prawami i jestem pewien że Panas dostał nauczke i juz napewno wiecej tego nie zrobi.Zespół Lady Pank zawsze mial wielki sentyment do Gdańska ( piosenka Walker z płyty "Teraz" } i fanów z naszego miasta chociazby ze względu na przyjazń z Dariuszem Michalczewskim.Więc pójdzmu na koncert i cieszmy sie super ostra Rock n Roll-owa jazdą bo bedzie zaj...scie. pozdrawiam wszystkich Rock n Rolowców
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś się orientuje gdzie można nabyć bilety na kabareton?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A moze bedzie troszke metalowo

Nie peniaj dita, obiecuje ci ze 23 wsrod tzw "mlodych" talentow jest kilka kapel, ktore sercem do gry i brzmieniem skopia dupy tym dziadkom wszystkim od Lady Punk i Akuratom zblazowanym :) Ja tez tam zagram ;] juuupiii :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego nie ma metalu?

Lekceważy się mnóstwo studentów słuchających metalu. NIC metalowego nie gra. Pie.....le takie juwenalia czy neptunalia czy jak to się tam teraz zwie... Thx, mój UG!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Godzina

Dlaczego nigdzie nie ma podanej godziny rozpoczęcia koncertów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Neptunalia od zawsze były na UG, PG ma swoje SCF!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bilety

czy jesli nie jestem studentem to gdzie moge zakupic bilet na ten koncert na 24 maja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

od kiedy ug to neptunalia??

ug to juwenalia!! pg to neptunalia!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

lady pank

99 rok, dziś jest z Nami Rock and Roll na imię ma dzisiaj LADY PANK...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cena i Godzina

Zgadzam się z przedmówcą o któej będą koncerty 24maja bo mnie to bardzo ciekawi chciałbym na to przyjść i ile kosztuje wstęp ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Morska parada statków (3 odpowiedzi)

Już 27 czerwca Gdynia ponownie stanie się morską stolicą Polski. W ramach tegorocznych obchodów...

Garmin MTB Series Gdynia 2026 (8 odpowiedzi)

W ramach obchodów 100-lecia miasta, Gdynia stanie się areną wyjątkowego kolarskiego święta. W...

V Festiwal dla Życia w Gdańsku (8 odpowiedzi)

Już 21 czerwca 2026 roku zapraszamy do Gdańska na jubileuszową, V edycję Festiwalu dla Życia -...

do góry