Niezłe Kino

Bistro Catering Jedzenie na wynos

Gdynia, al. Zwycięstwa 238

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika - opinia Smacznie, pyszne kopytka, duże porcje, ceny normalne. Miła obsługa.
~Monika
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 4 czerwca 2023

Krystian - opinia Dramat. Jedzenie opóźnione, devolay słabej jakości, ziemniaki suche. Bez...
~Krystian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 kwietnia 2022

Boguś - opinia wątek zamknięty jedno z najlepszych miejsc do zjedzenie w Gdyni. Świeżo i smacznie. Polecam
~Boguś
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 września 2021

były konsument - opinia wątek zamknięty Oj, chyba zmienił się kucharz bo zamówione ostatnio dania nie dość że...
~były konsument
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2021

Matte - opinia wątek zamknięty tastes awesome, very nice owner - speak Swedish :)
~Matte
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2021

Łukasz - opinia wątek zamknięty Czas oczekiwania 55 min, główne dania poprawne ale bez szału i jakiegoś...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 lipca 2021

Bob - opinia wątek zamknięty Na prawdę bardzo dobre jedzenie, przede wszystkim świeże. Polecam
~Bob
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 lipca 2021

Malgosia - opinia wątek zamknięty Zupa kukurydza na starej kurze zapach starego mięsa ogólnie jakoś brudno...
~Malgosia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 maja 2021

John - opinia wątek zamknięty Trzymam kciuki oby jak najdłużej taka jakość potraw. Niestety Knedelek,...
~John
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lutego 2021

Najlepsza w Gdyni, niepowtarzalna, przesmaczna. wątek zamknięty Zamawiam często i zawsze jestem zadowolona. Jedzenie wysokiej jakości o...
~Magdalena
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 lipca 2019

Marta - opinia wątek zamknięty Przepyszne jedzenie, bardzo miła atmosfera. Polecam
~Marta
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 stycznia 2020

ASIA - opinia wątek zamknięty Wspaniała obsluga, pyszne jedzenie w dobrej cenie. Polecam
~ASIA
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lutego 2020

HaniaG - opinia wątek zamknięty Rewelacyjne jedzenie. Smaczne domowe potrawy. A moje chłopaki uwielbiają...
~HaniaG
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 marca 2020

kiepskie pierogi wątek zamknięty Kupiłam tam pierogi. Ciasto grube, rozmokłe, czuć surową mąką. 6 pierogów w...
~Nika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 czerwca 2018

Jestem, umiarkowanie częsty "bywalcem" wątek zamknięty Zwykłem "komponować" pizzę wegetariańską = interaktywnie komentowany...
~Andrzej F.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2018

Tylko na telefon wątek zamknięty Na telefon wszystko ok jedzenie dobre ,panowie przyjmujący zlecenie i...
~Gdynianie
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2017

nie polecam wątek zamknięty zamówienie było po godzinie, trzy zupy.. chłodnik to sama woda a pomidorowa...
~xxx
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 czerwca 2017

nie polecę nikomu. wątek zamknięty Dzisiaj pierwszy i ostatni raz z tamtąd zamawiałam jedzenie, zamawiane bylo...
~Urszula
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2017

Nie polecam wątek zamknięty Zamawialiśmy często jedzenie z knedelka w pracy jednak nie polecam gdyż:...
~Lalalala
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 października 2016

Wszystko OK wątek zamknięty Dobre jedzonko, świeże, pyszne, w przystępnej cenie. Smaczna pizza, możliwość...
~Ladyjot
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 czerwca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry