Niestety ale wszystkie komentarze tu negatywne są prawdziwe. Byłam u Pani Doroty na makijazu. W mieszkaniu syf, brudne pędzle, bałagan w kosmetykach i produkty najgorszej jakości... byłam umówiona na 11 a Pani Dorota zaczęła mnie czesac o 12 gdzie wcześniej zaznaczałam że muszę wyjść o 12.30 najpóźniej. Pani Dorota powiedziała że nie raz od niej klientki wychodza 2 godziny spóźnione i nie płaczą... że ślub to ślub jak nie mój to nie ma co się spieszyć.. w między czasie robiła milion innych rzeczy a to siku a to piciu a to jedzenie banana w trakcie makijazu, a to telefon do koleżanki a to do kolegi... zero profesjonalizmu! Pani Dorota pomalowała mi oko i przykleiła rzęsy kępki tej samej długości po całym oku. Prosiłam o naturalny efekt a mój makijaż składał się tylko z wielkich czarnych rzęs ... powiedziałam że się zmyje i pomaluje sama w aucie w drodze na ślub! Pani Dorota policzyła więc mnie 250 zł za makiajaz zamiast 300 bo jak to powiedziała, skoro będę malować się sama to mi całości nie policzy. Pominę fakt że miałam nie wykonturowana twarz ani nic.. jedynie nałożony podkład i to na sucha buzię! Zero pielęgnacji.. No niestety ale nie polecam tej pseudo "wizażystki"