Widok

Niedorozwoje z Ulicy Polarnej znów w natarciu.

Znowu rodzinka z Polarnej niegrzesząca inteligencją walą muzyką na pół osiedla. Jak Wam sprawia przyjemność uprzykrzanie życia innym to miejcie pewność, że Wam się karma za to odwdzięczy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Co zrobisz. Póki ludzie jak ameby będą siedzieć cicho zamiast zgłaszać na policję to tak będzie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też to słyszałem ale to z ulicy nad Rozlewiskiem, już kiedyś tym ludziom zwracałem uwagę po 23 ale nic nie dalo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Który numer domu? Jak się to dziś powtórzy to zadzwonie gdzie trzeba. Ja już przestałem się z tą patologią bawić.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
W te okolice coraz więcej niedorozwojów się sprowadza. Jak nie głośna muza, to psy puszczane bez opieki albo dzieciaki zapierdzielające na quadach czy motorach. Wieś mentalna przeprowadziła się na Bojano, wielcy państwo z miasta a słoma z butów wystaje...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja tu mieszkam 4 rok i mam serdecznie dość. W wielu miejscach się mieszkało ale Bojano okolice Mewiego Jeziorka to nagromadzenie patologii umysłowej.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Osiemset plusy dają czadu. Niestety w ciągu dnia drą pyski i cała okolica musi tego słuchać. Przypałętała się rodzinka niedorozwojów i nie ma już spokoju. Folwarczna
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Róbta co Chceta, tak nam nakazał facet w czerwonych gaciach.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Módlmy się, tak nam nakazali faceci w czarnych sukienkach.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kolejnym razem widac jak ludzie sa nieudolni i uzaleznieni od internetu, jesli komus to przeszkadza to zglaszajcie na policje, a nie piszecie tutaj ze cos przeszkadza, wiekszosc tutaj nie wchodzi, nie czyta tego , jest kilku stalych bywalcow, jak chcecie to naglosnic lepiej piszcze na fb grupa Bojano tam nalezy ponad 8 tysiecy osob, moze ktos sie do tego odniesie. Ludzie jednak naplywaja w takiej ilosci ze halas bedzie wiekszy i jesli nie bedziemy reagowac to stanie sie normalnoscia, ja tez to zglaszalam i policja mi powiedziala ze zwrocili uwage i tyle w temacie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety zwracanie uwagi osobiście nic kompletnie nie daje, policja rozklada ręce. Na chamstwo i brak myslenia lekarstwa nikt nie wynalazł.
Ja po kilku ladnych latach mieszkania tutaj widze coraz mniejsza roznice miedzy mieszkaniem w domu na wsi a mieszkaniu na blokowisku.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na grupie Bojano ktoś nagłaśniał rok temu muzykę na pół osiedla z Polarnej. Wiecie co dało? Że rodzinka i znajomi się zlecieli i zaczeli się wyśmiewać i że skończą puszczać muzykę jak im wygodnie. Ot taki kawał chamstwa.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zgłaszałem dzielnicowemu sprawę crossów i quadów ponad rok temu. Ręce rozłożył. W tym roku zaczęła jeździć quadem i crossem para może 11 latków. Na pojazdach bez homologacji tablic rejestracyjnych i bez nadzoru dorosłych. Dzielnicowy kazał mi złożyć zawiadomienie oficjalne na komendzie. :D Zawiadomienie o to, że ktoś łamie przepisy ruchu drogowego.... Może to zabrzmi brutalnie, ale czekam aż dojdzie do tragedii wtedy pójdą moje wiadomości do prasy. g*wnoburze na pół polski zrobię tym nierobom z szemudzkiej policji.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Bojano

Sprzątanie ulic i chodników po zimie (9 odpowiedzi)

Mamy czerwiec a syf na Wybickiego po zimie jak był tak jest. Czy ktoś wie do kogo się zwrócić...

Wycięte drzewa na czarnej górze (18 odpowiedzi)

Czy wie ktoś z jakiego powodu w dniu wczorajszym na działce nr 8/50 wycięto wszystkie drzewa?...

Bledne wyplaty z GOPS (10 odpowiedzi)

Czy Wojt Gminy Szemud ma wiedze o tym, ze z GOPS wychodza pieniadze bez kontroli? Jak mozna...

do góry