Widok

Nietolerancja Glutenu

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Chce zrobić badanie na nietolerancje glutenu ile może ono kosztować?? i jeszcze testy alergiczne. Podpowiedzcie prosze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja robilam badanie na nietolerancje pokarmowa- m in gluten, ael tez wiele innych rzeczy. Placilam w gdyni, na bema ok 400 zl.czas oczekiwania na wynik to co najmniej tydzien, nie pamietam juz dokladnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja robiłam sobie Food Detective. Koszt na Allegro ok. 350zł. Robi się to w domu, wynik po 40 minutach. Jest on na niecałe 50 składników pokarmowych, między innymi gluten.

PS. Nawet jak nie masz nietolerancji na gluten to i tak dobrze go wyeliminować z diety. Ja nie mam nietolerancji, a nie spożywam nic z glutenem i czuję się o wiele lepiej. Mam więcej energii i nie jestem zamulona, w sensie, że mózg lepiej pracuje ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja w styczniu robilam Panel pokarmowy u roczniaka w brussie kosztowal jak pamietam 135 zł a zaplacilismy 126 zł po rabacie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuje za odpowiedzi :) moze podjade do brussa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie kupiłam za 90 zł na gruponie kupon na test mieszany ale sie zlozylo :) w brussie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serio? Przecież takie testy są w ogólnie niewiarygodne. Robisz test i dalej nic nie wiesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Szukam poscieli na prezent slubny (3 odpowiedzi)

Moze ktoras z was kupila lub sie natknela... Widzialam w necie takie posciele z nadrukowanymi...

dr Włodzimierz Sieg-opinie prowadzenie ciąży (20 odpowiedzi)

Jak w temacie proszę o opinie o tym lekarzu, zmieniam ginekologa w połowie ciąży i jestem...

Jeszcze raz praca.. :/ telemarketing..? (23 odpowiedzi)

Nie wiem czemu, ale nie mogę się zalogować.. :/ później spr na laptopie.. Wcześniej zakładałam...

do góry