Widok

Nigdy nie znalazłem swojego stylu.

Cześć! Mam 23 lata, kobietę i średniego wzrostu. Nigdy do końca nie udało mi się znaleźć swojego stylu i mam problemy ze składaniem strojów. Powiedziałbym, że mój styl to nowoczesny minimalistyczny, ponieważ podoba mi się pomysł kapsułowej szafy, ale klimat business casual nie jest dla mnie.

Jestem osobą o całkowitym komforcie. Uwielbiam spodnie do jogi i T-shirty, ale chcę zacząć ubierać się trochę bardziej razem. Moja idealna estetyka jest uproszczona i skromna z nutą boho.

Jestem dość wybredna i nie znoszę dżinsów! Ponieważ jestem krągła i pomiędzy rozmiarami (12/14), uważam, że dżinsy uciskają okolice brzucha, ponieważ mam problemy z wzdęciami. Próbowałam różnych fasonów dżinsów i po prostu mi się nie podobają. Nie lubię też krótkich sukienek czy spódniczek, bo nie lubię pokazywać nóg.

Kiedyś uwielbiałem nosić legginsy z tunikami, kiedy były modne. To był dla mnie idealny wygląd, ponieważ mogłam dobierać dodatki i przebierać się lub nosić trampki i być całkowicie wygodna. Do mojej sylwetki najlepiej pasują sypkie tkaniny.

Czy ktoś ma jakieś pomysły na to, jakie style/stroje mogą mi się podobać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zanim spróbujesz określić swój styl ubioru, najpierw zdecyduj się, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć! Mam 23 lata, kobietę i średniego wzrostu. Nigdy do końca nie udało mi się znaleźć swojego stylu i mam problemy ze składaniem strojów. Powiedziałbym, że mój styl to nowoczesny minimalistyczny, ponieważ podoba mi się pomysł kapsułowej szafy, ale klimat business casual nie jest dla mnie.

Jestem osobą o całkowitym komforcie. Uwielbiam spodnie do jogi i T-shirty, ale chcę zacząć ubierać się trochę bardziej razem. Moja idealna estetyka jest uproszczona i skromna z nutą boho.

Jestem dość wybredna i nie znoszę dżinsów! Ponieważ jestem krągła i pomiędzy rozmiarami (12/14), uważam, że dżinsy uciskają okolice brzucha, ponieważ mam problemy z wzdęciami. Próbowałam różnych fasonów dżinsów i po prostu mi się nie podobają. Nie lubię też krótkich sukienek czy spódniczek, bo nie lubię pokazywać nóg.

Kiedyś uwielbiałem nosić legginsy z tunikami, kiedy były modne. To był dla mnie idealny wygląd, ponieważ mogłam dobierać dodatki i przebierać się lub nosić trampki i być całkowicie wygodna. Do mojej sylwetki najlepiej pasują sypkie tkaniny.

Czy ktoś ma jakieś pomysły na to, jakie style/stroje mogą mi się podobać? https://19216811.cam/
skomentujpopieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0 https://1921681001.id/

issue got solved
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

operacja żylaków-gdzie, u kogo, czy pomogła? (132 odpowiedzi)

Mam coraz bardziej widoczne żylaki, zwłaszcza na lewej nodze, zaczynają mi puchnąć nogi, często...

Gdzie na badania krwi? jakie laboratorium? (10 odpowiedzi)

Chcę zrobić badania krwi pod kątem żółtaczki - profilaktycznie, są mi potrzebne do pracy dla...

Przychodnia Gdańsk Wrzeszcz (3 odpowiedzi)

Proszę o informację, która przychodnia we Wrzeszczu normalnie pracuje (lekarz rodzinny) i nie...

do góry