Widok

Nie płacz

kiedy odjadę
wrócę-
kupię ci Ładę
>>::->>>>

(a w japońskiej mitologi nadmiar organów wszelakich był oznaką boskości!)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zabity Stworek

"Instytut Broni Futerkowych"

aaaaaa.... cudowne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stworek

Zawsze do usług. Pracujemy na najniższym poziomie Klubu Aktora.

Wzzzzzziiiiiiii, wziiiuuuuuu sccrrap.


Słyszysz?
to nasze wiertła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Verb

Mijemy nadzieję, że chociaż zawiła obługa liczydła jest im nieco bardziej znana:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Postregiment

Jestem już w GDA. Obiecana wypowiedz powinna pojawić się jutro. Sorry, że tak długo, ale tam gdzie byłem nie wiedzą nawet co to jest kalkulator, o komputerze nie wspominając.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stworku,

Doktorze i wszyscy inni "psychiczni", chętni do analizy::

na pewno!!!!!!

jak 287695443047 x 8689756 = 2500003202390326532.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmm :P

Ja tylko chciałam podziękować za wpis u mnie, nie wiem, czy tu można czy nie ;P Wszystko jedno ;P Dziękuję w każdym razie :P :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stomatolodzy

ok, kto pierwszy podejdzie...? No czekam....obiecuje, ze nie skonczy sie na poszarpanym ubraniu... no?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moj psychiatra z urzedu?

Ojej, moj? Tak bez kitu caly moj? Skik-Skik-Skik-Skik-Skik-
Skik-Skik-Skik-Skik-Skik-Skik-Skik-Skik-Skik-Skik-Skik-Skik
A kuti kuti koteczku podejdz no tu ino
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stworku

"Przewrotność i ironia (...) to formy zakamuflowanej agresji w stosunku do otoczenia, prowadzące do rozładowania negatywnych napięć w formie pozornie neutralnej i mało ofensywnej dla otoczenia. Osoba praktykująca tego rodzaju strategię znajduje się w sytuacji bezpiecznej, minimalizując ryzyko sankcji związanej z aspołecznym postępowaniem" (B. M. Życie seksualne dzikich, Warszawa 1974, s. 314-315)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Eść.

Poszukujemy perkusisty do kapeli heavy metalowej. Próby mamy w Sopocie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

niedobry stworek

Wredny stworek. Spiłujemy ząbki. Bez znieczulenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

maplewood

och, jej, no przykro mi ze Twoj-moj wizerunek ucierpial. Takie jest jednak zycie. Potrzeba przewrotnosci bywa realizowana, a wizerunki cierpia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stworku

Nie wiedziałem, że jesteś taki nieużyty. Kimkolwiek jesteś, dotąd robiłeś sympatyczniejsze wrażenie.
Gdybym miała kwitek, to dałbym Markowi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Marku P.

Dam Ci kwitek z parkometru, a Panu Władzy wydruk z dziesiejszego hp. Z pewnością oboje się ucieszycie. Ja to lubię uszczęśliwiać ludzi... >>>:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poszukuję kwitku z parkometru

Dostałem mandat za parkowanie bez opłaty w centrum Gdanska. Uchronić mnie może od niego jednak kwitek z parkometru z dnia wczorajszego (10 CZERWCA 2003).
Bardzo prosze o kontakt pod tel kom 0608 006 312.

Odwdzięczę sie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stworku,

dzieki,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do Migotki

Prawda w oczy kole???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

do trojmiasto

dlaczego na stronie gedanii od dawna nie mozna wyswietlic opinii o zawodniczkach?!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Leclerq

Przecież ja cię kocham - to Ty mnie nie chciałeś !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do S. , Piotra, Kasandry, Filifionki

Dopiero dziś zauważyłam, że za Waszą sprawą powiało w HP antypolonizmem... Czy to aby nie zakrawa na "obrazę króla", wykraczając tym samym poza dopuszczalne granice swobody wypowiedzi??? Kieruję przeciw Wam pozew w imieniu swoim, kolegów i całej wstrząśniętej opinii publicznej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Grajdołki (243 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry