Widok
Nie polecam
Brak profesjonalizmu przy przyciemnianiu szyb w aucie. Brak foli z atestem , liczne poprawki po ktorych i tak niestety musiałam zdjąć folie . Szkoda że za swoje błędy obwiniany jest klient i jego auto w innym zakllładzie przyciemnili i nie było żadnego problemu. Odradzam wizytę u tych "fachowców"
Moja ocena
Auto Szyby
kategoria: Szyby samochodowe
obsługa: 1
asortyment: 1
jakość usług: 1
przystępność cen: -
ocena ogólna: 1
1.0
* maksymalna ocena 6