Widok

Neurochirurg Marcin Rut

Ten lekarz pracował w Akademii. Kiedyś chodziłam do niego na wizyty. Ostatnio chciałam się zarejestrowac i powiedziano, że już nie pracuje w UCK. dzwoniłam tydzień wczesniej i był ale ja nie miałam jeszcze terminu badania więc się nie rejestrowałam.

Może ktoś się orientuje gdzie można dr znaleźć i co się stało, że tak nagle zniknął z UCK
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
z tego co wiem przyjmuje na Jaśkowej Dolinie w Swiss med bodajże we wtorki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nawet psa nie dal bym mu zoperowac !
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 15
A to dlaczego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zrobił ze mnie inwalide wlasnie we wspomnianej Akademii medycznej w gdańsku i z tego co wiem bylo więcej takich przypadków
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale jazda!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzdam i odradzam - najgorszy neurochirurg u ktorego bylem. A bylo ich sporo..
Jedyna pasja doktora to pieniadze i patrzenie na zegarek, brak jakikolwiek zainteresowania pacjentem.
Powtorze, bo moze ktos nie zrozumial za pierwszym razem, odradzam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zgadzam się z wypowiedzią. Fatalny człowiek o fatalnym a nie profesjonalnym podejściu do pacjenta
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Zdrowie

Chirurg stomatolog dobry (3 odpowiedzi)

Muszę usunąć parę zębów na raz. Jestem panikarą. Kogo Państwo polecacie najlepiej Gdańk Oliwa -...

Internetowa apteka - proszę o opinie. (60 odpowiedzi)

Dziewczyny czy robiłyście kiedyś zakupy w aptece internetowej Gemini ? Czy jesteście...

Łóżkowe problemy u młodego mężczyzny (10 odpowiedzi)

Mam 19 lat, od jakiegoś czasu mam wraz z partnerką łóżkowe problemy. Mamy za sobą seks oralny...

do góry