Widok
Stworku
"Przewrotność i ironia (...) to formy zakamuflowanej agresji w stosunku do otoczenia, prowadzące do rozładowania negatywnych napięć w formie pozornie neutralnej i mało ofensywnej dla otoczenia. Osoba praktykująca tego rodzaju strategię znajduje się w sytuacji bezpiecznej, minimalizując ryzyko sankcji związanej z aspołecznym postępowaniem" (B. M. Życie seksualne dzikich, Warszawa 1974, s. 314-315)
Do S. , Piotra, Kasandry, Filifionki
Dopiero dziś zauważyłam, że za Waszą sprawą powiało w HP antypolonizmem... Czy to aby nie zakrawa na "obrazę króla", wykraczając tym samym poza dopuszczalne granice swobody wypowiedzi??? Kieruję przeciw Wam pozew w imieniu swoim, kolegów i całej wstrząśniętej opinii publicznej.