Widok

Neurolog - migrena

Zdrowie Temat dostępny też na forum:
dziewczyny potrzebuje poleconego, bardzo dobrego neurologa, który pomoże przy bardzo silnych migrenach. może być prywatnie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
podłączam się.. mnie dziś sieknęło ostro a w domu bliźniaki 9 miesięczne, dobrze że rodzice wpadli z pomocą.. ostatnio mam sporo ataków i też szukam dobrego neurologa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam też migreny i lekarz przepisał mi frimig. pomaga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mnie też ten lek i spacery pomagają oraz masaże http://gdanskrehabilitacja.pl/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szczerze ,łażę od wielu lat i jeszcze nie znalazłam.Jedyne co to przepisują tabletki które w miarę pomagają na napady migrenowe.Migreny może wywoływać wiele czynników,dlatego trzeba zrobić masę badań ,u mnie nic jak dotąd nie znaleziono .
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie lepiej działa Cinie a niby Frimig ma ten sam skład.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie mnie dziś też mocno sieknęło a w domu 5 miesięczna córcia i ledwo żyję. Leczę się od lat u dr Siemińskiego ale tak jak piszecie dostaję tylko leki na atak i na stałę depakine chrono po której mega przytyłam. Teraz nie biorę nic bo ciąża i karmienie piersią.
Przez całą ciążę był spokój ale teraz powoli wraca ten koszmar:-(
że też nie ma na to leku:-(
Dziewczyny a próbowałaście akupunktury gdzieś kiedyś słyszałam, że pomaga, może warto spróbować? sama nie wiem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może inaczej przygotowany i już inaczej działa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to ma znaczenie?Bo niby skład i stężenie to samo no i Frimig tańszy a ja muszę połknąć dwa Frimigi żeby zadziałało tak jak 1 Cinie.Cinie 100 g. i Frimig 100 g.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O widzę, że to chyba jednak pogoda bo ja od wczoraj się męczę. Współczuję karmiącym mamom bo jak jeszcze kilka miesięcy temu karmiłam i nic nie mogłam wziąć to myślałam, że umrę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo polecam Panią Doktor Magdalenę Kozłowską, która przyjmuje w Centrum Medycznym Zdrowy Profil, ul. Jabłoniowa 20, Gdańsk. Naprawdę świetny lekarz z indywidualnym podejściem do pacjenta. Miałam ten sam problem, wieczne bóle głowy i diagnoza migreny, dopiero Pani Doktor była w stanie mi pomóc. Zleciła szereg badań i nie skończyło się tylko na wypisaniu recepty. W końcu mogę normalnie funkcjonować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
radze najpierw zrobic tomokomp.glowy i kregow szyjnych.ja mialam bole podczas ktorych wymiotowalam i mialam wrazenie ze umre.bol mnie wykanczal .leki nie pomagaly. po wielu miesiacach okazalo sie ze przyczyna tkwi w kregoslupie szyjnym
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z moja migrena mardzo skutecznie pomogłem sobie stosując suplement Laminine - polecam, bo jest mega skuteczny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
A ja muszę podzielić się metodą o której ostatnio usłyszałam. Podobno na migrene pomaga kolczyk typu daith. Jest kilka artykułów w necie na ten temat. Sama zrobiłam sobie tydzień temu więc jeszcze za wcześnie na opinie ale może kogoś zainteresuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dziewczyny - czy miałyście cesarskie cięcie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam cc. Teraz mam ...migreny. Koszmar :-( W chwili ataku najchętniej odstrzeliłabym sobie głowę i żołądek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja miałam cc ale na migreny cierpię od dziecka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ale znam kobiety które nie miały cc a migreny mają.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie po cc się nasiliły. I to bardzo. Po zabiegu przestrzegałam zaleceń, leżałam jak kłoda a mimo to, teraz przeżywam koszmar. Migrena w znacznym stopniu utrudnia mi życie. Ataki po 4 razy w miesiącu. Żadne leki nie są w stanie przyćmić bólu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mi Cinie bardzo pomaga,tylko trzeba zażyć jak juz zaczyna cię ćmić ,ja po tylu latch rozróżniam juz nadchodzące bóle migrenowe od zwykłych bóli głowy.Nie zauważyłam żeby bóle sie nasiliły po cc,miewałam silniejsze w różnych okresach życia.Przy migrenach należy pamiętać żeby zrobić sobie rezonans magnetycznych co parę lat.Znam dziewczynę u której bóle głowy po sn były objawem zakrzepicy więc lepiej się przebadać jeżeli wczesniej nie cierpiałaś na bóle głowy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
No, właśnie często cc może być przyczyną migren - ja miałam, ale mi przeszły po ok. roku. I dowiedziałam się wtedy, że po znieczuleniu w kręgosłup, dopóki płyn się nie uzupełni, mogą występować migreny - i u mnie tak było.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Hej :) I ja miewam migreny z cala ich bogata oferta bolo (od bolow zebow, kregoslupa, karku po wymioty, swiatlowstret itp), srednio jedna w tygodniu. Masakra- wycinalo mnie na caly dzien, a nawet kilka... i zdecudowalam sie na kolczyk typu daith. Mam go od prawie 2 tyg. Nie wiem czy to on ale zadna migrena mnie jeszcde nie dopadla (pomimo tego, ze juz czulam poczatki migreny, nawet dzisiaj). Wszystko jest ok, goi sie ladnie i nie przeszkadza juz w niczym, czy to ubieranie, czesanoe czy uzywanie sluchawek. Polecam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
dr Iwo Sługocki. Przyjmuje w Gdyni, napewno w Medice ale chyba tez w innych miejscach. Czeka sie do niego dlugo, mimo ze wizyty prywatne ale bardzo dobry lekarz. Ma czas dla pacjenta, wyslucha, dokladnie obejrzy wyniki badan. mega kompetentny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja polecam Annę Kolibską, która przyjmuje w Przemysłowym Zespole Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. Nie czeka się długo na wizytę na NFZ, ja czekałam niecały tydzień :)

Polecam również badania krwi. Poszłam do lekarza z bólem głowy, okazało się, że mam niedoczynność tarczycy i hashimoto.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

na bóle głowy i karku to miałam terpię domową i to skuteczną
http://www.dobrylekarz.info/gabinet/rehabilitacja-u-pacjenta-w-domu-sopot.htm
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Leczyłam migrenę wiele lat, wizyta u dr Kolibskiej otworzyła nowy lepszy rozdział mojego życia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Aktualnie jest wiele środków przeciwbólowych. Najbardziej częstym powodem jest migrena.

W niektórych przypadkach powoduje ona bóle klasterowe, które są bardzo mocne oraz mogą doprowadzić nawet do samobójstwa.... Klasterowy ból głowy, określany również jako zespół Hortona, nie jest spowodowany konkretną chorobą, natomiast do jego pojawienia może przyczynić się alkohol, bądź uwarunkowania rodzinne. Narażeni na niego są zwłaszcza mężczyźni pomiędzy 20. a 50. rokiem życia.

Ból jest tak intensywny,ze moze wyzwalać ekstremalne zachowania takie jak na przykład uderzanie głową o ścianę....

Z ziołowych srodków polecam zioła Ashwagandha. Zmniejszają bóle migrenowe.

Osobiście nikomu tego nie życzę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

U mnie akupunktura pomogła, polecam http://akupunkturapokrywka.pl/gabinet-akupunktury/ . Neurolog dobry jest jednak też konieczny, ale moja daleko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mnie też się wydaje, że to gospodarka hormonalna szwankuje, której stan jest bardzo zależny od zdrowia psychicznego i emocji. Szukając lekarzy, czekając na ich diagnozy, spróbuj tymczasem treningu autogennego Schultza.
Polecam również ten artykuł:
https://avigon.pl/obszary-wsparcia/migreny

Znajduje się tutaj wiele informacji na temat nowoczesnych terapii leczenia migren.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0


Mi na migreny pomaga regularny ruch na świeżym powietrzu. Piję też dużo wody wysokozmineralizowanej. U mnie to chyba powiązane z niskim ciśnieniem (tak twierdzi kardiolog) a i ruch i woda podwyższa ciśnienie. i nie ograniczam soli.

Wiele zostało tutaj powiedziane o naturalnych srodkach na migrenę, od siebie jeszcze podpowiem aby skorzystać z waporyzacji suszu konopnego:
https://konopnysklep.com.pl/waporyzacja/
Jest bezpieczny oraz zmniejsza napięcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

od dzieciństwa cierpię na migreny, byłem u wielu lekarzy, przeszedłem wiele testów nadal nie wiedzą co dokładnie powoduje i jest przyczyną migreny, ze wszystkich przepisanych leków zawse choruję na żołądek kilka dni po migrenie. Dopóki przyjaciel nie pryzniósł olej z tego CBD i marky z tejto strony https://www.cannapio.pl/ migreny są spokojniejsze a co dla mie najważniejsze, po zażyciu leków już tyle nie choruję na żołądek i potrzebuje tylko kilku kropli z tego oleje https://www.cannapio.pl/cbd-stronger-15-naturalny-olejek-o-pelnym-spektrum-10-ml-cannapio.html żaden lekarz ani neurolog tego nie zaleci i to jest dla mie duży bład! na prawde polecam spróbować każdemu kto cierpi na naprawde bolesne choroby!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://cannabi-hemp.pl/ sprawdź wpływ olejków CBD.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Profesor Nyka https://malaklinika.pl/lekarze-specjalisci/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wazne jest by isć do neurologa który podchodzi do leczenia holistycznie, czasem podloze migren moze byc inne niz neurologiczne. moge polecic dobrych lekarzy z serwisu mojezdrowie24.pl, mozna załozyc tam konto i prowadzic cala dokumentacje medyczną i umawiac sie online. A lekarzy mialam okazje poznac i wiem, że jesli mialabym znow wracac to tylko do nich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No to podzielę się z Wami moimi doświadczeniami. Obiecałem sobie, że jak uda mi się coś znaleźć na migrenę i mi się zmniejszy to się podzielę z innymi. Bo po prostu nie da się z tym żyć. Od 2017 r. co chwilę mnie łapało z prawej str. za okiem i ludzie się dziwili np. w pracy, że przymrużam oko, a nie wiedzieli nawet, że ja ledwo daję radę siedzieć przed monitorem... Testowałem divascan, flurazinum i inne - jedyne co to czułem się szybciej zmęczony wieczorem. Pomógł mi jednak zapisany rok temu Nootropil - biorę pół tabletki dziennie, codziennie i po miesiącu zmniejszyła się migrena znacznie. Ale dodatkowo, pomógł mi bardzo olejek CBD, od 3 miesięcy biorę krople pod język i naprawdę jest dużo lepiej. Ostatni raz migrenę miałem chyba z miesiąc temu, ale była zdecydowanie słabsza. Kupuję olejki CBD tylko tutaj: https://bestcbd.pl/sklep/olejki-cbd/
Znajoma mi poleciła i wiem, że mają sprawdzony "towar". Próbujcie - może Wam też pomoże taki zestaw :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co do leku nootropil potwierdzam, że łagodzi bóle głowy. Od dziecka zmagam się z bólami głowy i to akurat mi pomagało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Często jest tak, że bóle głowy i wszelkiego rodzaju migreny pochodzą od kręgosłupa, zwłaszcza od odcinka szyjnego. Neurolog swoją drogą, ale warto też pomyśleć o czymś takim jak osteopatia Nigdy nie próbowałam, ze tak ujmę leczyć się tą metodą itd. Podobno przy tego typu leczeniu obchodzi się bez farmakologii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z wrocławia polecam dr Gryglas-Dworak, najlepsza. polecam tez sprobowac botoksu https://longevitas.pl/botoks-moze-pomoc-zwalczyc-migreny/, naprawdę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Dobry neurolog - Gdynia - pilne!!! (27 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy zna ktoś dobrego neurologa z najlepiej z Gdyni, który szybko mnie...

Trampolina- jaki rozmiar wybrac? (15 odpowiedzi)

Hej, mamy w planie kupic trampoline,ale zupelnie nie wiemy jaki rozmiar kupic najlepiej,sa rozne...

czym wybielić zęby (23 odpowiedzi)

żeby jak najmniej bolało, piję dużo kawy;(

do góry