Widok

Nie polecam Doroty Majcher!

Wesele Temat dostępny też na forum:
Nie polecam️️️️️Dorota Majcher️️️️Umówiona byłam na makijaż ślubny i upięcie włosów. Niestety na miejscu pocalowalam klamkę! Mimo dzwonienia na domofon, na telefon i pisania wiadomości , nie odpowiadała. Czekałam godzine pod jej domem z nadzieja, ze może jeszcze odezwie się i mnie przyjmie. Po 3 h odezwała się z przeprosinami, ze zaspała i nie słyszała budzika! Tłumaczyła sie, ze nigdy jej to nie zdarzyło się , ale niestety ... To nie był jej pierwszy raz, jak dowiedzialam się od dziewczyn z grupy kosmetycznej.Nie życzę nikomu takiego podejscia, a zwłaszcza w tak ważny dzień jak swój własny ślub! Niestety z braku czasu, zmuszona byłam umalować się sama. Na szczęście z pomocą upięcia włosów pomogła mi Sabina Zamb, za co jestem jej wdzieczna i bardzo dziękuje! Radzę przemyśleć kilka razy , zanim wybierze się Panią Dorote na makijaż lub upięcie ,zwłaszcza w tak ważny dzień.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja również nie polecam. To co ta Pani reklamuje na Facebooku i Instagramie to po prostu Photoshop...
Wystarczy wejść w opinie i poczytać aktualne komentarze. Oczywiście nie na jej stronach bo tam to wszystko jest usuwane. Parę razy dodawałam opinie na jej stronie i za każdym razem znikała jeszcze tego samego dnia..
Pani nie przyjmuje do siebie krytyki i parę słów prawdy.
Moim zdaniem nie powinna nazywać się wizażystką... Zero profesjonalizmu...
Brud, który panuje w jej "salonie-mieszkaniu" jest nie do pomyślenia. Kosmetyki porozrzucane byle jak, pędzle również.. to chyba w ogóle nie jest dezynfekowane... Ciekawe co by zrobiła jakby wpadł do niej sanepid...
Nie wspomnę już o tym, że makijaż robiony na odwal, człowiek wygląda jak karykatura.. to jeszcze Pani ma chamskie odzywki i zachowuje się jak imprezowiczka.. zamiast skupić na pracy... Tańczy, śpiewa... Bo przecież my klientki tyle razy byłyśmy już na ślubach.. nie musimy tego ponownie oglądać.. w kościele zawsze jest tak samo..
Takie słowa usłyszałam od tej kobiety... Jechałam do niej na makijaż prawie 2 godziny.. bo myślałam, że warto.
Wracałam spóźniona i zapłakana...
Nigdy więcej.... !!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Absolutnie się zgadzam ! Brud, syf, brudna podłoga, mnóstwo śmieci. Sanepid powinien się tym zainteresować
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety po 3 latach nic się nie zmieniło. Pani Dorota ma w miejscu w którym przyjmuje klientki taaaaki syf, że ciężko to opisać. Ciężko stanąć gdzieś i usiąść gdzie nie ma śmieci i ubrań. Na podłodze walają się niedopalone papierosy! Brak szacunku do klienta, zostałam przyjęta prawie po godzinie od przyjścia Pani Dorota krzątała się we własnych celach a ja musiałam siedzieć w tym brudzie i czekać aż się ogranie. Cały makijaż zrobiony bardzo szybko, niedokładnie więcej czasu zajęło jej odnalezienie kosmetyków niż położenie ich na twarzy. Do tego cały czas smarkała i kaszlała, a później tymi nieumytymi rękoma kładła makijaż. Naprawdę bardzo chciałabym powiedzieć coś dobrego o Pani Dorocie ale mam same negatywne odczucia. Ju po 5 minutach chciałam uciec. I może trzeba było tak zrobić. Poprostu taki typ człowieka, no i oczywiście to co na mediach społecznościowych to zupełnie co innego niż na żywo. Ale jeśli nie przeszkadza Ci że makijażystka bardziej zajmuje się soba niż tobą, będziesz mieć krzywo pomalowane usta, zaraz coś może na ciebie wyskoczyć z syfu i nie ma gdzie stanąć, a po wizycie możesz być chora to spoko.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli planujesz swój ślub i wesele polecam Ci zajrzeć na stronę https://cozweselem.pl/. Posiada ona bardzo dużą bazę usługodawców obsługujących wesela i wszystko to w obrębie jednej strony, dzięki czemu zaoszczędzisz sporo czasu. Polecam, na pewno znajdziesz coś dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry