Widok

Nieruchomosci Tyszkiewicz - opinie o firmie.

Witam.
Proszę o informacje na temat tego pośrednika. Mam do sprzedania "conieco" i nie wiem, czy nie skorzystać właśnie z tego biura nieruchomości.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10
Jeśli mogę podłączyć się do wątku - napiszę, że wszystko było w porządku (i nawet się zrymowało hehehe). Mieszkanie sprzedali w niecały miesiąc. Nie dawałem ogłoszenia do innych biur.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
MASAKRA! Wcale nie interesują się sprzedażą, liczą że a nóż się coś trafi. W swoich ofertach mają najczęściej błędne informacje, tak samo wygląda temat na targach mieszkań = jak nie zasugerujesz i konkretnie nie spytasz o dane mieszkanie to Ci o nim nie powiedzą.
Jak przychodzą z klientem to dziwnym trafem ZAWSZE jak wykonuję ruch w celu zerwania z nimi umowy. Wtedy przyjeżdża wypacykowana pani i oficjalnie wręcza pakiet startowy "klientowi" z informacjami o lokalu bo jej samej ciężko coś powiedzieć...
Finał był taki, że sprzedaż mieszkania powierzyłam innej mniejszej firmie
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 7
jak dla mnie żenada, mnie obsługiwał p.maciej - gdy pojawił się problem, nagle przestał odbierać telefony i zniknął na zwolnieniu lekarskim, gdy napisałam mu, że proszę o wyznaczenie osoby na zastępstwo podczas jego nieobecności - odpisał, że jest niezastąpiony! co za tupet! nie poinformował mnie o tym, że zwrotna opłata rezerwacyjna, w rzeczywistości nie jest zwrotna, bo (jak stwierdził) - dla niego było to oczywiste, dla mnie - osoby, która pierwszy i ostatni raz kupowała mieszkanie już niekoniecznie. gdy zadzwoniłam do biura i zapytałam czy NOWE mieszkanie, które jest za moją ścianą zostało już sprzedane, usłyszałam od pracownicy działu rynku pierwotnego, że ponieważ dom już stoi - powinnam dzwonić do działu rynku wtórnego. ludzie! jeśli pracownica biura nieruchomości nie rozróżnia czym jest rynek pierwotny od rynku wtórnego to to jest żenada! mało tego - pracownicy biura porobili zdjęcia mojego domu wraz z dobytkiem, który akurat był na widoku i umieścili te zdjęcia w internecie na swojej stronie jako reklamę! no tak, bo przecież ciężko było porobić zdjęcia zanim mieszkanie zostało sprzedane. jakby tego było mało - postawiono mi w MOIM OGRÓDKU szyld reklamowy z numerem do biura! oczywiście bez mojej zgody. co za bezczelność! przed skasowaniem prowizji za sprzedaż - obsługa przeciętna - po skasowaniu prowizji - obsługi brak.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1
popieram !zupelny brak profesjonalizmu, lekcewazenie klienta, nie moge sie doczytac jak zlozyc skarge na nich, pobieraja pieniadze za nic !!!!skandal
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam te negatywne opinie, w zimie pani proponuje mi spotkanie na działce po 1600 kiedy jest ciemno i prawie nic nie widać. Uwaga na umowę jest bardzo długa, skomplikowana, nieczytelna i chroniąca pośrednika, dla sprzedającego pozostają same prowizje i kary. Panie są nerwowe i uszczypliwe jeśli pytania są nie po ich myśli.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
zależy na jakiego pośrednika trafisz , nie każdemu tam się chce pracować, takie odniosłem wrażenie
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szczerze nie polecam!!!! Podpisalam umowe z tym biurem na wylacznosc i nieomalze co stracilam 60 tys zl na moim mieszkaniu . Klamia , manipuluja klientami i cena ze niby nie ma kupcow na mieszkanie , rabunek w bialy dzien !! Uciekac i uwazac!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie za bardzo wiem jak można stracić 60 tys. na mieszkaniu, ale może ....

Ja tylko powiem, że znajomi zrezygnowali, bo na upartego zaniżali cenę w ogłoszeniach (ale to ponoć nie tylko z nimi problem).

Natomiast z tego co słyszałem to tam ponoć odeszła 2-3 lata temu niemal cała kadra z większym doświadczeniem, więc można powiedzieć, że firma stara, ale dopiero się uczy ;).
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja sprzedawałam z nimi mieszkanie i byłam zadowolona, wszystko poszło szybko i sprawnie, a także sympatycznie. Nie mam zastrzeżeń.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 11
Polecam. Szybko sprzedali moje mieszkanie w Gdyni. Personel doświadczony i wie co robi. Ja jestem zadowolona i nie mam się do czego przyczepić.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
A ja polecam z pełną odpowiedzialnością.
Nasza sprawa była dość nietypowa i wymagała naprawdę dużego zaangażowania od pośrednika. Mieszkamy na stałe za granicą, więc nad sprawą czuwaliśmy tylko zdalnie, ale kontakt emailowy sprawdził się rewelacyjnie. Pani Natalia stanęła na wysokości zadania i sama dopięła każdy szczegół. Jej zaangażowanie jest ponadprzeciętne. Przylecieliśmy do Polski tylko raz na podpisanie aktu notarialnego. Resztę załatwił Pośrednik. Moim zdaniem, zasłużyli na miano najlepszego biura nieruchomości w Trójmieście - choć nie wiem jak inni doradcy, ale Pani Natalia na pewno.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9
Mi sprzedali mieszkanie w tydzień. Wcześniej próbowałam z innymi biurami i nic się nie działo przez ponad dwa miesiące. Od partnerów przychodzili ogldać, więc było widać że coś robią, ale np papryczka, czy Magic House milczeli, jakby moje mieszkanie przepadło bez wieści.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Podoba mi się ich funkcjonowanie. Co prawda moje mieszkanie było ciężką opcją do sprzedaży i trochę to trwało ale jednak udało się. Świetną sprawą jest co miesięczny kontakt bo klient wie co się dzieje z nieruchomością z tego miejsca pozdrawiam serdecznie miłe Pani z działu biura obsługi klienta :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Interesuje ich wylacznie wlasna kasa - na zadna pomoc nie licz -
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kompletny brak profesjonalizmu, nie szanują klienta. Jestem bardzo rozczarowana.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
Zgadza się.Jak dla mnie pośredniczki z tej firmy to panie z tupetem których działanie kończy się na przekazaniu adresu i wskazaniu ręką gdzie znajduje się pokój a gdzie kuchnia pod zas prezentacji. Żadnej pomocy merytorycznej ani tym bardziej przy negocjacjach.Za to chętne wyjątkowo do wyciągania łapy po prowizję.Za co?? Nie polecam absolutnie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

pod żadnym pozorem, uwazaj na malpie sztuczki - naciagaja na wyzsza prowizje pod pozorem negocjacji cenowych ze sprzedajacym
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pośrednicy i zarządcy

tytuł: czy muszę podpisać umowę z pośrednikiem? (93 odpowiedzi)

witam, mam pytanie dotyczące podpisania umowy z pośrednikiem nieruchomości: znalazłem...

Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie (22 odpowiedzi)

Szukamy administratora dla nasze Wspólnoty Mieszkaniowej w jednym z kandydatów jest Prestiż. Czy...

do góry