Klinika Weterynaryjna

Weterynarze

Gdynia, Chwaszczyńska 22

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
D. Modzelewska - ocena W drugiej dobie po zabiegu dostałam informację że nasz kot Borysio może wyjść...
~D. Modzelewska
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 17 września 2024

Maksymilian Dura - ocena Serdeczne podziękowania dla całego zespołu Kliniki Edina w Gdyni na Karwinach...
~Maksymilian Dura
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 11 czerwca 2024

Magda - ocena Mój pies wrocil z dalekiej podróży... Ogromne podziękowania dla lekarzy i...
~Magda
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 24 maja 2024

Aneta - ocena Córka była z psem z biegunom w święta naciągnęli na 1000 zł ! Zlecają mące...
~Aneta
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 1 stycznia 2024

Natalia - ocena Nie polecam. Odebrałam pieska w gorszym stanie niż przywiozłam, nie mówiąc...
~Natalia
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 20 grudnia 2023

Karolina - ocena Bardzo dziękujemy za wspaniałą opiekę wszystkim specjalistom kliniki a w...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 12 listopada 2023

Beata Grochowska - opinia Najlepszy chirurg Magdalena Majchrzak, byłam z kotem wcześniej u trzech...
~Beata Grochowska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 kwietnia 2023

Malgorzata - opinia wątek zamknięty Bardzo fachowa i szybka pomoc dla naszego 17 miesiecznego kundelka, u ktorego...
~Malgorzata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2022

Magdalena - opinia wątek zamknięty Przyjazne miejsce dla kotów (osobna poczekalnia i dedykowany gabinet),...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 stycznia 2022

Kar - opinia wątek zamknięty Nie mogę polecić tego miejsca. Miesiąc temu nasz kot miał wykonane echo serca...
~Kar
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 grudnia 2021

Kat - opinia wątek zamknięty Juz wiem skąd takie opinie w internecie. Ostatni raz skorzystałam z usług...
~Kat
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 czerwca 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Najlepszy gabinet weterynaryjny, do jakiego trafiłam. Lekarz zrobił...
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 marca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry