Widok

Nerwica lękowa

Hej pierwszy raz jestem na takim forum ale może ktoś mi coś doradzi i podpowie obecne zmaham się z lekami kiedyś brałam antydepresantu ale jak je odlozylam to wszystko wróciło teraz chodzę do psychologa, ale jak na razie nie za wiele to daje są dni gorsze i lepsze ale tych gorszych jest chyba więcej mam małe dziecko którym trzeba się zająć ale najgorsze są noce parę razy arytmia serca duszności i ogólny lek że zaraz coś się stanie czy ktoś ma podobnie i jak sobie radzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bierz leki, bo nic innego nie pomaga. Najlepiej przeciwpsychotyczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Walka z nerwicą lękową jest trudna, ale jej pokonanie możliwe. Dobrze jest uświadomić sobie przyczynę pojawienia się nerwicy i znaleźć techniki unieruchamiające lęk a potem je stosować, konsekwentnie i z determinacją. Polecam książkę: Pokonałem nerwicę, historia mojego zmagania, autorstwa Grzegorza Szafera. Autor prowadzi też bloga. Sam przeszedł nerwicę i opisuje jak się z nią zmagał i jak pokonał. Wierz mi pomaga!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Kobieca pielęgnacja (3 odpowiedzi)

Widzę, że wiele kobiet uczęszcza na comiesięczne lub dwutygodniowe wizyty u paznokci, rzęs, brwi,...

Nie dochodzę (6 odpowiedzi)

Witam. Mam problem. Od pewnego czasu współżyje z partnerem. Uprawiamy seks dość często, ale ja...

Brak ochoty na zbliżenia - niskie libido? (72 odpowiedzi)

Zauważyłam sama po sobie, że kiedyś miewałam większe potrzeby na zbliżenia niż teraz. Mam dopiero...

do góry